LG G3 - barevné pruhy přes půl displeje

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Frajer321 29. 7. 2016 18:00

Zdravim

Před asi týdnem mi začal blbnout mobil. Přesně přes půl displeje se objevují barevné pruhy (viz foto), ale ovládání naslepo pod tím funguje. Zajímavost je, že občas displej funguje vpohodě, třeba včera jel celej den, ale dnes ráno už zase blbnul. Displej je trošku křaplej, ale už asi půl roku, takže si nemyslím, že by to na to mělo mít vliv. Zkoušel sem dát mobil i do továrního nastavení ale nepomohlo to. Nevíte prosím co s tím?

Díky

FOTO
http://i.imgur.com/crzNf9t.jpg
Frajer321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 7. 2016 18:33

A já si zrovna myslím, že to bude tím křáplým displejem. To nevíš, kdy přestane fungovat. Stejně jak s utopeným telefon. Chvíli fungovat může, pak odejde do křemíkového nebe.

Co s tím? Asi nový displej.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frajer321 30. 7. 2016 07:47

Ale kdyby to byl displej tak by to pak nefungovalo pořád ne? Ono to někdy funguje úplně vpohodě a pruhy tam žádný nejsou a někdy zas tohle. Taky mám vypozorovaný, že pokud ten displej, když zrovna funguje, nechám jet bez vypínání, tak funguje pořád, dokud ho zas někdy nevypnu a nezapnu. Nemůže to být spíš nějakej špatnej kontakt nebo něco takovýho?
Každopádně to příští týden hodím na reklamaci, ikdyž mám strach, že mi to skrz ty praskliny neuznají, idkyby to displejem nebylo.
Frajer321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michal Žilka 30. 7. 2016 13:17

Ano, bude to nejspíš spatny kontakt. Ale reklamaci vůbec nezkousej. Reklamovat chybu displeje, kdyz je prasklý nemá šanci na úspěch...
michal Žilka
Junior



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků