LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 15. 5. 2018 17:15

LG začíná prodávat oficiálně ve střední Evropě (také v CZ/SK) růžovou variantu LG V30.
Hele: https://www.o2.sk/e-shop/mobilne-zariad ... v30-ruzovy

Docela fajn. LG slušně předběhlo Samsung s jeho růžovou S9...! :-) 8-D :tleskani
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CarlosTT 16. 5. 2018 10:39

Eddward píše: je to distribucia polskeho operatora PLUS. Dost sa cudujem ze Alza predava aj take kusy. Ja som mal 2 rozne distribucie, jednu nemecku volnu a druhu polsku volnu.
Na funkcnost telefonu to nema vplyv pokial tam neni zbytocny bloatware, akurat na aktualizacie a to je ten dovod preco Oreo este nie je. PLUS este nevydal Oreo pre V30.

Islo o
Buyer code: PLS
Buyer name: PLUS


Ja som cca po mesiaci zistil že telefon je brandovaný pre PLUS. Dal som ho na reklamačku a v pohode ju uznali. Teraz už rovno čakám na S+ verziu...
CarlosTT
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eddward 16. 5. 2018 14:42

Ved jasne. Mas zaruku 2 roky a je uplne jedno aka je to distribucia.
Mozes napisat kvoli comu si to reklamoval ?
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod CarlosTT 16. 5. 2018 14:56

Kvoli tomu že bol brandovaný. Možno som staromodny ale ked´ kupujem fon v obchode a nie je pri ňom poznámka že je to brand tak ako si automaticky očakávam že to je voľná distribúcia pre EU. Telefonu inak nič nebolo.
CarlosTT
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 17. 5. 2018 07:44

Některé smartphony LG měly bezpečnostní díru.

https://www.mobilmania.cz/clanky/nekter ... fault.aspx
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod sella-bike 21. 5. 2018 10:11

Ahoj Všem,
prosím o radu na LG V30+ v aktualizaci na Oreo a instalovaným Launcheru NOVA prime bych chtěl mít trvale dole hlavní 3 tlačítka pro ovládání, ale na ´Nově´ je musím stále aktivovat gestem. dejte mi prosím vědět, jak to nastavit.
Díky
sella-bike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 21. 5. 2018 11:35

To asi nesouvisí s Novou, ne? Mám Oreo i Nova Launcher taky a normálně tam ty tlačítka mám. Občas si je teda omylem skryju, když se ukliknu (ten levý bodík vedle nich), ale jinak to funguje normálně.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sella-bike 21. 5. 2018 16:10

Ahoj,
jenomže já žádný bod vlevo, na chycení ´lišty s tlačítky´ nemám:-(.
ve všech aplikacích ano, ale v domovské stránce i ostatních plochách Novy ne. vyskakují pouze 3 tlačítka....
díky
sella-bike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 21. 5. 2018 17:44

To vyzera na nejaky bug alebo blbost. Asi musis mat nastavene ako predvolene skryvanie tlacidiel pre Novu.
Skus Nastavenia - Displej - uvodne dotykove tlacidla - skryt tlacidla a vyhladat Nova launcher.
Pravdou ale je ze na Oreu ani mne neukazuje bodku na ploche, aspon teraz ked som ju zapol, lebo inak ju mam vypnutu. Na Nougate som to tam mal.
Idealne je nahodit predvolene nastavenia Novy a nastavit si vsetko odznova.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod sella-bike 22. 5. 2018 08:14

Ahoj,
zkoušel jsem obě varianta: Nova a indikátor vypnutý / Nova a indikátor zapnutý.
výsledek stále stejný. Tlačítka se primárně nezobrazují a ani symbol pro ´připnutí listy na plochu´:-(
vždy po změně jsem provedl restart zařízení
sella-bike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 24. 5. 2018 19:52

Ten bodík tam asi není pořád... já to nijak nezkoumal, ale třeba teď ho tam nevidím a ani nevím, jak ho vyvolat. Ale občas se mi tam objeví, ještě jsem nevypozoroval, za jakých okolností :D Teď kdybych chtěl menu skrýt, tak nevím jak. Ale když už ho někdy omylem skryju, tak vyvolat jde vždycky.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Eddward 24. 5. 2018 20:04

Ved je to predsa v nastaveniach. Da sa to zapnut alebo vypnut. Ked chcete skryt navigacne tlacidla tak to treba mat zapnute aby tam ten bod bol.
Ten bod ale nie je vo vsetkych aplikaciach. V niektorych sa nikdy neobjavi. Na Nougate to na ploche Nova launcheru bolo, teraz to uz nie je.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod neis 27. 5. 2018 10:53

Pánové zlepšilo se na oreu ostření za šera, nebo je to stále tragedie?
neis
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 29. 5. 2018 09:33

Těžko srovnávat, to ostření je špatný obecně. Řekl bych subjektivně, že se o nic neposunulo. Teď jsem zkusil namířit do tmavší poličky a ostření tak 2-3 sekundy. V době různých laserových ostření je to až absurdní.

Někdo radí vypnout HDR (mám myslím nastavené na auto) - ale to je mi divné, myslel jsem, že HDR v mobilu je dané postprocessingem (nikoliv třeba multiexpozicí) a hlavně jiné telefony pomalé ostření v HDR režimu nemají (Google Pixel, S7/S8).
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iceman27 30. 5. 2018 14:35

Ahoj. Nemáte někdo vyzkoušené tvrzené sklo, které na V30 sedí. Zatim jsem zkoušel levná skla od dvou výrobců a obě tragédie. Na okrajích se odchlipují a zůstávají pod nimi nevzhledné mapy. 3 skla šli do koše. A to jsem už lepil hodně skel na různé telefony, ale tohle se mě ještě nestalo.
Díky.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků