LG G4 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 18. 7. 2017 12:27

Co se týká Nougatu, tak Korea ho už dostává, respektive modely F500S/L/K, takže my bychom se mohli dočkat snad velmi brzy.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 19. 7. 2017 16:54

rakepka píše:Pokud se na G4 neobjeví do konce prázdnin, tak kupuji nový telefon. Moje trpělivost je u konce. Včera jsem zase přišel o několik důležitých hovorů...a dozvěděl jsem se to až dnes. Pozdě!!!
Chci se zeptat...má LG G4 tyto problémy jen v kombinaci s Androidem 6 a O2 nebo to dělá i u jiných operátorů?


Po reklamaci a "opravě" tohoto problému mně to jede kupodivu už půl roku bez problému. A mám tam Android 6 v kombinaci s O2.

V poslední době mě ale začíná vadit, že při větší zátěži se telefon dost hřeje a výkon jde do háje.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 7. 2017 11:25

https://www.svetandroida.cz/telefon-lg-g4-android-7-nougat-201707/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 20. 7. 2017 13:18

Ano, stále ale jen v Korei. Mezinárodní verze tak příští týden až dva.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 3. 8. 2017 16:48

Prosím nějaké vlastníka tohoto telefonu, aby zkusil pustit např. Antutu nebo jiný benchmark nejdříve, když je telefon "studený" a potom třeba po 20 minutách hraní. Jinak řečeno porovnat výkon zastudena a zatepla.

V návodu je uvedeno rozmezí teplot pro použití 0–40 °C, takže ideálně testovat někde s vysokou okolní teplotou.

Předem díky všem, co jsou ochotní to zkusit.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 15. 8. 2017 07:18

Tak jak to vypadá s Androidem 7 pro naší krabičku? Už se nemužu dočkat. Hlavně doufám, že pomůže vyřešit problémy s voláním. Mám verzi z CZC, takže šedivku, tak doufám, že přijde co nejdříve.
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 15. 8. 2017 07:42

Zatim asi ticho po pesine ani kdz nejsou na XDA
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 28. 8. 2017 21:50

Ak budete niekto G4-ku reklamovat kvoli nejakemu zo znamych problemov, ktore tento telefon postihuju, ziadajte odstupenie od zmluvy v zmysle §2002 obcianskeho zakonika s tym, ze telefon je poruchuvy a ze je poruchovy aj po oprave.

Teda ak chcete spat svoje peniaze. Telefon mi umrel uplne, dnes mi mailom z Electro World oznamili, ze mojej ziadosti vyhoveli.
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 29. 8. 2017 05:47

Android 7 bohuzel stale nic. Nevite nekdo nejake info?
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 8. 2017 21:47

Dostaneš sedmičku, sleduj a vydrž.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasajda 7. 9. 2017 07:42

tak jsem 1.9. psal na lg a odpověď je že během tohoto měsíce dorazí android 7
Vasajda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod coyd 12. 9. 2017 07:03

Na XDA uz nejaka ta sedmicka je ale neni to KDZ takze se musi flashovat rucne a na to je treba unlocked bootloader
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod Teofan 12. 9. 2017 07:07

LG podpora:

Aleš: Dobrý den, jak Vám mohu pomoci?
Teofan: Dobrý den, kdy lg g4 h815 obdrží aktualizaci na android 7, zahraniční verze již jí mají přes měsíc

Aleš Zatím není dán termín. Bude pravděpodobně tento nebo příští měsíc.
Teofan: Díky za informaci.
Aleš Děkuji za Váš dotaz a prosím Vás o vyplnění krátké ankety na konci chatu. Přeji hezký den.
Teofan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 13. 9. 2017 09:52

"... nebo příští měsíc"? To si v tom LG dělají srandu, či jak?
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 13. 9. 2017 12:35

Prelozim do cestiny, borec vubec netusi tak to proste strelil a pridal tam i dalsi mesic at ma 90% jistotu :)
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků