LG Nexus 5X - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 6. 2016 16:02

No tak val do servisu. Pokud ho máš z eshopu, vrať. Do dvoch týdnů možeš. Jinak servis a nech si vrátit prachy. Pokud do servisu nechceš, kup si na něj rukavice. Co víc chceš slyšet?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hudinx 29. 7. 2016 17:22

Zdravím,

telefon letěl a samozřejmě přímo na placato na displej, hledám teď který koupit je http://www.aliexpress.com/item/Black-5- ... 4ee77506e9 v pohodě volba?
hudinx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigT 29. 7. 2016 19:39

To asi nebude mít parametry originálu...
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gazarath 31. 7. 2016 16:42

Zdravím, chystám se nahradit stávající G2 a líbí se mi Nexus 5X. Nicméně mám špatné zkušenosti s kvalitou GPS signálu na G2 i na předešlém L90. na G2 navíc občas vypadnul i GSM signál. Co jsem tak "googlil", se stejnými problémy se potýkal i předchozí Nexus 5. Jak je to tedy s 5X? předpokládám, že vzhledem ke stáří telefonu už by tyto problémy mohli být vyřešeny. děkuji za reakce.
Gazarath
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nery 5. 8. 2016 13:52

S Nexusem 5x žádné problémy s GPS nepozoruji. Fixace je velice rychlá a stabilní.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 11. 8. 2016 11:32

Zdravím jak se vám žije s USB-C? Máte nějakou redukci, kabely atd.? Cítíte to stále jako překážku?
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nery 11. 8. 2016 12:23

Jak už jsem psal jinde, redukcí jsem koupil jinde - CZC za 97,- korun. Je k ničemu. Jedinou možností tak zůstalo koupit značkový kabel, který se dá použít jak k nabíjení, tak k přenosu dat. Bohužel ho tedy musím mít pořád s sebou. Proto USBC v současné době považuji spíš jako omezení.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 11. 8. 2016 14:01

Třeba se to s vydáním iPhone 7 změní. Váháme mezi Nexus 5X a Galaxy A5
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jaKub 31 30. 8. 2016 13:15

Chtěl jsme se zeptat už máte nainstalovaný nový android N? Mě stále ještě přístroj novou aktualizaci nenabízí.
jaKub 31
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 8. 2016 13:43

Něco o aktualizaci na Nougat se dozvíš zde
http://m.mobilmania.cz/android-70-nouga ... /a-1335382
https://www.svetandroida.cz/android-7-0-nougat-finalni-verze-201608?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C3165971407
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 7. 9. 2016 15:37

Zdravym vsetkych. Brat dostal novy sluzobny mobil- Nexus 5X. Kupil si k nemu 64 GB obojstranny usb kluc a nahral si donho hudbu. Tuto hudbu mu vsak telefon nechce prehrat. Co s tym?
Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigT 21. 9. 2016 12:52

Zdravím, objevil jsem zajímavý problém a nepomůže ani otočení telefonu při natáčení.
Video se mi v PC nebo i ve Smart TV přehrává hlavou dolů (je divné, že né pokaždé)... Vůbec netuším co je příčinou, má někdo nějakou radu co s tím, natáčím standardní apkou, nemám Root
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 21. 9. 2016 13:15

BigT: Podle mě to bude souviset s tím, že čočka fotoaparátu Nexus 5X je zasazená obráceně a SW teprve otáčí výsledek. Patrně ho někdy neotočil
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luke_ 13. 10. 2016 08:31

BigT píše:Zdravím, objevil jsem zajímavý problém a nepomůže ani otočení telefonu při natáčení.
Video se mi v PC nebo i ve Smart TV přehrává hlavou dolů (je divné, že né pokaždé)... Vůbec netuším co je příčinou, má někdo nějakou radu co s tím, natáčím standardní apkou, nemám Root


Vetsina prehravacu, ktere podporuji metadata, napriklad VLC na PC to bezne zvladne otocit, ale treba TV od Samsungu tato metadata nezpracuje.
Resim to tak, ze videa natacim tlacitkama dolu a musi byt uz pred tim, nez zacnes video nahravat.

Tzn zapnes appku pro nataceni, otocis telefon tlacitkama dolu a pak das nahravat, tento postup mi funguje i na prehravacich, ktere neumi precist metadata.
Luke_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigT 13. 11. 2016 15:42

Hmm, tak mám další problém:
Poslední 4 dny na mém Nexus 5X nemohu volat ani přijímat hovory, SMS chodí v pohodě, data také...
Když vyměním SIM za Vodafone CZ, je vše ok.
Zkoušel jsem samozřejmě i jinou SIM od T-Mobile a ta se na Nexusu také nechytá.
Až když přepnu ručně na síť 3G, tak je vše v pohodě, takže chyba bude ve VAŠEM LTE, protože u LTE od Vodafone problém NENÍ.
Pozn.: Během těch 4 dní se neudála žádná aktualizace telefonu, dokonce jsem jej ze zoufalství přehrál novým firmwarem a pak jsem zjistil, že se SIM Vodafonu problém nemám.
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků