LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod aaaales 28. 11. 2018 16:26

Já na V30 žádný režimu " Portrét" nemám. Kde ho najdu?
Přílohy
Screenshot_2018-11-28-22-18-45-1.png
aaaales
Junior

Odeslat příspěvekod tubik12 7. 12. 2018 13:09

Eddward píše:Tak ak by si mal moznost vratit a skusit iny kus mozes.
Vsetko co ti ale mozem povedat je ze zrnitost obrazu tam bude, maximalne bude menej viditelna. Uplne sa jej nezbavis a ak si na to citlivy tak chod do telefonu s LCD alebo Samsung AMOLED.
Ak to vidis vyrazne aj pri 100% jase, s primeranou vzdialenostou telefonu od oka, tak to nebude uplne OK. Malo by sa to stratit.

Nestazuje sa moc ludi, pretoze to nie je pre nich ziadny problem resp. nevedia co treba hladat. Pri normalnom kazdodennom pouzivani telefonu z primeranej dialky a jasom to velka väcsina ludi ani nezachyti. Vsimnu si to zrejme viac technickejsie typy ludi s dobrym okom.

Neviem ako je na tom V40, musel by som to vidiet z blizka, ale neverim ze to LG opravilo ked to tam je uz 5 rokov.Samsungy som videl z blizka niekolko, ich AMOLED je z blizka uplne "hladky" podobne ako LCD.

Tak telefon jsem nakonec vratil a po mesici jsem objednal dalsi V30, tentokrat z Alzy, vyroben v cervnu (predchozi byl z ledna), a po zapnuti uplne stejny problem - viditelna zrnitost i na nizsi jas,
uplne stejna jako predtim, je to videt hned na prvni pohled. Jestli to maji takhle vsechny telefony, tak se opravdu divim, ze to spouste lidi vubec nevadi (a to nevidim nejak skvele)...
tubik12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 7. 12. 2018 14:25

90% ludi nie je ziadny technicky typ... pouzivaju telefon, hraju sa na nom, fotia a neriesia ze tam nieco nie je celkom OK. Väcsina ma navyse jas na dost vysokej urovni, mozno aj 100% a tam sa to prakticky straca. Pokial nezaostris na displej zblizka tak si to vtedy nevsimnes.
Taktiez väcsina ludi nema s cim porovnavat, pre nich je to tak ako to ma byt.
Ak to ma aj model z cervna rovnake tak je to zle a silno pochybujem ze LG V40 to ma kompletne vyriesene.
Ja som vymenil tiez 2 V30 a obe to mali rovnake.
Povodny kus som vratil ale z dovodu ze mal akoby vypalenu vodorovnu ciaru, ktoru bolo vidno na bielom pozadi.
Ten druhy kus ma ale prekvapil s inou "chybou" a to presvitanie osvetlenia okolo okrajov/hran telefonu pri maximalnom jase.
Mozes si to skusit aj ty ci ti svieti len samotny displej v tme pri plnom jasne alebo vidno svetlo aj okolo konstrukcie medzi sklom displeja a bocnou hranou. Toto maju ale aj Samsungy takze nic nove.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Phone: LG V30 (8.0 stock)
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 10. 12. 2018 18:59

Teda pánové vy mi dáváte. Znovu jsem naklusal do Alzy, čumím jak puk a nic. Buď vidím tak blbě nebo vy tak dobře, ale žádné pixely jsem neviděl. I na tomto videu mi přijde spíše v jednu chvíli zrnitý displej od Samsungu S8 jak od V30.

https://youtu.be/nRkFi1-Fz0o
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 11. 12. 2018 18:55

Nedej na ostatní. Pokud nic nevidíš a nic tě na tom displeji neirituje tak ho ber, protože časem by jsi tam začal podvědomě něco vidět, ikdyž by to tak nebylo. :-D ;-)
Xiaomi MiMix 256GB, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 11. 12. 2018 20:32

Tazz1 píše:Teda pánové vy mi dáváte. Znovu jsem naklusal do Alzy, čumím jak puk a nic. Buď vidím tak blbě nebo vy tak dobře, ale žádné pixely jsem neviděl. I na tomto videu mi přijde spíše v jednu chvíli zrnitý displej od Samsungu S8 jak od V30.

https://youtu.be/nRkFi1-Fz0o

Až na to, že to zrnění dělá ta matná folie přes display. To je fakt skvělé srovnání :-)
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 12. 2018 21:10

Jj, ta hnuj matna fole je dobra. Ta zkresluje jako blazen.
Momentálně používám..

Windows 10 Mobile - nejlepší a nejstabilnější OS na trhu - Nokia Lumia 930

Momentálně zkouším..

Android 9 Pie - reklamosystém - Samsung Galaxy S9
uiqjirka
Pokročilý

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor