LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod cartee 4. 8. 2018 18:01

nicku, konečně jsem si dneska jel zpátky pro mate9.. ať se na mě nikdo nezlobí ale g6 se na mate9 nechytá ani náhodou..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Knee 4. 8. 2018 19:45

Nikdo se určitě zlobit nebude, taky to byl hodně slušnej downgrade g6 za mate 9. To i mate 8 byl lepší jak G6.
G6 je taková horší střední třída, a v podstatě je to drahé i za cenu co se prodává. Cena do 7tis by byla odpovídající. Pak by asi nešlo nic namítat. I když...
Zastaralý hw, špatná výdrž, špatná citlivost na signál, na wifi, fotoaplikace hrůza. Vůbec si nevzpomínám že bych s něčím neměl v nejvzdálenějším pokoji wifi. Také mě to stálo měsíční fup. To neobhaji ani nízká cena. Dobře jsi udělal že jsi se toho zbavil, dokud to šlo.
Jedna se o zařízení pro opravdu velice nenáročné, začínající uživatele co nemohou srovnávat a proto budou možná spokojeni. Určitě ne pro tebe.
A pokud by jsi chtěl ještě zkoušet LG, pak V30, případně G7.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 4. 8. 2018 20:09

no byl jsem v nervech ty 4 dny co jsem to měl :-D:-D:-D nechápu jak někdo může tvrdit že je to letadlo nad který není :-D:-D:-D
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 5. 8. 2018 17:46

Knee je chudák, který neví co mumlá. Už se to bohužel nedá jinak nazvat. Asi z horka, protože jinak mele samé nesmysly.
A Mate 9 rozhodně není lepší jak G6. Ale pokud si to někdo subjektivně myslí, jeho věc. Ale aspoň má srovnání. Nejlepší jsou idioti co nikdy neviděli, neví, ale jinak jsou strašně chytří. A sami pak mají nějaký paskvil od Sony nebo nějakého HomToma.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 7. 8. 2018 10:40

Nová aktualizace. Mimo jiné nové bezpečnostní záplaty. Asi to LG konečně s podporou opravdu rozjíždí. To jen pro některé hatery.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 16. 8. 2018 07:13

Asi ne...
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 18. 8. 2018 12:55

Až někdo zase bude tvrdit, že S8 fotí líp, jak G6 :)

https://www.pcworld.com/article/3194914 ... ge=3#toc-5

A takových testů (škoda, že ne novějších po aktualizaci foťáku u G6, tam by rozdíl byl ještě větší) je všude mraky, ono netřeba testy, když jsme porovnával s kamarádovou S8, tak moje G6 ji jasně zválcovala. Ono totiž vážně není tajemství, že Samsungy mají příšerné barvy. Fosforová tráva, nádechy modré apod. jsou vyhlášené. Extra mišmaš je to pak na tom přesaturovaném amoledu :)

To jen tak, když jsem dnes ráno na někoho čekal a vešel do Datartu, kde stál borec s holkou u telefonů a držel na tom stojánku v ruce S8 a zkoušel fotit. Moc se netvářil, stoupl jsem si vedle něj, nahodil řeč, vytáhl G6, udělali jsme pár snímků, trochu pokecali a měl jasno. Nakonec z něj vypadlo, že se mu Samsungy nelíbí, ale že jeho kamarád do něj pořád hustí, jak je S8 super ať si ho zkusí.... bože, bože ... ti lidi už nemají ani svůj rozum. A když mu při odchodu říkám ve srandě za ušetřených 5tisíc jako bonus můžete brát každý měsíc do konce roku tady slečnu na parádní večeři do restaurace, tak té holce zářily očička :) Tak snad ten borec trochu prozřel a nenechá se ovládat chytrákama typu jako je tady Knee, protože přesně tak nějak jsem si představoval toho jeho "kamaráda" ... :D
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod brazda.l 21. 8. 2018 09:21

Měl by si pár G6 pořídit do šuplíku, lepší mobil už totiž nikdy nebude.
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 4GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+
| HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad R500 2732-7JG
brazda.l
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Knee 21. 8. 2018 11:23

Možná až zbytečně ofenzivní. Ona G6 není tak špatné zařízení pro nenáročné, nezkušené uživatele. Pokud roky používáš Lenovo P1m ani nemůžeš poznat jak je G6 špatná co se týče výdrže, signálu, foto. A když jediné kritérium je cena, nechá se pořídit jako rozbalene, použité, vrácené zboží za slušné peníze. Přesně jako to udělal LV426.
Ano jeho bajky jsou zábavné, někdy smutné, za 2mesice užívání G6 se z něho stal odborník plný zkušenosti, který má potřebu to vykricet do světa. A i dokonce supluje prodavače v elektru. Slušný progres.
Mimochodem už i ten poslední, nejtrpelivejsi kolega, trpělivost ztratil. A nechal G6 dětem na hraní a pořídil v akci S9. Nikoho neovlivňuji, má u nás v práci kompletní paletu špičkových přístrojů, od G7, V30, přes S8, S9, Note, po různé Apple, u všech kolegů. Je jen na něm co bude používat, a třeba mu S9 také nesedne, i když to tak zatím nevypadá.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 8. 2018 11:57

Koukám, že tady to je jeden extrém vedle druhého. Já můžu po 10 měsících říct, že je to velmi slušný telefon, ale rozhodně z něj nejsem tak nadšený jak skalní fans. Aktuálně mě dost štve, že začal ukrutně žrát baterku. Je pravda, že jsem jej po přechodu na Oreo nezkoušel hodit do továrního nastavení, takže to mám nyní v plánu... Ale pokud to bude pokračovat, tak lámu hůl a přidávám se na nespokojenou stranu.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Knee 21. 8. 2018 12:12

Tak zrovna s tímto se dá setkat napříč značkami.
Ano, také se nám to u LG stalo. V případě G6 se dělalo továrko, příčina nebyla zřejmá. A u V30 to dělala plocha, byla na prvním místě ve spotřebě. Stačilo vymazat cache, data plochy, nastavit znovu.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod pelosek9 21. 8. 2018 12:37

planetoid_LV426: jenže ona S8 foti lepe ale to tobe nikdo nevyvrati co? Lg fans :D komedie :D
pelosek9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rakepka 22. 8. 2018 10:10

S baterkou řeším taky záhadu. G6 mám od začátku roku. Na Oreo jsem přešel před pár týdny. Poslední 2 dny jsem všimnul zvláštní záhady, kdy přes noc do rána mi zásadně ubude baterka. Přitom telefon leží na nočním stolku, net, bt...všechno vypnuté. Nic neběží, jen zapnutý budík jako vždy. Včera jsem telefon zkoušel zapnout/vypnout. Před den žádný problém s vyšším úbytkem baterky nebyl. Večer jsem šel spát baterie 67% a ráno po 6 hodinách spánku baterie 27%. Sežrala za 6 hodin v nečinnosti 40%. Vstával jsem v 7.00, teď je 11.00, normálně pracuji, telefon v autě na bt, vyřízeno cca 6 telefonátů, zkušebně jsem nastavil i budík jako v noci a na baterce po 4 hod používání 19%, takže sežrala za 4 hodiny činnosti jen 8%. Záhada!!!
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2018 10:28

To není záhada, to může dělat nějaká apka, podívej se na přehled spotřeby baterie co žere nejvíc
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků