LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 30. 1. 2018 12:08

honza_43 píše:Update nainstalován. Ale změnu nevidím. Nemá někdo bližší informace?


Pouze bezpečnostní upgrade, nic víc...
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 30. 1. 2018 12:24

honza_43 píše:Update nainstalován. Ale změnu nevidím. Nemá někdo bližší informace?


:arrow: Bezpečnostní upadte Google.
:arrow: Nové notifikace při zjištění tekutiny v USB / při pokusu o nabíjení při vlhkém zařízení

Patrně reflektující nějakou unijní nebo jinou security vyhlášku. Chování stejné, nicméně notifikace jsou nové. Vč. infografiky.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajmik01 16. 2. 2018 16:31

Ja jsem byl naopak fanda LG i tedka píšu z G4, ze kterou jsem maximálně spokojený. G2, G3, G4 super telefony, které ve své době perfektně fotily a byli jsme všichni spokojení. Za to G6 je velky krok zpět, G4 foti mnohem lépe.

A máš nějaké srovnávací foto? U mě už jen přechod na G5 znamenal výrazné zlepšení, a podle studiových srovnávacích fotek je na tom G6 ještě o trochu lépe. Mrkni na různé místa a uvidíš.
https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?id ... hone3=8466
Jinak obvyklé srovnání kvalit foťáků např. se Samsung S8 vyšlo většinou dost podobně, záleželo spíš na preferencích... Na Androidu jsou na focení nejlepší oba Pixely 2 (ale za jakou cenu) a potom dlouho nic...
kajmik01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cartee 16. 2. 2018 18:51

ahoj, měl bych dotaz, jak jste spokojeni s G6? má telefon nějaké výrazné neduhy? přemýšlím nad výměnou za Huawei mate 9. nějak mě to vypadá s LG do budoucna? slyšel jsem že to mají balit, tak aby G6 nebo respektive LG mělo podporu.. s androidem 8 se taky moc nehrnou, tak mě tohle zajímá. je telefon plynulý bez nějakých škubání atd? a podporuje VoLTE? díky moc.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 17. 2. 2018 08:08

LG nic (zatial) nebali. Co si pocul su maximalne "nazory" nejakych redaktorov, ktore sa kazdorocne vynaraju po financnych vysledkoch. Je pravda ze mobilna divizia LG je stale v strate, ale urobili zmeny vo vedeni, v strategii a idu dalej. Vsetko ostatne su len povery.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 19. 2. 2018 12:14

cartee píše:ahoj, měl bych dotaz, jak jste spokojeni s G6? má telefon nějaké výrazné neduhy? přemýšlím nad výměnou za Huawei mate 9. nějak mě to vypadá s LG do budoucna? slyšel jsem že to mají balit, tak aby G6 nebo respektive LG mělo podporu.. s androidem 8 se taky moc nehrnou, tak mě tohle zajímá. je telefon plynulý bez nějakých škubání atd? a podporuje VoLTE? díky moc.


Už mnohkrát zaznělo, že VOLTE vývoj musí podpořit také operátor. A ano, LG G6 podporuje VOLTE (volání přes LTE), taky ViLTE (Video přes LTE) a VOWIFI (Volání přes WIFI).
V Česku zatím jen Vodafone, na Slovensku Telekom.
Android 8 je oznámeno, že bude uvolněn brzy. No, ono "brzy" ale každý má jinak dlouhou. Já tipuju na přelom únor a březen.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 19. 2. 2018 13:20

Hledal jsem ale nenašel jsem, vyjádřilo se nějak LG ohledně špatné ohniskové vzdálenosti u některých LG G6? Jak to způsobuje rozmazané fotky superwide kamery? Rád bych telefon vyreklamoval, jen potřebuju mít v ruce nějaký "papír". Díky moc.
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman II 19. 2. 2018 13:26

už vidím techniky v lg jak se za břicho popadají smíchem někomu kdo chce někdo vrátit telefon kterej mu dělá lehce rozmazaný fotky :-)
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 19. 2. 2018 13:43

ZavorkaCZ píše:Hledal jsem ale nenašel jsem, vyjádřilo se nějak LG ohledně špatné ohniskové vzdálenosti u některých LG G6? Jak to způsobuje rozmazané fotky superwide kamery? Rád bych telefon vyreklamoval, jen potřebuju mít v ruce nějaký "papír". Díky moc.


Tuhle fiktivní kauzu fakt nechápu, ač o ní čtu jen na dvou místech. Na foru www.ForumExpertuUplněNaVsechno.cz a mobilmania.cz. Ale rád bych ji pochopil. Prosím o doplnění údajů.

===============================
Kdy, kde a kdo oznámil, že existuje ŠPATNÁ a SPRÁVNÁ hodnota ohniskové vzdálenosti?
Která hodnota je správná (+zdroj) a která je špatná (+zdroj)?
Jak se projevuje chování?
Jak "rozmazání omezuje" práci nebo funkčnost? Reference na správné chování (+zdroj)?
V čem je rozpor v kupní smlouvě?
===============================
Samozřejmě nepřehlížím tuhle záležitost, sám jsem před V30 model G6 ke vší spokojenosti používal, jen jsem nepociťoval nějaké omezení a kvalitativní niance. Ale třeba jsem neporovnával s V30, která má mírně odlišnou optiku, no protože je o půl roku novější. Tehdy žádná V30 nebyla, že jo. :roll:
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 20. 2. 2018 10:47

Moc bych si přál aby byla fiktivní, to bych pak nevlastnil model co dělá rozmazané fotky u širokáče. ;) I tady na foru se to v jednom tématu řešilo, majitelů je v česku celkem dost co se s tím setkalo.

- Kdy, kde a kdo oznámil, že existuje ŠPATNÁ a SPRÁVNÁ hodnota ohniskové vzdálenosti?
Něco jako by samsung oznámil, že polovina S8 bude mít SD835 a polovina jeho procesory (i když v tomhle případě to moc komplikace není)
- Která hodnota je správná (+zdroj) a která je špatná (+zdroj)?
V článku
- Jak se projevuje chování?
V článku, zkráceně fotky jsou při 1:1 mázlé a docela dost, rozhodně tohle u fotomobilu je neomluvitelné
- Jak "rozmazání omezuje" práci nebo funkčnost? Reference na správné chování (+zdroj)?
Kvalita fotek při maximálním rozlišení stojí za prd? člověk musí fotky zmenšit na 1000px aby se rozmazání ztratilo?
- V čem je rozpor v kupní smlouvě?
Aha takže výrobce se na webu bude něčím prezentovat a pak s vámi takhle vyjebe, ale přeci je to vlastnost telefonu, takže to přehlídneme. :)
===============================
Jste vtipný, snažíte se být nestranný a pak napíšete že jste měl jen jeden model G6 ale problém jste nezaznamenal. Takže pro vás problém prostě neexistuje. :)

roman II píše:už vidím techniky v lg jak se za břicho popadají smíchem někomu kdo chce někdo vrátit telefon kterej mu dělá lehce rozmazaný fotky :-)


Lehce? Tak to bych si raději zašel k očnímu, protože rozdíl je vidět dostatečně dobře. Díky tomu těžce zaostává i za LG G5 co se týče ostrosti. Rozhodně to není věc která by se měla jen tak hodit za hlavu u vlajkového modelu, navíc u mobilu, který je považován za jeden z nejlepších fotomobilů.

Sám jsem své fotky porovnával se Samply jiných G6 a rozdíl prostě vidím.
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 20. 2. 2018 12:32

V pátek jsem si přinesl domů LG G6 a je parádní. Super za tyhlencty peníze.
Kvalita fotografií úžasná. Nepozoruju nic s nějakými neostřícími detaily v druhém dualcam fotoaparátu.

Jinak se mi líbí, kluci, jen tak dál.
Zdroj? Článek. Zdroj? Článek.

V Blesku psali, že Zeman umírá. Zdroj? Článek.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman II 20. 2. 2018 13:26

ZavorkaCZ píše:
Lehce? Tak to bych si raději zašel k očnímu, protože rozdíl je vidět dostatečně dobře. Díky tomu těžce zaostává i za LG G5 co se týče ostrosti. Rozhodně to není věc která by se měla jen tak hodit za hlavu u vlajkového modelu, navíc u mobilu, který je považován za jeden z nejlepších fotomobilů.
Sám jsem své fotky porovnával se Samply jiných G6 a rozdíl prostě vidím.[/quote]

Měl jsem g3,g4 i g5 a moje stávající G6 dělá rozhodně hezčí a povedenější foto než G5, už se těším na V30 ale ještě na mínus dva tisice počkám než bude stát mezi 12 - 13 tis. kč
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod raduzza 20. 2. 2018 13:34

Já si ji také v pátek pořídil a fotky jsou neostré. V neděli jsem fotil skupinu 25 lidí (za světla v 9:30h). Lidé co jsou na krajích mají rozmazané tváře, fotka je otřesná. Ti co jsou uprostřed nejsou rozmázlí, ale také to není ostré, jsem zklamaný. Telefon budu reklamovat.
raduzza
Junior

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 20. 2. 2018 13:57

KevinTenSpravnej píše:V pátek jsem si přinesl domů LG G6 a je parádní. Super za tyhlencty peníze.
Kvalita fotografií úžasná. Nepozoruju nic s nějakými neostřícími detaily v druhém dualcam fotoaparátu.

Jinak se mi líbí, kluci, jen tak dál.
Zdroj? Článek. Zdroj? Článek.

V Blesku psali, že Zeman umírá. Zdroj? Článek.


Chápu dobře že informace použité v článku považujete za lež? a máte důkazy? Já jeden nosím v kapse.
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod raduzza 20. 2. 2018 14:07

Pane SPRAVNEJKevine můžete posoudit, KATASTR0FA:
https://www.dropbox.com/s/u9gid9h2aivev ... d.jpg?dl=0
raduzza
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků