LG G4 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod johnface1987 24. 3. 2017 19:40

Zdravím.

Vyreklamoval někdo to, že po ukončení hovoru se telefon zasekne na ukončovací obrazovce, čas běží, ale nelze jinak než vyjmout baterii?
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 24. 3. 2017 21:04

Ano, vyreklamoval. Píši o tom na straně 57. Po reklamaci jsem přešel od T-Mobilu k O2 a telefon kupodivu pořád funguje.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnface1987 25. 3. 2017 05:30

Takže vyměnili sluchátko a OK? A vypálený displej, řešil někdo?
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 3. 4. 2017 07:42

johnface1987 píše:Zdravím.

Vyreklamoval někdo to, že po ukončení hovoru se telefon zasekne na ukončovací obrazovce, čas běží, ale nelze jinak než vyjmout baterii?


Tak přesně tohle mi dělá když zapnu LTE, buď se mi lidi nemůžou dovolat, ale tón normálně vyzvání, nebo nejde položit a musí proběhnout restart. Dám GSM a je to cajk. (android 6 a O2)
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gifter 8. 4. 2017 08:54

Běž telefon reklamovat. Kde jsi ho kupoval?
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 10. 4. 2017 07:17

Kupoval jsem v I-Mobily.cz před rokem, na reklamaci půjde určitě protože nejde ani bezdr. nabíjení, to šlo asi tak 5min pak konec. Ještě počkám chvíli co se dalšího objeví :-)
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 22. 4. 2017 08:44

Taky se vám občas stane že nezazvoní budík? Dnes sem měl budík na 8 hodin, až když sem se sám od sebe v 8:50 probudil a rozsvítil displej, tak teprve začal zvonit. Už se mi to párkrát stalo, pak po restartu pohoda. Začalo to blbnout od doby, co se měnil zimní čas na letní. Jestli to má s tím souvislost ale pochybuji. Takhle abych si dával budík na staré hloupé Nokii kde to funguje.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gekkon 25. 4. 2017 11:19

Nemáte někdo zájem o půl roku používaný originál kožený zadní kryt na G4 (LG CPR-110 žlutá kůže)?
V Praze možné osobní předání. Kdo má zájem prosím SZ.

Viz https://www.lgshop.cz/lg-cpr-110-leather-yellow
gekkon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 25. 4. 2017 17:36

Topes píše:Taky se vám občas stane že nezazvoní budík?


Je to mozne... aj ked to neviem povedat s istotou.
Par krat ma nic nebudilo, hoc som sa domnieval, ze som si budik vecer pred tym nastavil a rano ho nevypol.
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 27. 4. 2017 19:16

Spomen certa - dnes rano ma telefon opat nezobudil. Som si 100% isty, ze som budik nastavil. Taktiez nikto zo spolubyvajucich ho nepocul zvonit. Tak som si na florbale (povinna TV) vycerpal mozne absencie :)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jendisek 28. 4. 2017 09:24

Tak se mi sesypaly vsechny LG telefony behem 14 dnu.
1) G3, blue screen a celkove blbne podsviceni, nepouzitelny. Vydrzel 3 roky
2) G4, bootloop. Prvni serie 505. Vydrzel rok a pul - uz je v reklamaci
3) LG G Flex 2. Mirkofon v haji, 15 mesicu. Pujde taky do reklamace

do ted sem byl docela fanda znacky...
Jendisek
Junior

Odeslat příspěvekod HZ11 28. 4. 2017 15:59

Tak o LG nikdo nemůže říct, že by tam úmyslně dávali *****ítka, protože se jim to většinou sesype ještě v záruce :mrgreen:

To že tři končí během 14 dnů je ale už fakt pech :-(

Je to škoda, LG jsou jedni mála co se nebojí zkusit něco jiného, prohnuté Flexy, Dual screen u V10/20, dlouho drželi vyměnitelné baterie, modulární G5 atd., dost jsem je za to oceňoval ale bohužel těch HW problémů mají přeshršel >:-(
HZ11
Junior

Odeslat příspěvekod Hornster 19. 5. 2017 10:00

Dobry den,

mam LG G4 a jiz jsem prosel bootloopem, v telefonu mi vymenili zakladni desku. Ale vsiml jsem si dalsiho divneho chovani (jiz pred vymenou desky), stava se mi, ze telefon ej normalne aktivni, mohu volat, psat sms a pouzivat data, ale nikdo se mi v tu chvili nedovola. S tim, ze druhe strane to normalne vyzvani, ale u me se nic nedeje. Pomuze akorat restart telefonu.

To same plati pro sms, pokud mi nekdo posle sms, tak mi nedorazi - ani po restartu telefonu nedostanu zadne oznameni o tom, ze mi nekdo psal sms nebo volal.

Nenarazil jste nekdo na podobny problem? Nevim zda ma smysl reklamovat protoze se tento problem vyskytuje sporadiky vzdy cca po 1-3 tydnech pouzivani mobilu.

Dekuji.
Hornster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hrabe.x 19. 5. 2017 10:51

ano, to je další běžná závada na G4. Pomůže přechod zpět na Android 5.1. Ještě najdeš duchy na displeji a výčet závad bude kompletní.
hrabe.x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hornster 21. 5. 2017 20:45

aha, tak duchy jeste nemam :D zrovna downgrade se mi moc nechce. Zkousel jste to nekdo reklamovat?
Hornster
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků