LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tazz1 27. 12. 2018 15:23

Řešil se AOD a padlo, že musí být pohyblivý kvůli možnému vypalování. Viděl už někdo vypálený OLED displej u V30? Všude se to řeší jen ve spojitosti se Samsungy, ale nikde jsem nenašel žádné obrázky vypáleného displeje u LG, ať už třeba V30 nebo V40. O V30 přemýšlím jako o nástupci G6, ale toho vypalování, zvláště horní lišty se fakt bojím.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 12. 2018 16:02

AOD bylo pohyblive i na Lumich, je to logicky tak spravne a kvuli vypalovani.
OLED displej/techologie se vypaluje vsude a nemusi to byt displej od Samsungu. Je to neduha teto technologie.
Na regeditu, androidcentral mas dost vypalenych V30 a dalsich.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EfineSS 27. 12. 2018 16:29

Žena si chce koupit LG V30, podmínkou je ale barva Rapsberry rose. Mají ji jen na imobily.eu nebo mobilyostrava.cz

Jaký obchod vybrat? Popřípadě jiná možnost kde tuhle barvu pořídit? Díky.
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 27. 12. 2018 18:26

uiqjirka píše:AOD bylo pohyblive i na Lumich, je to logicky tak spravne a kvuli vypalovani.
OLED displej/techologie se vypaluje vsude a nemusi to byt displej od Samsungu. Je to neduha teto technologie.
Na regeditu, androidcentral mas dost vypalenych V30 a dalsich.


To jsi mě moc nepotěšil. A po jaké době se to vypalování tak začne projevovat?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 12. 2018 18:41

Ruzne, pul roku, rok, zalezi jak kdo telefon pouziva, jak casto naviguje, cuci v kuse do telefonu, net, messengery apod atd.
Nema se smysl tim stresovat, to by clovek nic nekoupil.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eddward 1. 1. 2019 14:22

Ja mam V30 od cca februara/unora, co uz bude pomaly rok a nemam este nic vypalene. Jas mam stale na auto t.j. v tme ide na 15%, v lete vonku na 100%.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 1. 2019 16:12

Nekteri to vypaleni nevidi, ale maji ho tam. Mrak lidi me tvrdil, nic tam nemam, pak jsem jim to ukazal a bylo po vsem.. :-D
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoblina 1. 1. 2019 16:51

Mám v30 už přes rok a nikde nic. V10 používám jako navigaci a tam to je vidět na prvni pohled jelikož navigace jede deno denně
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 1. 2019 16:53

Prijed na nejaky mobilni sraz a mile rad ti to ukazu. ;-) V sazku dame tvuj/muj telefon, souhlas?
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 1. 1. 2019 18:27

Kolega tam taky nic nemá.. :-) zkoušel se test mnoha očí v práci,při různých světelných podmínkách..vše vyburcovalo několik příspěvků tady..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 2. 1. 2019 08:43

Tak teď fakt nevím :-) . Sice jsem s G6 naprosto spokojen a to snad naprosto ve všem, ale již se blíží jeho roční narozeniny a to je čas, kdy asi půjde jako jeho předchůdci. Nikdy jsem neměl OLED displej, tak jsem myslel, že vyzkouším V30 či V40, ale to vypalování mě děsí. Přes svědectví o opaku mi přijde, že si je uiqjirka docela jistý. Telefon využívám velmi často (práce, hry, multimédia...) a spousta obsahu se opakuje. Displej by tedy byl rozsvícen hodně často. Takže zkusit OLED V30 či V40 nebo raději sázka na jistotu a to G7 či počkat na G8? Souvisí to i s V30, tak snad nebudu pranýřován, že to řeším tady :-)
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod brazda.l 2. 1. 2019 09:34

Stejně tu všichni točíte telefony každý rok, tak nechápu proč řešíte vypalování... To by měl spíš řešit ten co to koupí po vás.
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 4GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+
| HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad R500 2732-7JG
brazda.l
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maciakba 2. 1. 2019 17:12

stara Nokia N8 mala AMOLED... ten telefon funguje do teraz a ziadne vypalenie displaya na nom nie je.... mne sa to pacilo najma ze v noci alebo pri zablokovanom displayi realne fakt svietili iba aktivne pixely
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod Damon_Hill 2. 1. 2019 18:56

Tazz1 píše:Tak teď fakt nevím :-) . Sice jsem s G6 naprosto spokojen a to snad naprosto ve všem, ale již se blíží jeho roční narozeniny a to je čas, kdy asi půjde jako jeho předchůdci. Nikdy jsem neměl OLED displej, tak jsem myslel, že vyzkouším V30 či V40, ale to vypalování mě děsí. Přes svědectví o opaku mi přijde, že si je uiqjirka docela jistý. Telefon využívám velmi často (práce, hry, multimédia...) a spousta obsahu se opakuje. Displej by tedy byl rozsvícen hodně často. Takže zkusit OLED V30 či V40 nebo raději sázka na jistotu a to G7 či počkat na G8? Souvisí to i s V30, tak snad nebudu pranýřován, že to řeším tady :-)


Zdar bych se toho AMOLEDu nebál. Měl jsem vlastně stále mám Nokia N8 a L950 a žádný vypálený displej. Teď mám V30 a žádné obavy si nedělám.
Damon_Hill
Junior

Odeslat příspěvekod mila001 2. 1. 2019 22:00

Mám L950 a žádný vypálený displej se nekoná a tak jsem koupil V30 a věřím, že to bude také v naprostém pořádku.
mila001
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků