LG G5 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bru7us 3. 4. 2016 10:28

pro mne je G5 velke zklamani...
- modularni system je pro mne na nic - neholdam menit moduly abych dosahl vysledku - koupim si proste rovnou telefon ktery mne vyhovuje...
- mizerna baterka - vyzaduju 2 denni telefon
- cenova politika LG - pokud nekdo che delat troubu firme co nasadi absurdni cenu a behem roku jde na 50% je to jeho volba....
- alspon zakladni vodeodolnost je dneska u lepsich znacek v podstate standart

Pokud chce nekdo android tak jsou lepsi volby - at z hlediska exluzivity (Tamtung) nebo pomerem vykon/cena (Huawei).
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod woodhome 3. 4. 2016 15:47

Pardon,s tou děkovačkou jsem se překlikl :-) .....ale tak určitě jsou lepší founy s Androidem, ale zrovna třeba to Huawei už má tak iphonózní manýry co do UI,a naopak celkem slabou podporu (rozuměj dlouhou čekací dobu :-) ), že už se m zdaleka tak nezamlouvá, měl jsem P7 i P8,i chvíli P8 Lite-slušné telefony,ale to je tak vše....jestli si mám koupit jeden telefon, který má vše, který by to byl? :-) A co se týče cenové politiky,kdo nutí ty lidi,aby to kupovali hned po uvedení? Určitě si všimli cenového vývoje předchozích vlajek, tak je jen jejich věc,jsou-li ochotni to koupit za plnou pálku. iPhone SE bude stát za rok taky tech skoro 13 papírů a nikomu to nepřijde divné, že se bude prodávat (asi?) pořád dobře. To už dám radši 10 nebo 11 klacků za proměnitelnou G5,která už snad tak bude v té době stát. Je to jen o preferencích :-) .
woodhome
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 4. 2016 15:54

Kdo chce, koupí, kdo nechce, bude nadávat a nekoupí, co to řešit..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod woodhome 3. 4. 2016 16:12

Pravda :-) .....nemá to teď smysl,za rok se tu sejdem,a všechno bude jinak.....
woodhome
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 4. 4. 2016 10:41

Není potřeba řešit stačí kouknout na youtube tam máte vše,jenom dodatek před prodejem tolik průserů nemě snad žádný jiný mobil za tuhle cenu.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 4. 4. 2016 11:13

rajs: jake prusery ma G5 pred vydanim ?
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 4. 4. 2016 20:25

skus trosku prejst zahranicne recenzie ci youtube a hned zistis...

tu si mozte precitat recenziu na AndroidPolice.com
http://www.androidpolice.com/2016/03/31 ... s-frankly/
Pre niekoho mozno zaujata, ci neobjektivna, ale musim povedat ze aj ked mam rad LG tak je celkom pravdiva... s G5 im to objektivne celkom nevyslo
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 5. 4. 2016 06:25

Jo dik za odkaz uz jsem vcera videl video na youtube



a musim rict ze dobry humus
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 15. 4. 2016 06:29

Na gsmaréně je už recenze.
Ta baterka je vážně zklamání.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 15. 4. 2016 12:53

Tak rruku na srdce, tyhle výsledky jsou zkreslující jako prase. A vůbec o ničem nevypovídají. Proč? protože i své LG G4 nebyla čísla kdovíjak über-super-trouper-mega-nice v porovnání se všemi podobnými high-end telefony. A ve finále je G4 jeden z nejlepší flag-ship device zařízení vůbec.

Vysvětlení? K čemu mi je sledování 8,37h youtube v kuse? K čemu mi je vlastně vytížení natáčení fullHD videa v délce 3,7h v kuse? K čemu mi je miracast na 6,99h?

Na nic. Proč? Tak zaprve. Android 6 nabízí speciální režim DOZE mode. Reálná výdrž je díky uspání všech procesů vytažena o celkem hezkou desítku procent. Chci-li skutečnou pohotovostní výdrž a telefon leží 6 minut na stale, chytrým řešením vše uspí a hlídá notifikace pomocí Google services appletu. Vše funguje stejně, ale až jen s telefon pohnu. Šikovné. Kdo měl Nexus 5X, ví nebo alespoň tuší, jak to funguje, protože 5X je referenční Google produkt.

Zadruhé, chci-li instatní proud, koupím za 350 CZK baterku a kdykoliv ji během 10 sekund (dobře, i s nastartováním telefonu 55s) mám na 100%. To s integroivaným akumulátorem nejde a musím 2,5h šaškovat s powerbankou.

No a zatřetí. Jsem s G4 spokojen. uznávám, že G5 je mimo moje cenové možnosti, nicméně je to kandidát na obměnu. V10 je fajn, ale too big.

Dle priorit: do terénu výměnný akumulátor, špičkově fotící, s LTE všech EUR pásem (pro CZ zásadní) a pro paměťové karty zde mám jediného kandidáta. G5. Ostatní výrobci, styďte se,... Jo. Styďte.

SONY DRAHÉ
SAMSUNG S6 - bez baterie a microSD
SAMSUNG S7 - bez baterie
HTC - bez baterie
Huawei - bez baterie
Xiaomi - bez LTE a bez baterie
Lenovo - bez baterie

A nejsem v této prioritě mít přístupný akumulátor sám. Nikdo o tom nemluví nahlas (což vytváří efekt, že to není důležité, ale skutečnost je takové, že v mém okolí z 10 osob AKTIVNĚ mění baterky v terénu. Range osob je přitom mixnutá kancelář/auto/domov.

Takže nic, kde by nebyl proud! :hm
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod beat 15. 4. 2016 23:35

Ono je lepší si koupit telefon co vydrží, než s sebou tahat baterie a jak trubka je měnit "za chodu".
A ty anglické výrazy v českých větách taky leccos vypovídají...
"range osob" :oboze
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 16. 4. 2016 02:55

Vést diskuze o mobilu co ještě není u nás v prodeji je zbytečné a v zahraničí je též ticho po pěšině,takže asi to velký trhák nebude za tu cenu.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 19. 4. 2016 22:49

silna recenzia, velmi kriticka
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Franklin 20. 4. 2016 00:02

Zklamání roku, řekl bych.

Jak by na tom dnes LG bylo, kdyby zvolilo jinou taktiku:
- mírná evoluce osvědčeného modelu s několika vylepšeními, po kterých zákazníci dávno volali
- zahájení prodeje včas (ne X měsíců po Galaxy S7)
Franklin
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků