LG V10 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomas_v 19. 1. 2017 17:45

já mám menší problém se čtečkou otisků, občas nefunguje odemknutí a musím použít knock kód, pak už čtečka jde a sem tam se mi po vytáhnutí z kapsy nerozsvítí druhý display, po rozsvícení a zhasnutí hlavního už jede, neporadí někdo?

jinak je telefon super, kupoval jsem ho hlavně kvůli zvuku, neměnil bych
tomas_v
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 1. 2017 17:50

Restart - tovární nastavení?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 19. 1. 2017 21:14

tak s tou čtečkou to mám taky.. ale továrko jsem dělal, nevim čím to je.. jinak displej je v pohodě i ten druhej..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 20. 1. 2017 06:10

Ta, po urcitem poctu otevreni kodem, je vlastnost a ne chyba :roll: . Bezpecnostni. Ma to tak kazdy s V10.
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 20. 1. 2017 08:38

tady je dotaz jestli nevíte čím to je ze blbne čtečka.. :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 20. 1. 2017 12:46

tomas_v píše:já mám menší problém se čtečkou otisků, občas nefunguje odemknutí a musím použít knock kód, pak už čtečka jde

No ja to pochopil tak, ze obcas nejde pouzit ctecku a musi se otevrit kodem, tedy presne jak system obcas nedovoli ctecku pouzit. Jinak pokud ctecka funguje a jen nekdy ne, tak jsou podle me 2 moznosti, system vyzaduje kod, nebo spatne prilozeni prstu. Ale je patek, takze mam uz asi vikendoce chapani problemu. :mrgreen:
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 20. 1. 2017 16:53

mě přijde čtečka taková nevyladěná, když má člověk malinko fakt malinko spocený ruce tak už jsou problémy.. tohle jsem na huawei mate 8 nezažil.. nevim no, třeba ji mám blbě nastavenou.. třeba jsem si všiml, že stačí na čtečku dát prst trošku silněji teda spíš větší plochou bříška prstu a reaguje to úplně jinak.. nevim no.. každopádně jsem s v10 spokojenej, a strašně se těším na android 7, jestli bude vypadat stejně jako na V20 ux5.0 tak to bude fenomenální..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod tomas_v 20. 1. 2017 17:40

Karel2 píše:
tomas_v píše:já mám menší problém se čtečkou otisků, občas nefunguje odemknutí a musím použít knock kód, pak už čtečka jde

No ja to pochopil tak, ze obcas nejde pouzit ctecku a musi se otevrit kodem, tedy presne jak system obcas nedovoli ctecku pouzit. Jinak pokud ctecka funguje a jen nekdy ne, tak jsou podle me 2 moznosti, system vyzaduje kod, nebo spatne prilozeni prstu. Ale je patek, takze mam uz asi vikendoce chapani problemu. :mrgreen:


čtečka v ten moment nejde použít vůbec, pokud bych špatně přiložil prst, telefon zavibruje a napíše "zkuste znovu", já myslím případy, kdy telefon ani nezavibruje ani nic nezahlasí.

s tou bezpečností se mi to moc nezdá, naopak, čtečka otisků je bezpečnější než knock, pin atd, nejde okoukat...snad jedině aby člověk nezapomněl ten druhý nastavený způsob odemčení, jinak fakt nevim

s mokrými nebo zpocenými prsty mám problém taky, ale to beru jako vlastnost, ne vyloženě chybu, štve mě jen ten druhý display, a dělat kvůli tomu factory reset a vše znovu nastavovat se mi moc nechce teprve po 3 měsících provozu
tomas_v
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karel2 21. 1. 2017 07:51

No ja mam V10 uz vice jak rok, byl jsem mezi prvnima a nemam zatim zadnej problem. Ctecka byla neslana nemastna do doby, nez dostala Andr.6, od te doby parada, myslim ze jsem to tu i psal, ze je rychla a ma asi ucici vylepseni, protoze od te doby reaguje okamzite a navic neni hakliva na nepresne prilozeni prstu ( do stran), reaguje spolehlive, dokonce jsem ji podezrival, ze bere i jine prsty, nez naucene. Co se tyka mokreho prstu, myslim ze i po umyti rukou, kdy je prst vlhci, jsem nezaznamenal problem. Pokukoval jsem po V20, ale proc menit, kdyz ma V10 vse fungujici, spolehlive a je porad vykonna? Abych nezapomnel, ta bezpecnost, po urcite dobe ctecka nejde pouzit a napise to i na displeji, proto jsem myslel, ze tazatel spletl tuhle vlastnost s chybou.
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 21. 1. 2017 13:16

já měl teda možnost jít z mate8 do S6 edge plus a nebo v10 a jsem rád že jsem se rozhodl pro v10, má to co Samsung ne a hlavně mi přijde prostředí od LG příjemnější než samsung, hlavně se vůbec neseká a je líbivější.. v10 je druhej nejlepší telefon co jsem po mate8 měl.. když nepočítám S7 edge, který mi vůbec nesedl, ale něco do sebe měl.. spíš je to o zvyku.. ted jsem na netu četl že skoro všichni výrobci pozastavují aktualizace na A7.. tak doufám že LG to pustí v použitelným stavu :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 2. 2017 18:07

cartee píše:kluci nevíte někdo jak to bude s androidem 7 na V10? dík moc :-)

Nougat nebude (s největší pravděpodobností) zdroj mobilenet
https://m.mobilenet.cz/clanky/lg-reklo- ... d-70-32342
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceman27 3. 3. 2017 11:54

Dnes ráno na mě vyskočila aktualizace V20e-FEB-13-2017 o velikosti 267,20 MB.
Zkoušel jste jí někdo?
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas_v 3. 3. 2017 15:29

já jí včera večer nainstaloval, rozdíl jsem nepoznal žádný, ale nějak zvlášť jsem to netestoval
tomas_v
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alpha8520 3. 3. 2017 16:21

Nick Cave píše:Nougat nebude (s největší pravděpodobností) zdroj mobilenet
https://m.mobilenet.cz/clanky/lg-reklo- ... d-70-32342

Hezké. Překvapuje mě, jak si řežou sami větev, ať už evropskými (očesanými) verzemi nových smartphonů, tak ještě tímhle. LG pro mě končí.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 3. 2017 20:38

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků