LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod cartee 12. 7. 2018 10:29

riki tím chceš říct že g6 není kvalitní telefon? :-) nebo jak to mám chápat? :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 12. 7. 2018 20:03

Riki to byla zbytečná reakce a urážky.
Jinak jsem se díval a G6 se ještě opravdu prodávají. Že zásoby dojdou a než dorazí nové, to jsem už zažil u spousty telefonů, ale i tabletů. To ale neznamená, že se prodeje G6 blíží ke konci. Padla na své cenové dno, přesně dle politiky LG a teď to samé bude čekat G7. A je jen logické, pokud by LG nechali v prodeji jen již jen jeden G model. Uvidíme.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 12. 7. 2018 23:22

LG G6 dostává AI vylepšení a v názvu má LG G6 ThinQ, protože fotoaparát získává nové QLENS funkce s online hledáním a tak.

Aktualizace právě přichází do ČR, SK, PL.
KevinTenSpravnej
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 13. 7. 2018 05:13

kluci dotaz umí g6 HD voice, vowifi a volte? dík moc
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 13. 7. 2018 07:18

Ne. Možnosti nastavení jsou proti třeba S7 edge dost omezené. Po aktualizaci na oreo mi přestala fungovat možnost šuplíku s aplikacema na dom.stránce,je jen možnost zobrazení všech aplikací.
standavfr
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 13. 7. 2018 08:23

tak volte a vowifi tmobile podporuje, ted jsem to ověřoval :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 13. 7. 2018 08:38

Hlavně to musí umět ten telefon,mám O2 a volbu volte nikde v nastavení nevidím.
standavfr
Junior

Odeslat příspěvekod puppak 13. 7. 2018 10:57

Ahoj kluci, co mám pro to Oreo udělat? Mám rok starý G6 dualsim koupený na CZC a mám Android 7 a při aktualizaci mi píše, že je to poslední aktuální systém. Díky.
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 13. 7. 2018 18:06

2puppak:

V Evropě G6 DUALSIM nikdy oficiálně prodávaná nebude. Zjisti z krabičky nebo návodu zemi původu (obvykle to jsou tři velká písmenka na krabičce - třeba HKG = Hong Kong, DEC = Deutschland, ITA = Itálie, apod.).

A ideálně se obrátit na nějakou sociální síť, kdy tento stát vydá Oreo. Obvykle nejlíp reagují přes Twitter nebo Facebook účet.

POC verze (POlsko a Czech) už Android Oreo má. Navíc teď i nový update s umělou interligenci ve fotoaparátu →→→ G6 ThinQ.

-- 13. 7. 2018 18:07 --

standavfr píše:Hlavně to musí umět ten telefon,mám O2 a volbu volte nikde v nastavení nevidím.

G6 nepodporuje Volte od O2.
Jen od Vodafonu a Deutsche Telekom.

-- 13. 7. 2018 18:08 --

cartee píše:kluci dotaz umí g6 HD voice, vowifi a volte? dík moc

Telegraficky: ano, ano, ano.
Ale jen s operátory, kteří se byli ochotní podílet na vývoji. O2 ne, Vodafone ano, Deutsche Telekom ano.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod puppak 13. 7. 2018 19:17

2Koblih.jr Díky, na návod jsem mrkl, je v Aj a Arabštině, na krabičce jsem nic nenalezl - ale dle vebu CZE to vypadá, že to přivezli z Spojených arabských emirátů :-o, takže asi budu muset přestoupit na Korán, abych to Oreo dostal :-)
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 13. 7. 2018 19:38

tmobile podporuje vowifi a volte, volal jsem dneska na operátora tmobile. a mají to i na stránkách jaký telefony podporujou tyhle fce..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 13. 7. 2018 20:34

Vzhledem k tomu jak VoLTE funguje u O2 na S7 edge je to tak možná lepší.
standavfr
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 13. 7. 2018 21:26

A nepůjde VoLTE u TMobilu jen u telefonů, které sami prodají? Jinak mám taky magentu a pokud by to nějak šlo...

Na ThinQ se těším
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 13. 7. 2018 22:00

to nevim ale na tmobile psali že lg g6 podporuje zmíněný :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod sused69 13. 7. 2018 23:00

LG Bridge už nabízí aktualizaci - přidána funkce UI, Qlens jasný objektiv a Google asistent byli přidány do aplikace fotoaparátu :tleskani
sused69
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor