LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 5. 6. 2018 00:42

Jojo, jen nevím jaké jsou možnosti bez adobe cc účtu (photography plan).
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 15. 6. 2018 08:28

Už příští týden vydává LG další velkou aktualizaci pro model G6.

Nejzásadnější novinkou bude změna názvu na LG G6 ThinQ, která zdůrazňuje novou aktualizaci fotoaparátu s podporou QLens.

Mezi další vylepšení lze zařadit optimalizaci domovské obrazovky a zabezpečení Google.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarellV 15. 6. 2018 10:16

Nemohu si na nic stezovat... je to pomocnik doma i pri praci.. nemusite se bat kdyz vam nekde upadne a dokonce mi prezil i jedno utopeni v kaluzi. Je to spise pro ty mene narocne
KarellV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 15. 6. 2018 14:20

koblih.jr píše:Už příští týden vydává LG další velkou aktualizaci pro model G6.

Nejzásadnější novinkou bude změna názvu na LG G6 ThinQ...
Přílohy
source.jpg
source.jpg (12.22 ) Zobrazeno 2589 krát
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 22. 6. 2018 09:03

Jako čerstvý majitel G6 se musím přidat, za ty peníze je to aktuálně pecka, nejlepší telefon do 10tis za mě a to jsem vybíral opravdu pečlivě, dlouho a měl jsem prakticky všechny konkurenty v ruce.

Nikdo jiný nemá tak dobrý display, IP68 a tak povedený foťák, jako právě G6 a to ze všech telefonů +-10 tis. Navíc za ty peníze co se teď dá sehnat je to fakt špica.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod cartee 23. 6. 2018 06:07

já nad tím přemýšlím čím dál tím víc.. G6 mě láká hodně.. asi můj huawei mate 9 půjde do světa.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 23. 6. 2018 08:35

Věř tomu, že za aktuální peníze je to nejlepší kup. Smůla pro ty kdo tohle přehlíží a kupují různé zgarby typu Nokie7plus, Honor 10, P20lite a podobné telefony za +- desítku, které si k G6 nemůžou ani čuchnout.

Doporučuju momentálně na Alze, když přidáš do košíku ty jejich šeky co ted nabízí (dají se kombinovat - párkrát klikneš a máš slevu 600), tak ti vyjde 8900 což je bezkonkurenční. Já ho koupil za 8400 :D, protože ten minulý týden stála 9000,- bez šeků v akci (ted 9500), asi si uvědomili, že s těma šekama to spadne až moc, tak to rychle zvedli, ale i tak je ta momentální cena parádní, lepší jsem nenašel. Jak toho zelenýho dementa nesnáším, tak za tu cenu jsem udělal vyjímku.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tazz1 24. 6. 2018 19:42

Jakou používáte po upgradu na Oreo verzi Gcamu ? Já jsem tedy spokojen i se základem, ale proč nezkusit i něco dalšího :-) . Na jednom cizím foru mi vychválili "GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V7.9.9" a "cstark27_GCam_5.1.018_24_v3.7test" . Ale sám jsem ještě nezkoušel žádnou.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 27. 6. 2018 17:55

Zdravím, jakou folii, případně sklo používáte jako ochranu displeje?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 27. 6. 2018 18:10

cartee píše:já nad tím přemýšlím čím dál tím víc.. G6 mě láká hodně.. asi můj huawei mate 9 půjde do světa.


To chces opravdu vymenit Mate 9 za mene vykonny LG G6, navic s vyrazne horsi vydrzi na baterii? To si moc nepomuzes:
https://www.gsmarena.com/lg_g6-review-1590p5.php
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 27. 6. 2018 18:20

myslíš že je to blbost?
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 27. 6. 2018 18:34

Ja nevim, co te vede k vymene. Jsi s necim u Mate 9 nespokojeny? Pokud jsou duvodem vykon nebo vydrz na baterii, tak v obojim je G6 horsi.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 6. 2018 19:01

Mate 9 bych rozhodně za G6 nevyměnil, baterie, materiál kov, skvělý fotoaparát, jeden z posledních smartphonu s normálním displejem - nudloidní nebrat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 27. 6. 2018 19:42

Tohle mi taky přijde jako trošku zvláštní výměna, na druhou stranu:

G6 je lehčí, 190g u Mate už je fakt dost, navíc má menší tělo, G6 se rozhodně drží líp v ruce
G6 má IP68, víc goril :D, Mate má jen přes display, čočky foťáku nekryté např.
G6 má lepší display, pominuli podporu HDR přímo v display, Dolby vision, tak 564ppi vs 373
G6 má lepší foťák, navíc širokoúhlý objektiv, navíc u Mate je f2,2 fakt bída
G6 má věci jako radio usb 3.1 vs 2.0 apod. to už jsou ale drobnosti...

Co se baterky týče, nevím jak dlouho ti vydrží Mate, G6 minimálně den dá i při vyšší zátěži s nonstop zaplou wifi, při mírnější zátěži vpohodě 2 dny. Pokud už Mate máš třeba 2 roky, tak na tom můžeš být ještě hůř, než když koupíš nový kus G6.

Takže ono to zas až tak nesmyslné možná není. Pro a proti si musíš promyslet sám, sám musíš vědět co je u tebe priorita. Na druhou stranu cena G6 je víííííííce než lákavá.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?i ... hone2=8466

PS: trolové nereagovat, mluvím čistě k tazateli.
Naposledy upravil planetoid_LV426 dne 27. 6. 2018 20:19, celkově upraveno 1
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod cartee 27. 6. 2018 20:10

máte pravdu kluci, nechám si mate. lákal mě displej a jejich prostředí a foťák.. ale mate9 taky není špatný kousek. baterka tak dva dny v pohodě,rychlost konektivita, displej je taky hezkej.. spíš jsem to chtěl zkusit ale mám strach abych nelitoval.. mate9 je jistota.. paměť je taky super a signál atd taky parádní.. mám tam tří letou záruku od huawei.. asi jste mi otevřeli oči, děkuju moc ;-)
cartee
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků