LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michana vajicka 69 13. 8. 2018 11:57

Jaké má označení, prosím? Není to náhodou ta zrychlující aktualizace fotoaparátu s označením v20y?

Mimochodem, LG V30 je společností Google doporčovaná jako jeden z nejlepších telefonů pro konzumaci YouTube obsahu. https://devicereport.youtube.com/



A to souhlasím!!! :tleskani 8-D
Nabízím soukromé kurzy, tréninkové školení, instruktážní videa a odborné semináře na téma: "69". Zájemkyně se mohou hlásit do PM. Fotografie (může být i obličeje, ale netrvám na tom) výhodou. Služba je platná pro region ČR a SK. Cena: dohodou.
Michana vajicka 69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danny202 13. 8. 2018 23:29

Asi to bude ono. Verze softwaru je V20y-EUR-XX
PC: Intel Core i7 4790K, MSI GTX 970 GAMING 100ME 4GB, Gigabyte GA-B85M-D3H, 16GB DDR3 1600 CL9, Crucial MX100 256GB, Crucial MX500 500GB, Seagate Barracuda 7200.14 1TB, Seasonic M12II Bronze 620W, Windows 10 Telefon: LG V30 ThinQ
Danny202
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eddward 18. 8. 2018 13:37

Michana vajicka 69 píše:Jaké má označení, prosím? Není to náhodou ta zrychlující aktualizace fotoaparátu s označením v20y?

co to znamena "zrychlující aktualizace fotoaparátu" ?
aka aktualizacia fotoaparatu ? a teraz pomala ?
u fotoaparatu poznam akurat rychlost ostrenia
a odkial mas taku informaciu ? poznamky k vydaniu hovoria len o Google aktualizacii zabezpecenia
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 28. 8. 2018 08:13

Je to normální, že po půl roce používání mi baterie V30 vydrží polovinu toho, co předtím? Večer jdu spát se 100%, ráno po 8-9 hodinách se podívám na mobil a má 66%. Ve využití baterie nic podezřelého, jen "systém Android" 11% a "pohotovostní režim" 7%, zbytek jsou marginálie. Při běžném (střídmém) používání mi mobil už nedá ani den, před pár měsíci dal ještě dva.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 8. 2018 08:20

Není, zřejmě budeš muset udělat tovární nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 29. 8. 2018 12:24

Nj, tak jsem nakonec musel. Po půl roce a to nemám milion aplikací... netěší mě to. Ale po factory resetu a reinstalaci všeho, čímž jsem strávil asi šest hodin, je pokrok znatelný, za noc asi jen čtyři procenta baterky dole... to je v pohodě. Jen bych si představoval, že factory reset nebudu muset dělat každých půl roku. Připomíná mi to Windows XP, kdy jsme taky vždycky v pravidelných intervalech reinstalovali, aby systém moc nelagoval.

Taky mi teda neustále padá ten Google HDR foťák, který skvěle využívá schopností objektivu, ale je to nejvíc nestabilní aplikace, co jsem kdy viděl. Chápu, že je to beta, ale spadne nebo zasekne se tak každé druhé použití. Ale na přechod k jiné značce to nevidím, ten širokáč je fakt skvělej nápad.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 27. 9. 2018 11:05

Tak nezapomeň, že telefon aktualizuje i Google Služby. Anějaký balast může zůstat i po předchozích apps.

Používáš Smart Doctora?
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ozzy1980 27. 9. 2018 11:08

LG vypouští nejnovější aktualizaci s označením V21h.
Tak můžete stahovat.
Ozzy1980
Junior

Odeslat příspěvekod tubik12 1. 11. 2018 20:26

Dneska mi prisla V30 a docela zklamani - je normalni, ze je displej tak zrnity? Pripada mi, jak kdybych se dival na papir, barevne plochy nejsou jednolite, a dost je ta zrnitost videt treba i kdyz sleduju, jak se neco hybe po obrazovce. Displej mam tak na 70% jasu, jinak podsviceni je rovnomerne, displej nikde neprosvita, sice pri pohledu z boku jde do modra, ale to me netrapi.

Jak jste na tom vy? Napadlo me zajit to porvnat nekde do obchodu, jestli nemam spatny kus, ale zatim jsem nenasel, kde by v Brne meli V30 vystavenou...
tubik12
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod _Rocco_ 2. 11. 2018 02:57

tubik12 píše:Dneska mi prisla V30 a docela zklamani - je normalni, ze je displej tak zrnity? Pripada mi, jak kdybych se dival na papir, barevne plochy nejsou jednolite, a dost je ta zrnitost videt treba i kdyz sleduju, jak se neco hybe po obrazovce. Displej mam tak na 70% jasu, jinak podsviceni je rovnomerne, displej nikde neprosvita, sice pri pohledu z boku jde do modra, ale to me netrapi.

Jak jste na tom vy? Napadlo me zajit to porvnat nekde do obchodu, jestli nemam spatny kus, ale zatim jsem nenasel, kde by v Brne meli V30 vystavenou...


V30, pořád patří ke špičce, co se týče displejů, chyba bude někde jinde. Vypada to na špatný kus...
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 2. 11. 2018 08:14

tubik12: kde jsi nakupoval?
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod tubik12 2. 11. 2018 10:15

Telefon mam z Max-shopu, podle vyrobniho cisla je z ledna. Jinak asi nejvic je to videt pri stazeni notifikacni listy, kdy spodek displeje zesedne.
tubik12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panrt 2. 11. 2018 10:40

A kdyby si udělal foto mobilu bylo by to vidět? Pokud jo udělej snímky. Jinak si myslím že je to na reklamaci ono max-shop není dobrý eshop. Radši si má člověk připlatit za lepší eshop než za pofiderni a taky abys neměl nějaké problémy s reklamací aby ti ji uznali ale to uvidíš sám.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod stillmann 2. 11. 2018 10:45

Telefon nemáš ještě 14dní,tak ho vrať bez udání důvodu..a vem jinde..
stillmann
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků