LG Nexus 5X - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kamil2268 13. 11. 2016 17:30

Dělá to někomu dalšímu se sim T-Mobilu? Právě budu kupovat N5x a nerad bych řešil problém s mou simkou T-Mobilu.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BigT 14. 11. 2016 09:10

Už jsem asi přišel na to, kde je zakopaný pes. Telefon telefonuje jen když jsem ve městě, tedy 1800MHz, jakmile se dostanu kamkoli kde je 800MHz síť, zkoušel jsem takto objíždět okres a je to stejné. I se SIM Vodafonu mám stejný problém, takže to bude founem. Jinak telefon je česká distribuce, veškeré polepy i příručky jsou v češtině a na krabičce byla originální pečeť v češtině.
Je to IMHO HW vada
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 27. 11. 2016 16:42

Tak máme doma 5X a telefon přišel s A6.0.1 a aktualizace říkají, že telefon je aktuální. Jak se k tomu Androidu 7 dostat? A chtěl bych se zeptat jestli je nějaký update na který si teď dát pozor a všem to šlape jak má? Díky :)
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kamil2268 28. 11. 2016 17:22

Asi čekat, nic jiného nezbývá, určitě se dočkáš. Zítra si pro něj jdu a koukám, jak jsou ty obaly v česku předražené nebo nevyhovující. Nemá někdo nějaký obal a fólie, kterých se chce zbavit? Potřebuju něco než mi dojdou obaly z ebay.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kamil2268 30. 11. 2016 18:04

Tak hned po vybalení z krabice jsem dostal aktualizaci. Takže je to o náhodě.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nechic 1. 12. 2016 14:53

Je to divný, chtěl jsem to aktualizovat, a po aktualizaci vyčistit, tak je to asi o tom jak si servery vzpomenou...

Zvláštní problém je, že google klávesnice nenapovídá v MS Outlook. Nedává to moc smysl. Swiftkey to teda řeší.
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 12. 2016 23:54

Nexus 5X dostává aktualizaci na Android 7.1.1
https://www.svetandroida.cz/aktualizace-na-android-7-1-1-201612
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 7. 12. 2016 08:55

Na jedné 5X už se stáhla, na druhé ještě ne. Zajímavé je jak Google doplňuje věci co už Samsung má dávno často i od Androidu 5 :D

BTW. Ta klávesnice na Outlooku začala po aktualizaci na Android 7 napovídat :idea:
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod panpasek98 27. 12. 2016 21:44

Zdravím,
po dlouhých úvahách jsem se rozhodl koupit Nexe.
Ihned, jak jsem si ho donesl domů, jsem si ho aktualizovat na android 7.1.1. Všechno jelo v pohodě až mi po chvíli vypadla wi-fi. Řekl jsem si, že to bude OK, ale ono se to pořád opakovalo.
Zkoušel jsem vymazat všechny wi-fi, hodit mobil do továrního nastavení, přenastavit router, ale prostě nic nepomáhá. Všem ostatním v domácnosti jede wi-fi naprosto normálně.
Na netu jsem si našel, že to je problém Androidu N. Většině lidí pomáhá vymazat seznam wi-fi, nebo změnit frekvenci wi-fi na routeru na 2,4 GHz. Ale u mne nic.
Nemáte nějakou radu? Hodně mě to štve, poprvé jsem si koupil dražší mobil a on ani pořádně nefunguje...
Díky za odpovědi
panpasek98
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 27. 12. 2016 23:46

Vůbec nevím, o čem mluvíš, mně valí Nexus 5X na jakýchkoliv Wi-Fi sítích.
Připomíná mi to ale jeden problém, který jsem též nedokázal vyřešit, když jeden konkrétní notebook (HP) haproval s jedním routerem (Huawei).
A nebo je to prostě vadný kus zralý na reklamaci ;-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panpasek98 28. 12. 2016 08:45

Myslím tím to, že se neustále odpojuje a připojuje. Tzn. 1 minutu jsem připojený, pak se odpojí a po dalších 10 vteřinách zase připojí a tak se to opakuje pořád dokola.
panpasek98
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 12. 2016 08:53

Zkus obnovení továrního nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 12. 2016 09:11

Sorry ale jak chces radu kdyz nejsi schopen nic popsat.Prenastavit router..Ok - co to boha jeho je? To nemusis psat rovnou nic o routru.Zvysils lease interval ? Provedls rezervaci adres konkr. zarizeni tedy nexusu a sparovals ji s jeho mac adress? To je totiz prazaklad pokud mas v domaci siti problem..DNS zmenena na 8.8.8.8 ?
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panpasek98 28. 12. 2016 09:26

Tu je to nastavení routeru.
Do továrního nastavení jsem už obnovoval, ale nic.
Už jsem tam přidal i tu MAC adresu, ale pořád nic... Já fakt nevím. :-|
Edit: Tak vypada, ze problem je doma v routeru. Ted jsem nekde jinde, na routeru uplne jine znacky a vse jede ok.
Pry pomaha hodit telefon do service modu a zkusit wifi tam. Tak to pak vyzkousim.
Přílohy
wifi3.jpg
wifi3.jpg (26.69 ) Zobrazeno 8379 krát
wifi2.jpg
wifi1.jpg
panpasek98
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 29. 12. 2016 11:16

Po aktualizaci na 7.1 zůstává černá obrazovka i když někdo volá. Prostě telefon zvoní a je černý, musí se probudit, sjet lištou a přijmout hovor. Je to otravné, nesetkal se s tím někdo?
Nechic
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků