LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod panrt 14. 6. 2018 09:24

iceman27 píše:Je to tuším přímo pro LG V30.



To ano, ale já sem myslel zda je i pro Redmi 5 plus našel sem pro Redmi 5A ale ta apka mi zamrzne.

-- 14. 6. 2018 10:35 --

Dobrý tak sem našel a i která nepadá :D
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 14. 6. 2018 10:41

iceman27 píše:Hele tady máš funkční pak google kamery co používám. Stáhni si to a dej vědět.
https://uloz.to/!Qh6BlUQTpnnJ/cstark27- ... -7test-apk


1. spuštění - super, rychlý fotky, tak se mi to líbí.
2. spuštění - zámrz a samovolný restart celého telefonu.

Takže asi ne, díky :) Už jsem si vzpomněl, proč jsem tu Google Cameru nepoužíval, shazovala mi totiž telefon. (A vadilo mi, že je jiná aplikace pro wide kameru a jiná aplikace pro standardní kameru, nelze tuším mezi nimi přepínat).
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Brůča1 14. 6. 2018 11:10

Stejné problémy s Google Camerou mám i na LG G6. Chvíli funguje, ale pak zamrzne.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 14. 6. 2018 23:21

V30 dostava novu aktualizaciu s Google zaplatami. Zda sa ze LG zvysuje tempo aktualizacii :) Kolko to je, 2 mesiace po Oreu ? Dost nezvyk.
verzia V20R
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 15. 6. 2018 07:33

Je vidět ze se to nove oddělení daří jak ma což sem moc rad.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 23. 6. 2018 16:16

Stávají se mi bohužel problémy, které mi (po předchozích zkušenostech s G2, G4 a Flex 2) znovu trochu nabourávají důvěru v tuhle značku... Jeden už jsem zmínil - telefon občas začne sám od sebe trvale vibrovat, buď přestane sám nebo ho restartuju. Teď si všímám druhého problému: občas udělám fotku... a ta se neuloží. Stává se to až třeba tak poslední měsíc, resp. dřív jsem si toho nevšimnul. Vyfotím třeba pět fotek, závěrka pokaždé cvakne (resp. prostě mobil udělá ten zvuk), za pár minut koukám na fotky a jsou tam z pěti uložené jen čtyři. Nevypozoroval jsem, kdy se to stává, ale nejsou to nijak složité podmínky, třeba teď jsem si tu fotil něco na stole a napoprvé nic, až napodruhé se to uložilo. DOST otravné, zvlášť když některé fotky jsou pro mě fakt důležité a vázané na konkrétní neopakovatelný moment...

Nechám si ho rok a pak asi zkusím poprvé v životě Huawei...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pavel_-K 24. 6. 2018 12:15

Eddward píše:Mal som G2, G4 stale mam a mam aj V30, podla mojich skusenosti to bolo a je vzdy plus minus rovnake. Samozrejme neda sa to uplne porovnat pokial nefotis naraz to iste.
Aplikacie tretich stran to prave riesia. Google Camera robi fotky okamzite.


Je možno udělat, byť amatérské, srovnání mezi foťákem G4 a V30? Jsem se rozhodl pro upgrade z mé stávající G4. Na ní jsem ale nepozoroval nikdy výraznou prodlevu při focení. Když se nastaví HDR OFF, tak je prodleva prakticky neměřitelná. S HDR ON nebo AUTO je to cca 1 sec. Na focení s G4 (oproti mé původní G2) oceňuji především to, že mi prakticky neudělá nezaostřenou fotku, což se mi u G2 někdy stávalo, především za horších světelných podmínek. Předpokládám že zásluhou laserového ostření. Taky si docela pochvaluji optickou stabilizaci, která od G2 subjektivně posouzeno udělala velký pokrok. Je možno shrnout plusy a mínusy mezi G4 a V30?
Pavel_-K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 24. 6. 2018 14:51

G4 fotila velmi dobře, rozdíl oproti V30 je hlavně ve fotkách na vyšší ISO. G4 měla dle mě výraznější HDR efekt (až moc malovánky), naopak (alespoň z mého pohledu) byla rychlejší než V30.

V30 má samozřejmě obrovskou výhodu v širokém ohnisku, na druhou stranu ta kvalita širokého ohniska je dost pochybná.

Přední foťák je bohužel dost špatný u obou.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kaji04 3. 7. 2018 15:15

ahoj,koupil jsem telefon v HK.Jaké máte zkušenosti s nákupem z eglobal eu?Nepřišel mi žádný doklad o koupi telefonu.Telefon po měsíčním používání ok.Akorát sluchátka mi už první den přestala hrát jak mají.Levé sluchátko hraje špatně.Máte někdo podobné problémy?
díky
kaji04
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 3. 7. 2018 21:20

cez eglobal som kupil G6 dual-sim ... doklad o kupe tiez nemam ...ale aj tak je to obchod sidliaci kdesi v Cine, tak je to asi zbytocna vec... platil som cez PayPal a ostatne info vidim v profile na eglobal

ak to nie su tie drahe B&O sluchatka, tak by som sa na to vyprdol... ich obchodne podmienky maju tolko podmienok a vynimiek vratane toho, ze ak clovek nieco reklamuje, tak postu do servisneho strediska plati sam... to sa vyrovna cene tych lacnych sluchatiek, co boli zabalene napr. pri G6
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kaji04 4. 7. 2018 16:19

Díky za info.Sluchátka jsou ty dražší.Byl to jeden z důvodů proč jsem koupil tento telefon.Sluchátka oželím a budu doufat,že se nepokazí telefon:-)
kaji04
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 7. 7. 2018 16:25

Nejde mi do hlavy jedna věc... mám mobil chráněný otiskem prstu a/nebo klasickým dvojklikem následovaným gestem (nakreslení "Zetka"). Přesto se mi v poslední době stalo, že mobil pečlivě schovaný v kapse mi v jednom případě otevřel PowerAmp a pustil v ní skladbu a ve druhém případě otevřel aplikaci Záchranka a přivolal pomoc (což spočívá v asi půlminutovém držení konkrétního místa na displeji). Občasné vytočení čísla se taky stane. Jak je tohle možné? Jak může mobil (chráněný otiskem a/nebo gestem) v kapse otevřít aplikaci?
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Eddward 7. 7. 2018 16:50

Zaujimave.
Ono aplikacia na pocuvanie hudby ide spustit cez always on displej relativne jednoducho. Nie som si ale isty ako to kooperuje s danym typom ochrany ako mas ty. Ja taky nepouzivam.
Druha vec je este zaujimavejsia. Nemoze to byt nahodou tiez tak ze po dvojkliku na lock screene kde zadavas gesto je aj moznost nudzoveho volania ?
Ak je to samostatna aplikacia tak netusim. To je jedine vysvetlenie co ma napadlo a ktore sa moze stat v kapse.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 9. 7. 2018 20:26

Nouzové volání bych pochopil, ale tohle je vyloženě aplikace:
https://play.google.com/store/apps/deta ... anka&hl=cs

Musí se zapnout aplikace a nějakou dobu (třeba deset sekund, nevím teď) držet prst uprostřed displeje, aby se poslala SMS záchrance, která pak volá zpátky a vysílá pomoc. A upřímně mě dost šokovalo, když mi v batohu začal vyzvánět mobil a na druhém konci se ozvala záchranka, jestli teda mají vyslat sanitku, když jsem jim poslal nouzovej signál. A já si tak v poklidu jen šlapal po lese.

Tu hudbu máš pravdu, to by možná ještě šlo přes zamčenou obrazovku. Ale spuštění aplikace (kterou nikdy nepoužívám a která ani není na konci seznamu, byla asi pátá od konce na nějaké čtvrté obrazovce aplikací) a ještě interakce v podobě tisknutí nouzového tlačítka po x sekund... to je teda megazáhada. Na záchrance mi říkali, že se jim to stává často, ale přisuzují to nešikovnosti volajícího. No na sobě jsem si ověřil, že tím to fakt není. Buď nějaká SW chyba nebo nevím...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Carismatico 10. 7. 2018 18:47

Ahoj,

Mám přebytečné úplně nové čiré pouzdro a kožený zadní kryt. Měl by někdo zájem?
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků