LG V10 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod panrt 19. 12. 2016 20:16

Android 7 dostane ale kdy přesně ještě se neví.
LG V10 owners may have to wait until March 2017 to get an update.
a G4 a LG K10 během měsíce.

Možná se dočká i LG G3 protože se objevil v geekbech s android 7 http://www.techtimes.com/articles/18134 ... ts-yes.htm ale to není 100% jisté a ani nad 50%.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 21. 12. 2016 21:00

G4 během měsíce? Mohli by to stihnout jako minule při aktualizaci na Android 6 s LG G3. :D
Nicméně z jakého zdroje ses dozvěděl info o tom Nougatu pro g4 a k10?

A G3 by ho dostat ale neměla vzhledem k procesoru, který by neměl oficiálně dostat ovladače pro Nougat. Nebo tak něco kdysi psali.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 21. 12. 2016 21:56

mě jde o to že mám teď huawei mate 8 a přemýšlím že bych šel do v10 ale nevím jestli by to nebyl krok zpět... ale v10 se mi strašně líbí. měl jsem ho už ale nějak mi nesedl, ted koukám na YouTube na videa v10 a nějak se mi začíná zase líbit. mám strach ale z baterky,ze je malá, aby přežila jeden den aspoň.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 21. 12. 2016 23:01

Dočetl jsem se to na té samé stránce jako o G3 takže tam to najdeš.

-- 22. 12. 2016 00:07 --

Cartee: V10 nemám, ale výdrž jeden den určitě zvládne bez potíží, design je úžasný něco co nikdo nemá, druhý displej je návykový podle lidí co ho testovali, je pravda že Mate 8 má nejlepší baterii, ale V10 má lepší fotoaparát, manuální nastavení nahrávání videa, výkon totožný ne-li lepší. Oba nabízí dost věcí takže je těžké zde se rozhodnout, Já bych bral i Oba Mate 8 kvůli výdrži V10 kvůli designu a vychytávkám.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod cartee 21. 12. 2016 23:28

jsem zvědavej jak ti bude s podporou, jestli bude pro v10 dlouho a to samý i pro mate8.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 22. 12. 2016 22:49

No, sice jsem ten článek nebo informaci o té G4 nenašel, ale budu ti věřit. :D
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 25. 12. 2016 16:05

kluci dotaz, jak jste zatím spokojeni s V10? nějaký neduhy po delším používání? dík moc :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod iceman27 26. 12. 2016 08:07

Přešel jsem na V10 z G3 v srpnu. Je to znatelně lepší foun. Velikost je pro me na hraně použití jednou rukou. Ale ještě se to dá zvládnout. I když všude čtu opak tak je dost kluzký. Bez obalu má tendenci vypadávat z ruky. Můžou za to ocelove boky. Kouže i v držáku v autě. Vyřešilo to obyčejné pouzdro za pár kaček. Výdrž u mě tak 1,5 dne, ale neziju na telefonu cely den. Jinak velká spokojenost. Vše funguje jak má. Hlavně zvukový výstup s dobrými sluchátky je paráda.
Koupil bych si ho znovu? Ano.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 26. 12. 2016 10:03

a co prostředí, neseká se, signál je v pohodě? využiješ dobře druhý displej? a prosím tě ještě jak máš screen on time displeje? používáš telefon často? jde mi o to aby mi telefon vydržel celý den, používám ho celkem často. dík moc :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod rhoracek 26. 12. 2016 10:07

Celý den určitě při aktivním užívání nevydrží, já ho mám v práci stále ve stojánku na bezdrátové nabíjení a pak je to v pohodě.
rhoracek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cartee 26. 12. 2016 10:19

mobil většinou sundam v půl 7 z nabíječky a aspoň do 8 do večera aby zvládl :-D
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod iceman27 26. 12. 2016 11:45

Prostredi je plynule, nic se neseka. Se signalem jsem zatim nikde problem nemel. Second display je takova tresnicka na dortu, kdyz si na nej zvyknes tak poslouzi dobre. Hlavne pro prepinani poslednich aplikaci, cas a informace bez zbytecneho zapinani taky fajn a u me i na ovladani hudebniho prehravace pri vypnutem founu.
Co se vydrze tyce tak jak jsem psal, nejsem na telefonu zas tak zavisly takze me vydrzi pres den, ostatni jak pisi to nedaji :-).
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel2 5. 1. 2017 08:03

iceman27: opravdu Ti tak klouze? Me ne a to hlavne k vuli zadum V10. Pri uchopu pres boky mozna, ale to snad jen s "divci rukou" :mrgreen:, preci jenom je to dost velke padlo a pri pouziti pouzdra se me zda uz mooc prerostly.

-- 5. 1. 2017 09:03 --

S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod iceman27 5. 1. 2017 09:54

Hele fakt mě klouže :D . A ruku mám akorát nejsem "slečinka" :-) .
Mám na něm ultra slim silikon a na velikosti to není znát.
Každopádně je to mazel, zatím není důvod měnit.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 5. 1. 2017 12:10

já musím říct že mě telefon taky v ruce klouže pokud ho nemám v obalu.. :-)
cartee
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků