LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mart910 18. 7. 2018 16:46

Caute, mate nekdo zkusenost s Google Camera na LG G6? Jestli ano jakou verzi pouzivate a jde to v pohode? Muzu pouzivat zaroven LG kameru a Google kameru?
mart910
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 18. 7. 2018 19:25

@mart910 používal jsem oboje, klidně to jde. Ale po přechodu na Oreo a hlavně teď s novou ThinQ aktualizací je klasika lepší.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod sused69 18. 7. 2018 20:33

Tak to já říct nemůžu, u mě je pořád lepší Google Camera
sused69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferokulda 19. 7. 2018 15:14

Zdravím.
Tak jsem si také zakoupil G6ku. Dovolil bych si krátké shrnutí: rozhodoval jsem se mezi G6 a V30, a to kvůli displeji. Always on na V30 je daleko lépe čitelné na slunci a v šeru (samozřejmě díky OLED). Z funkcí V30 navíc (bezdr. nabíjení, lepší zvuk) bych ale žádnou nevyužil, tak za ten příplatek mi to nestálo. Telefon je pěkný, velikostně už na hraně. Co si dle mě měla G řada zachovat jsou tlačítka hlasitosti na zádech, je to návykové.
Jinak měli jste po vybalení na displeji fólii (jak všude píšou, že je nalepena už z fabriky). Já ji tam tedy neměl, krabička byla při koupi ještě neotevřená (neporušená pečeť a folie). Kupováno na Alze, distribuce GER.
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 19. 7. 2018 15:40

Ja ji bral ns CZC a taky krabička zapečetěná a telefon ve folii ale na displeji nic...
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod nitram9 19. 7. 2018 18:13

Ja na LGshopu a taky na displeji nic.
nitram9
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 19. 7. 2018 18:29

Taky nic. Ale stejně preferuji temperované sklo, které mám dnes jak na displeji, tak na obou čočkách foťáku.

-- 19. 7. 2018 19:31 --

@sused69 tak si zkus udělat večerní fotku v Bright módu a pak s Google camerou, která toto nemá. A rozdíl uvidíš markantní ve prospěch LG camery. No a vlastně na nic jiného jak fotky při horším osvětlením se GCam nepoužívala.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Multi2000 20. 7. 2018 06:31

Já kupoval na turbado.cz. Distribuce DEC. Krabička zapečetěná, telefon ve fólii, na displeji nic. Čočka objektivu ta lepší.
Jaké pouzdro používáte resp.jaké byste doporučili?
Multi2000
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 20. 7. 2018 07:46

Pouzdro Hybrid Super armor Carbon Fiber Texture Brushed z AliExpressu za cca 40 Kč.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod ferokulda 20. 7. 2018 07:57

Já dal sklo i pouzdro Nilkin (Nature šedé).
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 20. 7. 2018 08:08

Folii máš nalepenou z výroby, já na to hodil (černý telefon samozřejmě) průhlednou folii a je to pecka, neklouže, krásně se drží a vypadá to skvěle.

https://www.czc.cz/celly-gelskin-pouzdr ... 20/produkt
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tazz1 20. 7. 2018 11:44

Klasika jen černý silikon na zadech. Za pár korun z Ali.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 20. 7. 2018 22:15

Sklo i silikonovej průhlednej obal, obojí od Nilkinu.
Jen pro zajímavost co na to říkáte, případně používá někdo tohle https://www.smartcase.cz/g6/2633-pouzdr ... lg-g6.html ?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod Rysak8 22. 7. 2018 19:30

Tak jsem čerstvý majitel G6ky a prozatím bych se chtěl zeptat na tohle. Čtečka otisku, jde použít na různé gesta? u Honoru 8 šla potáhnout notifikační lišta, 2x stisk foťák, 3x svítilna....

co jsem pročítal recenze, nikdo si na to snad nestěžoval, ale ten přední fotoaparát, to je co?! To co jsem očekával a pak viděl, mě až zděsilo :( :D Nejsem žádný "selfičkář", ale na nějaké momentky, se hodí. Tak nevím jestli to nikdo neřeší, nebo je chyba u mě, ale žádné nastavení přední kamery tam není, tak pochybuju. Ale to co vyšlo z Honoru a teď LG, to je nebe a dudy, bohužel v neprospěch LG.
A teda z těch recenzí jsem teď našel jednoho člověka co si na to stěžuje taky, slovy: "Přední kamera je ohavnost při čemkoli jiném než perfektním světle" Nevím jestli s tím máme problém jen my dva, ale celkem mě tohle zklamalo.
díky za odpovědi
Rysak8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 7. 2018 20:24

Gesta nee,foťák jde spustit dvěma stisky volume - .Rychlou nabídku vyvoláš potažením nebo si můžeš dát extra tlačítko do spodní lišty.Selfie jde mimo mě.
standavfr
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků