LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hamon 8. 3. 2018 08:19

Žádné vypalování nepozoruji.
Čočky ( lepší) pohledem nepoznáš - musel by jsi v obchodě pořídit fotku a pak mrknout na fotku a v podrobnostech fotky se ti ukáže jestli je 2.01 nebo horší
Ale i ty horší fotí výborně
Klidně bych šel do LG než Honor
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nunacek0 8. 3. 2018 09:18

Přítelkyně má G6 a kromě širokoúhlého foťáku, který sice není dle fóra nejlepší nepocituje žádné problémy, které by stály za výměnu a klasický fotoaparát fotí samozřejmě již bez problémů. Ono ani na tom širokoúhlém to není žádná tragédie. Nemá stabilizaci tak to nebude oproti hlavnímu foťáku nikdy zcela ok. Jinak nemá po půl roce užívání jediný problém v ovládání, sekání, padání aplikaci nebo zatuhnuti. Telefon funguje jak má a je velice spokojená. Předtím měla Samsung S5 a také bez problémů. Chtěl jsem ji posunout dále v kvalitě foto a to se splnilo. S5ku má dcera a vesele jí používá dále. G6 opravdu mnohem lépe fotí a chtěli jsme zachovat odolnost vůči vodě. Navíc display G6 je lépe viditelný na slunci což je jistě také důležitý parametr. Určitě lepší než S5 ale o něco horší než S7. Ale spokojenost i tady. Proto nechápu toliko negativa z trošku horší širokoúhlém foťáku, který používá stejně sporadicky jen na skupinku lidi. V dobrém světle ani zde není průser. Mám i Huawei P9 a G6 má lepší fotky i přes den a večer je nižší světelnost o třídu dále. Takže za mne G6 palec nahoru a za ty peníze není co řešit. Rychle nabíjení, vodotěsnost, dobrý display, bezproblémový chod a slušný foťák. Honor 9,Huawei P10 jistě zdatní konkurenti ale vodotěsnost, kvalita Displaye a i foťák nejsou na takové úrovni. S7 starý konektor, velké rámečky, menší display... No nevím.. Mohl jsem ho mít a hodně jsem zvažoval, ale dali jsme šanci lg jelikož jsme měli i G2 a také no problém dokud nespadl do bazénu jak děti blby při focení. Od té doby jen vodeodolne mobily.. Snad jsem někomu pomohl s mou zkušeností.
nunacek0
Junior

Odeslat příspěvekod boby.f 8. 3. 2018 09:44

žena ho dostala před měsícem a nemůže si ho vynachválit foto je ok (neřeším 2,01 a 2,09) jen rejpalové co to zvětšují najdou nějakou chybku když chci fotit mám klasiku mobil bude vždy na momentky ne na profi ale G6 už je na takové urovni s tim dualem že překoná kdejakou klasiku (mam na mysli kompakty) a to nefotime na nejvyšší rozlišení to děla strašně velky foto (9-11MB) uplně zbytečné pokud to mam jen na PC nebo mobil stejně se to jinde neprohlíží mame to tak na 3 MB v průměru a poho.Ale foto to je jen jedna pro nas menší čast z mnoha co tento mobil umí a ma - supr display -Qhd+ nikdy sme tak jemny doma neměly a že už jich bylo ,Wifi ac ,wifi volání ,usb-c, ip68 ,odolnost , dostane oreo atd...... v neposlední řadě je to Top model i když už je snad připraven další podle spekulací sedmička ale kdo ví kdy ......
asi tak
boby.f
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 8. 3. 2018 10:49

Hamon píše:Žádné vypalování nepozoruji.
Čočky ( lepší) pohledem nepoznáš - musel by jsi v obchodě pořídit fotku a pak mrknout na fotku a v podrobnostech fotky se ti ukáže jestli je 2.01 nebo horší
Ale i ty horší fotí výborně
Klidně bych šel do LG než Honor


Tady bych nesouhlasil s tím, že to nelze poznat na první pohled. Koukl jsem na svůj a hned jsem věděl, že je to 2.01. Např. tady je vidět jasný rozdíl.
https://smartmania.cz/lg-u-modelu-g6-pouziva-dva-typy-fotoaparatu-kvalita-snimku-odlisna/galerie/?id=0

Jinak osobně jsem s LG G6 spokojený. Jen ten Spen mi chybí :lol:
Naposledy upravil hadasek dne 8. 3. 2018 18:27, celkově upraveno 1
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unitak 8. 3. 2018 12:00

Hadasek: asi jsem natvrdlý ale rozdíl nějak nevidím. Rozdíl je v tom, že 2,09 čočka je více zapadlá a je tam takový "schůdek" ? Nebo je tam rozdíl v něčem jiném. Ať jsem hledal jak jsem hledal tak všude byla pouze ta fotka ale nikde nebylo napsáno na co se zaměřit (pro slepé lidi jako já :-D )
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 8. 3. 2018 13:02

boby.f píše:žena ho dostala před měsícem a nemůže si ho vynachválit foto je ok (neřeším 2,01 a 2,09) jen rejpalové co to zvětšují najdou nějakou chybku když chci fotit mám klasiku mobil bude vždy na momentky ne na profi ale G6 už je na takové urovni s tim dualem že překoná kdejakou klasiku (mam na mysli kompakty) a to nefotime na nejvyšší rozlišení to děla strašně velky foto (9-11MB) uplně zbytečné pokud to mam jen na PC nebo mobil stejně se to jinde neprohlíží mame to tak na 3 MB v průměru a poho.Ale foto to je jen jedna pro nas menší čast z mnoha co tento mobil umí a ma - supr display -Qhd+ nikdy sme tak jemny doma neměly a že už jich bylo ,Wifi ac ,wifi volání ,usb-c, ip68 ,odolnost , dostane oreo atd...... v neposlední řadě je to Top model i když už je snad připraven další podle spekulací sedmička ale kdo ví kdy ......
asi tak


Neřešíte, tak asi ten problém nemáte. Tvrdíte o mně, že jsem rejpal a problém zvětšuji. Ano fotka sice zůstane např pouze v telefonu, ale i na displayi telefonu jde rozdíl vidět. Fotka se musí zostřit a změnšit i když fotím na 4mpx! aby nebyla mázlá v tomhle já vidím velký problém u telefonu který začínal na 16k (já jej koupil za 12 ale i tak jde o velkou částku a tohle se tolerovat nedá).

Buď jste ignorant nebo jen hloupej (doufám v to druhý ve vašem vlastním dobru)
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 8. 3. 2018 13:03

Je to bublina nějakého chudáka,a který chce vrátit peníze a vychcaně využívá (zištně) zákona na ochranu spotřebitele. Zkouší to. Výrobce jasně uvedl parametry. Ty, které neuvedl - třeba ohniskovou vzdálenost, tam to ten daný filuta zkouší.

A to jen na jedné fotce. Která navíc není objektivní. Ruka se mu klepala.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 9. 3. 2018 10:07

Kevine kevine, na tohle téma jsme už diskutovali, nakonec jste někam utekl anižby jste odpověděl. Chápu, že váš život je ve stylu "když se lež bude neustále opakovat, stane se z toho pravda".

Fotek je více než dost např v těchle vláknech:
- https://www.reddit.com/r/lgg6/comments/ ... t_painful/
- https://www.reddit.com/r/lgg6/comments/ ... ide_angle/

konkrétně např. ukázky na google drive: https://drive.google.com/drive/folders/ ... Ed5lyfoQVd
Já také mohu přidat svoje ukázky: https://drive.google.com/open?id=1rWXNK ... phWskPTZQL

Chcete tedy říct, že všichni tito lidé jsou lháři? bylo by fain nejprve najít důkaz než tady neustále opakovat to samé, je to trapné.
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unitak 9. 3. 2018 10:40

hadasek píše:
Hamon píše:Žádné vypalování nepozoruji.
Čočky ( lepší) pohledem nepoznáš - musel by jsi v obchodě pořídit fotku a pak mrknout na fotku a v podrobnostech fotky se ti ukáže jestli je 2.01 nebo horší
Ale i ty horší fotí výborně
Klidně bych šel do LG než Honor


Tady bych nesouhlasil s tím, že to nelze poznat na první pohled. Koukl jsem na svůj a hned jsem věděl, že je to 2.01. Např. tady je vidět jasný rozdíl.
https://smartmania.cz/lg-u-modelu-g6-pouziva-dva-typy-fotoaparatu-kvalita-snimku-odlisna/galerie/?id=0

Jinak osobně jsem s LG G6 spokojený. Jen ten Spen mi chybí :lol:


Můžeš mu to prosím slovně popsat kde je rozdíl a na co se zaměřit? Zajímalo by mě to a určitě i další potenciální kupce.

Moc děkuji
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 9. 3. 2018 10:48

To se popisuje dost špatně, ale vidět to je třeba tady
https://dotekomanie.cz/2017/12/lg-g6-muze-mit-ruzne-cocky-fotoaparatu/
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoudaCZ 9. 3. 2018 11:10

Zdravim,nemate nekdo zkusenosti s vodafonem,jako verzi prodavaji?vcera jsem se byl na g6stku podivat v oc harfa a cerna verze co meli vystavenou,tak meli prave s 2.09 a co mi rikal prodavac,tak platinum co prodavaji u vodafonu by meli mit 2.01.pak mam jeste jeden dotaz,mate nekdo srovnani g6stky se samsungem a8?
PoudaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 9. 3. 2018 11:19

unitak píše:
hadasek píše:
Hamon píše:Žádné vypalování nepozoruji.
Čočky ( lepší) pohledem nepoznáš - musel by jsi v obchodě pořídit fotku a pak mrknout na fotku a v podrobnostech fotky se ti ukáže jestli je 2.01 nebo horší
Ale i ty horší fotí výborně
Klidně bych šel do LG než Honor


Tady bych nesouhlasil s tím, že to nelze poznat na první pohled. Koukl jsem na svůj a hned jsem věděl, že je to 2.01. Např. tady je vidět jasný rozdíl.
https://smartmania.cz/lg-u-modelu-g6-pouziva-dva-typy-fotoaparatu-kvalita-snimku-odlisna/galerie/?id=0

Jinak osobně jsem s LG G6 spokojený. Jen ten Spen mi chybí :lol:


Můžeš mu to prosím slovně popsat kde je rozdíl a na co se zaměřit? Zajímalo by mě to a určitě i další potenciální kupce.

Moc děkuji


Největší problém vidím v ostrosti "na nekonečno" Nejlépe asi budovy v dálce, tam se rozdíl asi nejvíce projevuje.
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unitak 9. 3. 2018 11:31

hadasek píše:To se popisuje dost špatně, ale vidět to je třeba tady
https://dotekomanie.cz/2017/12/lg-g6-muze-mit-ruzne-cocky-fotoaparatu/


Pokusím se to popsat, ta špatná 2,09 má kolem čočky uvnitř ještě takový schůdek a je jinak - více do šeda zabarvený ? 2.01 je jednolitá čočka a celá je světle šedá bez nějakého tmavšího kroužku. Je to ten rozdíl?
unitak
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 9. 3. 2018 11:43

Ano, to je asi nejpřesnější popis.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hamon 9. 3. 2018 12:47

Fotka nic moc ale moje G6 má 2.01

Obrázek
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků