LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod coyd 21. 9. 2017 09:57

Tak pokud nebude mit V30 nejake problemy s hardwarem typu bootloop apod. tak bych si ho umel predstavit jako nastupce sve G4. Zatim vypada az podezrele dokonale 0:)
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 24. 9. 2017 18:01

http://highonandroid.com/highonandroid-sot-test/ Battery test a V30 si dost dobře vedl, lépe než S8 nebo N8.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod xzeit 24. 9. 2017 19:27

Někde jsem četl, že V30 má docela vysokou spotřebu AOD, myslím že gsmarena.com. Je docela dost možné že ještě není zcela vylazeno. AOD na galaxy S8 má spotřebu cca 0,8% za hodinu.... Tak snad LG V30 nebude o moc horší.... Docela o něm uvažuji.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 24. 9. 2017 23:59

No, ono na gsmarena měli pre-order s nefinálním Firmware tak uvidíme, jinak V30 má AOD nastavení jako G6 bud větší jas nebo menší ale jak moc bere z baterie se ještě neví kvůli firmware uvidíme. V30 si chci pořídit.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod hoblina 25. 9. 2017 07:49

Mám v10ku která už pomalu dosluhuje. A na 30ku čekám už půl roku
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod GiFu 26. 9. 2017 10:43

Už taky čekám. Všiml jsem si, že tam není zapínací tlačítko. Jak se bude resetovat, v případě potřeby?
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panpasek98 26. 9. 2017 11:56

Úplně stejně, jako by normální zapínací tlačítko měl :) Akorát tady je kombinované s čtečkou otisků na zádech.
panpasek98
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 26. 9. 2017 11:58

Ten telefon je sice krásný ale:

1) Na IFA se stal sice nejlepším telefonem, ale to z důvodu, ze všichni ostatní představili obdobný telefon již v Barceloně. Polud chtěli dohnat Samsung - takhle měla vypadat G6 !!

2) Uvést telefon a neuvést dostupnost a cenu je hroznej amatérismus. Tahleta hra na specifické trhy už je trapná - zvlášť ruzný HW, různá paměť atd.

3) Oficiálni česká distribuce už vlastně taky neexistuje. V LG shopu vám klidně prodají telefon určený pro DE nebo IT, koho to zajímá.

4) Myslím si, že konečná verze SW nebude moc rozdilná od těch testovacích. LG sice umí slušný HW ale SW je dost slabota.

Docela jsem uvažoval nad výměnou za S8, ale kdyz se k nam dostane bůh vi kdy a tak za 20tis, tak to uz si raději počkám na modely 2018...
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 27. 9. 2017 19:24

iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 27. 9. 2017 20:08

https://m.youtube.com/watch?v=C_dlHw941Kg Nikdy nepoužívej Face ID pokud máš přítelkyni ta se do tvého mobilu dostane vždy :-D.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 10. 2017 00:07

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman II 2. 10. 2017 07:02

o velikonocích bude V30 za 12 tis. kč a to bude zatraceně dobrá koupě, do té doby mi moje G6 v nejlepším současném poměru výkon/cena bude muset vydržet
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 10. 2017 08:51

za 12k LG V30 v tak krátké době nebude, vzhledem k tomu, že se očekává vyšší startovací cena
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 2. 10. 2017 11:08

panrt píše:https://m.youtube.com/watch?v=C_dlHw941Kg Nikdy nepoužívej Face ID pokud máš přítelkyni ta se do tvého mobilu dostane vždy :-D.


Malá poznámka: Odemknutí iPhonu přes Face ID funguje pouze (a nebo) s otevřenýma očima.
Takže s odemknutím iphonu u spícího člověka to jen tak nepůjde. Navíc ono není problém vzít si i otisk prstu, když někdo opravdu tvrdě spí :-)
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 5. 10. 2017 13:46

Na yt je už speed test iP8 Plus vs V30 a V30 si vede mnohem lépe než iP8 Plus, tentokrát se optimalizace u LG povedla, na yt máte i nový 4K test s Cine Video.

jinak xzeit já to bral jako srandu.
panrt
MobilManiak

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků