LG G4 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 2. 2. 2018 20:03

Odškodní akorát ty, kteří se tam stihli registrovat respektive dát o sobě vědět.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 3. 2. 2018 09:33

Je tam určitě plno podmínek. To beru jako fakt projev dobré vůle ze strany LG.

Když se objeví defekt, bezplatně (což je vlastně povinnost) jej výrobce odstraní, a uživatelovi po 2l nabídne jako kompenzaci problémů navíc 700usd na nákup nového modelu, tak to je ze strany LG velké gentlemanské gesto.

Nedokážu si představit, že po poruše motoru a jeho opravě mi VW dá ještě jako kompenzaci 500t CZK na nákup nového Golfu. Moc hezké.

Nicméně, podle užité měny to vypadá, že toto je jen postup aplikovaný pro US TRH. Navíc cíleně vybranými prodejními kanály (operátory). Druhak, nehovoří se, jak se zákazník má prokazovat, že je i nadále vlastníkem přístroje a zda není podmínkou jeho navrácení.

Dost neznámých. Ale i tak, moc líbí! Klobouk dolů.
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radajzek 3. 2. 2018 19:33

Já mám Nexus 5X(výrobce LG) bootloop opraven v záruce, taky to sleduju po různých servech a taky nemám ten pocit, že se tady něčeho dočkáme.
Radajzek
Junior

Odeslat příspěvekod rakepka 9. 2. 2018 11:54

Tak to vypadá, že asi ten Android 7 pro G4 nebude. Kdyby to aspoň už dřív výrobce férově řekl narovinu!!!

Mám už G6 a spokojenost ...jen víc klouže v ruce...a je pravda, co se píše...foťák byl lepší u G4. Jinak za ty peníze super.

G4 máme stále v rodině...komplet jsem resetoval a předal v rodině dál...a zatím, musím zaklepat, šlape a nezlobí.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod sigurd 28. 3. 2018 20:57

Ahoj
po 2 letech mi začala blbnout GPSka. Dříve fixovala do pár sekund v husté zástavbě nebo v autě, nyní fixuje na volném prostranství i 2 minuty! Stáhnul jsem si GPS Fix a GPS Status a na volném place to fixne za cca 30-40 sekund, ale když to odpojím a hned zapnu znovu tak je to jen o pár vteřin rychlejší. V autě to furt vypadává, z hodinové jízdy to fachá tak 20 minut! Data mám zaplá pořád, GPS nastaveno na vysokou přesnost - GPS a sítě. dále jsem zjistil na GPS Status, že mobil fixuje až při vyhledání 7 - 8 satelitů, je to normální? Nemělo by to fixnout už při 3 - 4 nalezených satelitech?
díky za pomoc
Nokia N82 (již třetí kousek)
sigurd
Junior


Odeslat příspěvekod TomZ 19. 4. 2018 22:06

Ahoj,

po 2 letech pouzivani se mi zda fotoaparat daleko horsi hak na zacatku, vsechny fotky jsou jak v mlze, bez barev. Nekde jsem vycetl,ze staci vymenit krytku fotoaparatu, ktera je osoupana/spinava. Nejakou z cz eshopunza 130kc jsem koupik, ale sklicko je plastove a po prejetim nehtem na nem jsou sramy.

Je problem spatnych fotek ve krytce? Pokud ano, nejaky tip kde koupit stejne kvalitni jako origo?
TomZ
Junior
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod lokomot1 20. 4. 2018 10:35

TomZ: Mě to na g4 foťák taky jednou dělal. Nevím jak u tebe, ale u mě to bylo tak nějak z ničeho nic - nárazově. Žádná postupná degradace. Takže to sklíčkem logicky nebylo - buď čip nebo deska - desku jsem stejně vyměňoval, pak už vše ok.
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TomZ 20. 4. 2018 10:37

Me prijde, ze to je postupne. Mame v rodine dva, jeden 2roky stary druhy rok stary a u toho mladsiho to jeste neni tak spatne, ale jak novy nefoti.
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokomot1 20. 4. 2018 13:56

Originál dily se sehnat na LG docela dají (otázka je jestli to za to stojí).

Neoriginalni plastové "sklicka" podle mě smysl nemají, budou zachvili zničené a budou degradovat foto. Před čočku musí přijít kvalitní sklo.
Kdybych to věděl před měsícem, mohl jsem ti jedno slušné darovat z vybrakovaneho telefonu, ale bohužel :-)
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 5. 5. 2018 08:37

Bootloop se nevyhnul ani mně. Nemáte někdo na prodej funkční desku/mobil za rozumné peníze? Jde mi jen o tu desku. Díky.
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod Alina 5. 5. 2018 09:05

Jak dlouho jsi ho měl?
Alina
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 5. 5. 2018 10:58

na AliExpresse su dosky po ~$60
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků