LG G4 - problém s fotoaparátem, padání aplikace

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod easykiller 7. 8. 2016 08:10

Zdravím, chtěl bych se dotázat zkušených na problém s mojí G4. Už asi třetí den mi nefunguje aplikace fotoaparát - po spuštění se objeví hláška: "Bohužel, Fotoaparát se zastavil". Někdy se mi i kvůli tomu restartuje telefon. Jednou z cca dvaceti pokusů mi fotoaparát naskočí, vše funguje jak má, ale je to pouze dočasně. Zkoušel jsem vymazat cache+data, zastavit aplikaci v nastavení, restart telefonu, dokonce jsem obnovil telefon do továrního nastavení, bohužel bez úspěchu. Telefon mám v záruce, zakoupený v CZC (06/16; S/N: 605CYNL..), bez rootu či custom rom. Instalace jiných aplikací z obchodu Play nepomohla - fotoaparát nejde otevřít.
Má někdo podobný problém, či bude nutné poslat telefon na reklamaci? Myslíte, že by pomohla instalace custom rom? Děkuji za každou radu.
easykiller
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 7. 8. 2016 11:11

Já měl podobný problém před třemi týdny. V jeden den to dělalo to samé, stále se ukončoval fotoaparát nebo byl extrémně zpomalený. Mě naštěstí pomohlo vymazání dat s restartem telefonu. Od té doby zatím klid. Vím, že to asi tím nebude, ale zkus si odinstalovat Facebook a Messenger, jen tak pro jistotu a nebo je zakaž. Aktualizace těchto aplikací způsobuje zamrzání Vodafone Smart Ultra 6. Jasně , že by to nemělo souviset, ale za pokus nic nedáš. Třeba ti to nabourává nějaká aplikace. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fverny94 7. 8. 2016 21:36

Pokud fotoaparát padá ihned po továrním nastavení, bez jakékoliv doinstalace dalších aplikací, tak jdi reklamovat.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod easykiller 8. 8. 2016 15:52

Bohužel, fotoaparát padá ihned po továrním nastavení, nezbývá než být měsíc bez mobilu...
easykiller
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron