LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 8. 2017 14:08

Aha, tak to jo, na jednom velkém shopu je za slušnou cenu Samsung S8,ale ten tuším není dual sim. Jinak ten foťák v H8 všude chválili, tak jen kecy v kleci, že by ?

G6 je dost rozporuplná. Nechápu proč nemá bezdrátové nabíjení a má vykuchaný zvukový modul, proti americkým a asijským verzím. Jestli se nepletu, tak obojí teď dali do G6+ a navýšili paměť. Ale spolu s S8 to je jediný telefon s displejem od okraje k okraji.
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 12. 8. 2017 15:33

oupee, tvoje hodnocení foťáku je spíš hodnocení displeje telefonu.Dokud nestáhneš do počítače a neporovnáš na stejném monitoru tak je vypovídací hodnota nula.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DirtyKing 12. 8. 2017 17:52

Já osobně to porovnával na monitoru a to byl monitor pro profi grafiku, tam už nějaká vypovídající hodnota bude. Je ale fakt, že na telefonu (G6) to vypadalo hůře co se týče přepálených barev. Musím potvrdit i to, že je telefon pomalejší než 8 měsíců používaný Honor 8. Co se týče zmiňované kvality fotoaparátu u Honor 8, tak nic extra to není, to je pravda. Ale u Honor 9 je v kvalitě fotek obrovský posun proti Honor 8.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 12. 8. 2017 18:40

Nepomohlo by zrychlení animací?
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DirtyKing 12. 8. 2017 19:12

To je věc, kterou jsem vždy hnes automaticky na každém teleronu vypínal. Tedy jestli myslíš to v "Možnosti pro vývojáře".
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 12. 8. 2017 19:24

Jj.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod honza_43 12. 8. 2017 20:21

Ahoj, pořídil jsem taky G6. A za mě dobré. Foťák je super, ale přecházím z honoru 3c, takže skok o pět let. Co mě ale děsí je ram. Ze 4GB si systém vezme 2,5. Když výklad vymažu paměť, zbyde mi 1,3GB na aplikace. To je jak u toho čtyři roky starého honoru. Je to u nugatu normalni?
honza_43
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 12. 8. 2017 22:46

RAM nebere jen OS (nadstavba, aplikace atd.), ale i třeba taková "GPU", která v drtivé většině nemá vlastní paměť. To má za výsledek, že u telefonů s obzvlášť s velkým displejem (jako je třeba QHD+ u G6) může být volné paměti o něco míň než u telefonů s nižším rozlišením (FHD/HD). Takže ano, dalo by se říct, že je to normální. Jinak obecně vyšší využití ram je žádoucí aneb volná RAM = RAM k ničemu :-)
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod honza_43 13. 8. 2017 20:42

No jo, ale aby paměť v budoucnu nedošla. Zb toho mám trochu strach
honza_43
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 13. 8. 2017 20:49

Tak záleží, jak budeš smart do budoucna využívat. Já si ale myslím, že o tu pamět se rozhodně bát nemusíš a to ani v dohledné budoucnosti.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod .Hardy 13. 8. 2017 21:15

honza_43: Neboj, OS si s případným nedostatkem paměti umí poradit.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 15. 8. 2017 07:38

@honza_43: chlape operacni pamet na androidu se neresi, to je nejaka schyza z dob windows 98, zapomen na to ze tam neco takoveho je a telefon pouzivej, niceho si nevsimnes ver mi. Android ma uplne jine rizeni pameti, tzn zaplni co nejvic a pak v pripade potreby ukonci nevyuzivane apky, ale o to se ty vubec nestarej
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod omartinek 15. 8. 2017 09:53

Zdar chlapi, pohárek trpělivosti u Microsoftu přetekl, konkrétně jedu na Lumii 950XL dual a zvažuji koupi LG G6 jelikož Samsung S8 se zaobleným displejem nechci. Nejsem náročný uživatel, takže loňský procesor mě fakt netrápí. Rychlostně to bude 1000x rychlejší než Lumie. :-) Jen tedy mě mrzí ta verze dělaná pro Korei. Jak by to bylo kdybych koupil korejskou verzi s 64GB pamětí? Jak by se tady tvářilo LTE na českých sítích a hlavně co čeština v telefonu? ( je tam/není tam)? Máte někdo v ČR tuhle korejskou verzi? Díky za rady.
omartinek
Junior

Odeslat příspěvekod Karlos009 15. 8. 2017 15:12

Čeština v telefonu je, LTE taky. Teď jsem zkusil test rychlosti a ukazuje mi to 70Mbit/s.
Karlos009
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 15. 8. 2017 15:53

Napiš prosím přesný tip, díky. Beru zpět, omyl. :-D
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků