LG G5 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod panrt 16. 1. 2017 17:36

Zkus na 5minut vytáhnou baterii a mezitím drž zapínací tl.10sec. pak ji tam vrať. Nebo Hard reset.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Chorche22 16. 1. 2017 17:38

Zdravím,
včera jsem aktualizoval svůj LG G5 na Nougat 7.0 a od té doby cca po dvou hodinách vypadne signál. Na displeji jsou 2 čárky ale po vytočení čísla, vyskočí hláška pouze tísňové volaní. Samozřejmě když se mi někdo snaží dovolat tak je telefon taky nedostupný. Síť naskočí až po restartu ale zase jen na cca 2 hodiny, pak opět hláška pouze tísňová volání. Do updatu s tím nebyl problém. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost ?
Díky
Chorche22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 1. 2017 17:42

Hard reset po aktualizaci jsi udělal?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gomezka 16. 1. 2017 17:48

Tomi.karas píše:Zdravím, mám takový problém, z ničeho nic mi jednoho dne po odpojení LG G5 z nabíjení telefon zavibroval a vyskočila na stavovém řádku ikonka připojení USB, která ihned zmizela. Po 10 sec. se toto opakovalo a v nepravidelných itervalech to trvalo asi 10 minut. Nyní když telefon odpojím od USB tak se tento jev neustále opakuje, většinou tak 10 až 15 minut po odpojení v nepravidelných itervalech vibruje a vyskakuje ikonka připojení USB, která ihned zmizí. Zhruba po těch 15 minutách to přestane a poté už telefon funguje normálně. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Zda-li jde o nějaký vir, špatnou aplikaci nebo hardwareovou, či softwareovou chybu? Předem děkuji za odpověď.


Koukni na konektor usb v telefonu. Podobné problémy většinou značí oxidace konektoru nebo jeho okolí nebo jeho mechanické poškození.
Lze konektor opatrně vyčitit nějakým jemným kartáčkem, nebo štětcem namočeným v čistém lihu (vypnout předtím telefon). Pokud nepomůže tak udělat reset do továrního nastavení. Pokud ani toto = servis/reklamace.
gomezka
Junior

Odeslat příspěvekod Chorche22 17. 1. 2017 15:28

Nick Cave píše:Hard reset po aktualizaci jsi udělal?


Ano a nepomohlo to, stále stejné, po nějaké době vypadne signál a už nenaskočí, nepomůže ani ruční vyhledání operátora, jedině restart. Chtěl jsem se dostat do servisního módu pomocí *#*#4636#*#* a v informacích o telefonu spustit ping test a poté kliknout na turn radio off, což by mělo podle toho co jsem dohledal mělo pomoct. Problém je že se v servisním módu nemůžu dostat do informací o telefonu, po kliknutí následuje hláška že tento tato aplikace na tomto zařízení nepracuje. Na verzi 6.0.1 nebyl žádný problém :-(
Chorche22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 17. 1. 2017 21:09

Ještě bych možná zkusil v LG Bridge tu volbu "Aktualizace opravy chyb", jestli by to nemohlo pomoct.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod mst3891 23. 1. 2017 11:36

Dotaz na majitel G5tek: Umí telefon upravovat hloubku ostrosti (rozmazat pozadí a naopak)? Něco ve stylu třeba Huawei P9. G5 sice má dualní foták, ale nikde jsem se o možnosti upravit hloubku ostrosti nedočetl. Díky za info. Je to totiž jeden z kandidátů na můj příští mobil, kde foták bude hrát nejdůležitější roli.
mst3891
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 23. 1. 2017 14:15

Dualny fotak v G5 ma inu funkciu ako dualny fotak v P9. Staci si precitat nejaku recenziu.
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 23. 1. 2017 14:30

Já bych řekl, že LG se chopilo dvojice fotoaparátů výrazně lépe než všichni ostatní. Zatímco ostatní výmýlšejí proč vlastně vůbec mít dva fotoaparáty, u LG je rozdíl v ohnisku.

Hlavní kamera je stejné jako u LG 4 nebo V10. Tedy konvenční a v řeči čísel 78°.
Druhá kamera je širokoúhlá, tedy rybí oko. V řeči čísel 135°.

Lze je dynamicky přepínat, samozřejmě také prolínat nebo vytvářet koláže (a jiné blbosti).

Ukázka fotek zde:
https://www.google.cz/search?q=lg+g5+wi ... QQ_AUIBigB
http://lg.4fan.cz/?p=3111
http://www.androidcentral.com/love-lett ... gle-camera
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mst3891 23. 1. 2017 14:31

Vím, že u G5 je druhý foták širokoúhlý, ale teoreticky by to softwarově mohlo umět i dodatečně přeostřovat, právě proto se ptám... V recenzích se o tom nikde nepíše..
mst3891
Junior

Odeslat příspěvekod HoviXXX 24. 1. 2017 11:39

Teoreticky možná,prakticky ani náhodou,proto se o tom ani nikde nepíše...
Z jiného soudku: Nemá zkušenosti někdo se sklem na celý displej? Ale aby to bylo opravdu sklo? Vyzkoušeljsem jich z Číny několik,ale vždy to byl jakýsi ohnutý plast,byl horší dotek a celé to bylo takové plastové.. Jinak zbývá sklo,ale to zase nezakreje úplně ten zahlý hořejšek.
HoviXXX
Junior

Odeslat příspěvekod Dan1988 9. 2. 2017 08:28

Dobrý den jen se chci zeptat zda LG G5se dostane aktualizaci na android 7.0 nikde jsem se nic nedočetl děkuji za odpovědi
Dan1988
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 2. 2017 08:14

http://dotekomanie.cz/2017/01/smartphony-ktere-dostanou-upgrade-android-7-nougat/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suky88888 17. 2. 2017 16:07

Tak stalo se to nejhorší, ztratil jsem svou LG G5. Prosím nějaké tipy jak postupovat a najít ho? Je samozřejmě od ztráty vypnutý, ptal jsem se všude kde jsem byl, ale nic. :-/ přes lokaci podle google účtu není k dispozici. Děkuji za tipy a rady...jsem z toho moc špatný :-(
suky88888
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 17. 2. 2017 16:39

To máš docela problém, stačí aby nálezce dal tlf do továrního nastavení... Pokud nemáš nainstalovanou apku: https://www.cerberusapp.com/
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků