LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod manor 28. 2. 2018 21:24

Vrať to.....špatně nalepený displej.....voděodolnost = 0
To na Slovensku nemáte jiné prodejce?

-- 28. 2. 2018 21:36 --

.....mimochodem ta modrá je tam krásně vidět :-)
manor
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 28. 2. 2018 21:36

displej licuje k ramom bezproblemov, takze ja by som to hned netvrdil, aj ked teoreticky to mozne je...

jasne ze mame... vsetci seriozny mali telefony LG ked boli CZ/SK distribucie, ale sedivky nedovazaju ani jeden, okrem alzy... vsetko ostatne su lokalne firmicky v ktorych by som nekupil nic a nie drahy telefon...

v kazdom pripade ja ineho predajcu riesit nepotrebujem, nevidim taky dovod, ceny neriesme...
mozem to skusit teda este raz vymenit,
ak nebude ok, tak zvazujem ze doplatim ten kusok a predobjednam klasicku Galaxy S9, ale vnutorne s tym telefonom, UI nie som OK... musel by ma niekto presvedcit, ze je to lepsia volba ako V30

//
ta modra na displeji nebola vobec modra ani z toho uhla, neviem preco je to tak zachytene :)
naopak tato V30 ma ovela mensi modry nadych ako predosla, povedal by som uplne v norme
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod manor 28. 2. 2018 21:56

...prostě ten telefon vrať a mám takový pocit, že už ti nepomůže ani svěcená voda (pokud nerozpoznáš jak vypadá modrá barva :-) )
manor
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 28. 2. 2018 22:14

prosim ta, bavime sa o poslednom obrazku ?
este raz opakujem ze v realite to vyzera uplne inak a ziadna taka modra tam nebola...
druhy pokus
Obrázek
ja nemam profesionalnu optiku aby zachytila 100% realitu, staci trochu iny fokus a farby sa menia... ale asi zbytocne budem nieco pisat...
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 28. 2. 2018 22:44

Tak v tomhle obchodě už nic objednávat nebudu..možná bych být tebou objednal z ČR..u vás je ojeb..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod hoblina 1. 3. 2018 07:21

Zdarec. Koukám na můj foun a mám to také. Telefón mám koupenej přímo od lg. Hledáte na tom asi mouchy a já tohle neřeším. Při běžném používání bych si toho nikdy nevšiml
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 1. 3. 2018 07:51

Nic nevidím. A přijde mi to běžné. I Samsung u svého Note8 místně "hopsá" při vyšším úhlu než 145°.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eddward 1. 3. 2018 09:34

stillmann píše:Tak v tomhle obchodě už nic objednávat nebudu..možná bych být tebou objednal z ČR..u vás je ojeb..

aky ojeb ?
alza CR aj SR je jedno a to iste, sklady su spolocne,
objednavat z ineho obchodu z CR uz vobec nebudem, prave kvoli takym problemom chcem mat minimalne pobocku po ruke a nie v druhom state...

ano videl som kopu prispekov aj od Samsung uzivatelov ze im to z kazdej strany tiez leakuje...
ako som pisal za normalnych okolnosti je to ok, ale v noci pri vyssom jase a svetlom pozadi to vyzera extra zle, predchadzajuci kus nic take nemal
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 1. 3. 2018 11:46

Nevím co kua furt řešíš, displej u Samsungu je do modra nebo do růžova při náklonu.. Se na ten mobil díváš jako z toho úhlu nebo co řešíš za kraviny..


S9 nový model, modrý nádech:













Prostě tohle dělá u každého modelu s OLED..

PS: Pokud vím tak LG i ostatní mají noční režim v nastavení.. Tím se 100% redukuje modrou.. sám to mám odzkoušeno na Doogee Mix Lite.. A funguje to bez chyby a neruší to vůbec.
Přílohy
samsung-galaxy-s9-plus-vs-galaxy-note-8-5.jpg
samsung-galaxy-s9-hands-on-aa-24-840x473.jpg
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Eddward 1. 3. 2018 13:12

ved vidim ze nevis co riesim,
pani JA NERIESIM FARBU DISPLEJA PRI NAKLONE ! ani v ziadnej inej polohe

riesim tie svetle ciary okolo displeja, ktore by tam nemali byt... v noci telefon vyzera akoby mal 1mm svetelnu obruc okolo ramcekov... a nie je to ani rovnomerne...
to svetlo by odtial nemalo prenikat...
je to minimalne neprijemna esteticka vada, ak teda verim ze nie aj funkcna a nekompromituje to IP68 odolnost..

Youtube video (neni moje)
https://www.youtube.com/watch?v=v9ERpRcS2k4
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod hoblina 1. 3. 2018 13:38

Já to mám taky a neřeším to. Je jasný, že ten displej musí být nějak ukončenej u té kovové hrany a nemůže být zadělanej do toho kovového rámečku. A kdo večer kouká na mobil při největším jasu?
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 1. 3. 2018 13:41

Nechci ti nic říkat na videu není nic vidět a ukazovat to na modré tapetě? no budiž není to tvůj model.., na fotkách to samé.. Není nic vidět ale jak píšeš ty je to v reálu vidět.. Modrý pruh má třeba Samsung u všech edge verzí.. Tady bych dal reklamaci a beztak to byl nějaký model který ho se chtěli co nejrychleji zbavit co to šlo, proto i ta porušená pečeť a zrovna si na to natrefil ty. Nic Vrátit bud at ti dají nový mobil s Pečetí nebo vrátit peníze dal to neřeš ani přes reklamaci to nemá cenu budou ti tvrdit opak a že si to zavinil ty.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Eddward 1. 3. 2018 13:59

na videu je LG V30, s rovnakou konstrukciou takze je to moj model... aj ked je to americka verzia...
co s tym ma tapeta zas ? je uplne jedno ci modra, zelena, cervena, biela... vidno to na kazdej okrem ciernej samozrejme...

na videu je vidiet ten problem velmi dobre, staci sa pozriet k ramcekom a presvitanie displeja z podneho...
precitaj si vlakno, toto je druhy telefon, vymeneny, prvy mal problemy sa samotnom displeji ale ziadne take veci okolo displeja nemal...
porusenu pecat mali prvy aj druhy...
mozno su v alze vsetky otvorene, kvoli tomu ceskemu/slovenskemu manualu ako sa tu pisalo, kedze vsetko je EU distribucia...

telefon je novy, odisiel z tovarne v polovici januara...
14 dni mam narok na vratenie/vymenu,

nerozumiem, co by som mal akoze zavinit ja ? porusenu pecat ? ved telefon by som rozbalil tak ci tak... navyse som jeden taky uz vratil a predavac to aj napisal do protokolu ze boli pecate porusene ako som telefon dostal, s tym nie je ziadny problem

//
v kazdom pripade, uvidim ako mi to bude vadit ci nevadit... je to podla vsetkeho dost bezny jav...
je tiez pravda ze pri beznom pouzivani je to neviditelne
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 1. 3. 2018 15:44

co chudáci ostatní v SR? budou brát po tobě opatlané founy..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 1. 3. 2018 16:25

:D
si naivny ak si myslis ze telefon ostava v SR,
a co mna je do toho ? alza to dalej predava ako rozbalene/vratene
a len tak mimochodom, ten prvy kus bol vrateny v perfektnom stave ako novy
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků