LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 7. 2018 22:03

Stazeno, instal a uz to jede.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 7. 2018 06:57

Dneska jsem se setkal s takovou zvlastnosti. Kdyz jsem mel otevrenu jednu aplikaci, jednalo se o mobilni bankovnictvi, tak mi misto nastaveneho zvuku u whatsappu prichozi zprava pipla uplne jinak, jako by defualtne nastavenym zvukem. Tohle asi neni standartni...

A dalsi vec...odkud jste stahovali google cameru a zda ji pouzivate radeji nez vestavenou kameru? Zrejme na xda? Muzete mi nekdo popsat rozdily mezi GC a vestavenou a pripadne nejake nastaveni? Dekuji.
anonymni

Odeslat příspěvekod sused69 25. 7. 2018 10:26

Používám Google cameru raději něž vestavěnou...zkus se podívat do fora na Android forum do sekce G6. Jeto tam rozděleno na podtémata a jedním z nich je fotoaparát a tam jsou i odkazy na GC i její nastavení. Já už nevím jakou verzi jsem stahoval ale je to právě odtud
sused69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 25. 7. 2018 13:43

No já včera večer zkusil (v interiéru) tu ThinQ věcičku "světlý mód" a příjemně mě to překvapilo, docela pecka teda na první ohmatání, těším se až to zkusím pořádně a někde večer venku pak .. kruci a to jsem to málem zavrhnul, přestože vím, že LG vychytávky neradno podceňovat.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sused69 25. 7. 2018 17:15

Zkoušel jsem to taky a je to lepší než default....ale furt radši fotím s GC
sused69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Domin7 25. 7. 2018 20:44

planetoid_LV426 píše:No já včera večer zkusil (v interiéru) tu ThinQ věcičku "světlý mód" a příjemně mě to překvapilo, docela pecka teda na první ohmatání, těším se až to zkusím pořádně a někde večer venku pak .. kruci a to jsem to málem zavrhnul, přestože vím, že LG vychytávky neradno podceňovat.


Co tím myslíš?

-- 25. 7. 2018 22:20 --

Tak jsem si na android foru přečetl všech 8 stránek o foťáku, ale moc info k GC mi to nepřineslo. Na 8 stranách zmínky o GC sice jsou, ale odkazy na GC jsou tam asi jen 4 nebo 5 a z toho poslední je asi 2 měsíce starý...

Proto....jakou GC používáte a s jakým nastavením (nejlépe, pokud by jste mohli hodit odkaz jak na app GC, tak i na nastavení). Díkes.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod cartee 30. 7. 2018 21:13

tak jsem koukal a LG g6 nepodporuje volte ani vowifi.. ja myslel že jo..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 31. 7. 2018 02:32

VoLTE G6 urcite podporuje. VoWIFI neviem.
V kazdom pripade ide v prvom rade o podporu telefonu u tvojho mobilneho operatora. Ked operator nema telefon na zozname podporovanych zariadeni tak ti nic nepomoze.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 31. 7. 2018 05:21

jj takhle jsem to myslel, českej tmobile to nemá no :-(
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 7. 2018 07:18

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 31. 7. 2018 14:00

tak první dojmy z přechodu z mate9 na g6. signál horší, displej super na g6.. rychlost... myslel jsem si že to bude stejný ale v tomhle g6 docela pokulhává, mate9 šel krásně plynule, tady pozoruju záseky.. nevim no.. nepodporuje volte ani vowifi, mate9 ano.. foťák jsem zatím nezkoušel.. nevim jestli jsem udělal dobře :-) AnTuTu 128000 plus mínus na g6, 158000 mate9..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod dyplodok 31. 7. 2018 14:34

G6 foti skvele, ale pouze s gcam aplikaci z pixelu. Dafulni fotak aplikace je spis tragedie
dyplodok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 31. 7. 2018 15:08

G6 fotí skvěle s vlastní aplikací. Tragedie jsou názory lidí jako jsi ty, jestli ono to nebude rukama.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jirka mz 31. 7. 2018 17:18

Tak já jsem docela spokojenej, fotky jsou s origo app ok, na předchozí lumii 950 to nemá, ale kvalita dostačující na běžný momentky, ...ten dual, no budiš sem tam se hodit může ale kvalitu od toho moc nečekám...
Jinak Antutu jsem zkusil a 137t dle žebříčku má 155t . Ale to mě je celkem volný.
Sekání nepozoruju.
Signál bohužel musím potvrdit že není nejlepší. Oproti lumiim 920/950 je horší a to samý tlačítkový Nokie ať ty starý tak novější se simbianem co jsem měl byly lepší.
A baterka ok den to vcelku v klidu zvládne.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 31. 7. 2018 21:14

tak na obranu LG g6 musím říct že v ruce se drží parádně, kompaktní zařízení a hlavně jen zvuk.. to je koncert, super.. můžu říct že jsem zatím lepší neslyšel.. jen mě trápí ta baterka, doufam ze to nebude tragédie..
cartee
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků