LG G4 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deawon 16. 10. 2017 13:11

Nějaké nové zprávy o Androidu 7? čekám každé ráno a už mě to nebaví
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 16. 10. 2017 13:17

Nikoho to nebaví, ale bohužel žádné nové zprávy nejsou. Pořád a stále dokola všechny podpory píšou, že v průběhu měsíce nebo do konce roku.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod rakepka 18. 11. 2017 11:42

To snad není možné...ten Android 7 bude muset být neskutečně našlapaný a vyladěný...už mě to fakt, fakt nebaví!
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 18. 11. 2017 14:08

A nebo nebude vůbec, jak to tak vypadá...
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod Teofan 21. 11. 2017 09:13

LG jsem vždy všem doporučoval, ale po tomto již přestanu.
Přílohy
lgg4.png
Teofan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koblih.jr 21. 11. 2017 10:58

Teofane, odkud prosím čerpáš, že byl update uvolněn pro polský trh???? Nemůžu to nikde dohledat...!
:/
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Teofan 21. 11. 2017 14:34

http://lgmobilereview.com/how-to-update ... -0-nougat/

Besides, the G4 user in Poland can also get the OTA update from Polish Carrier PLAY.
Teofan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koblih.jr 21. 11. 2017 16:54

Našel jsem jedno jediné video: https://www.youtube.com/watch?v=RSFyrzQiWKU

Což může být i video, které je někde z vývoje. Někde bůhvíodkud. Klidně i z korejské verze F500... Čert ví.

Každopádně EU verze H815 nikdy nikde nevyšla. Proto zjišťuji odkud vítr fouká. :nenapadne
Ať tak či tak, moc mi srdce netrhá, že nemám WIFI volání. A kromě nové tapety nejvíc, co od Nougatu očekávat u G4. Něco zásadního? :-[
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 21. 11. 2017 19:18

Snad 7 vyresi problemy s volanim. Ted prechod z 4g na 3g
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod rakepka 14. 12. 2017 16:24

Dávám LG čas do konce roku...jinak jde z domu nebo děcku na hry (bohužel jen na hry, na volání není spolehlivý - včera i dnes zase chyba s dovoláním se). Nejen, že není jisté, zda chybu Android 7 vyřeší..., ale přestávám věřit, že ho G4 vůbec dostane, když už je nyní aktuální aktualizace na Android 8 Oreo...
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 15. 12. 2017 21:58

Já už jsem rezignoval a koupil Mate 10 PRO. Vypadáváni GPS a dobíjeni baterie 2x deně (koupil jsem novou) už jsem nedával.
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blacksheep.CZ 18. 12. 2017 11:34

Nevím, zda jsem měl štěstí, ale za 22 měsíců, co mám G4, tak jsem neměl žádný takový problém. Je pravda, že se mi, hlavně v létě, odemyká v kapse, což mě štve, protože, když někdo volá, tak musí přes čidla telefon poznat, že je v kapse a nemusí se rozsvěcet. Hold ho zamykám a hovor se maximálně přijme, ale už se nespustí žádná apka. Maximálně se vyfotí pár fotek. Ale jinak je v poho. Ani BL mne nepotkal, tak snad jsem to teď nezakřikl

-- 18 pro 2017, 11:38 --

Salva Pecka píše:Já už jsem rezignoval a koupil Mate 10 PRO. Vypadáváni GPS a dobíjeni baterie 2x deně (koupil jsem novou) už jsem nedával.


Mate 10 Pro mne taky lákal, ale hodně telefonem natáčím a to video z něho mne odradilo.
Blacksheep.CZ
Junior

Odeslat příspěvekod PeterPan 18. 12. 2017 15:11

Take mám Mate 10 Pro a video na 4k TV absolutně bez problémů. Rozhodně lepší než z mojí staré G4 ve FHD.
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod Blacksheep.CZ 18. 12. 2017 17:05

A jak je na tom zvuk u videa? Při testech na YouTube nic moc.
Blacksheep.CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 20. 12. 2017 21:49

Nejvíc mě nas**** hned na začátku, že mi po několika sekundách přestalo fungovat bezdr. nabíjení. Koupil jsem 3 nabíjecí stanice a nic, ani nový zadní kryt nepomohl tak jsem se toho vzdal.Pak GPS a atd. Telefon ještě mám, sem línej přetáhnout všechny data a aplikace, u některých si nepamatuju už hesla tak ho občas zapnu.Video jsem ještě na monitor z M10PRO nepouštěl, ale na telefonu vypadá velmi dobře, zvuk netuším musím testnout.
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků