LG G4 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Topes 27. 12. 2016 20:39

Telefon mi bohužel spadnul a prasklo sklo pod displejem u loga LG. Samozřejmě to ničemu nebrání jelikož to není na displeji ale bojím se aby se to třeba nerozlezlo dál. Prasklina je taková oválná z jednoho rohu do druhého. Dá se něco dělat aby se to nezhoršilo nebo to jedině pak vyměnit když mě to bude vadit jako že vadí když mám mobil asi půl roku? Kolik stojí případná výměna?
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fverny94 27. 12. 2016 22:19

Tak pro jistotu můžeš nalepit folii. Pokud s tím nepraštíš znovu, tak by to mělo být OK.

Záleží na tom jestli chceš opravu v autorizovaném servisu, nebo si objednáš díl z ebay a vyměníš sám.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 30. 12. 2016 18:36

Jak je psáno výše. Folie nebo temperované sklo je fajn nápad. Co se oprav týče, nevím jak by to bylo se zárukou, což je zrovna u G4 dobrá věc kvůli možným problémům se základní deskou. Displej na ebay se dá sehnat do tisíce. Vlastně cokoli krom základní desky tam stojí rozumný peníz. Ta samotná je leckdy dražší než celý fungující telefon .)
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 3. 1. 2017 17:29

Sam bych se do toho nepouštěl. Displej je ok, jen to sklo co kreje celej předek telefonu mi dole u loga LG prasklo. Mám tam pořád folii z výroby tak snad aspoň to pomůže
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gifter 14. 1. 2017 10:40

Tento týden jsem dal na reklamaci telefon s oblíbeným problémem občas nezvoní nebo nejdou ukončit hovory. Je to portugalská 608 stará asi 3 měsíce. Jsem tedy zvědavým jak to dopadne, protože od telefonu za 10000 bych čekal, že bude umět telefonovat. Foťák a všechno ostatní má (zatím) výborné, ale díky tomu volaní nikomu nedoporučuji jeho koupi. Sim karta je tam asi 3 roky stará od Mobil.cz a nikde jinde s ní problémy nebyly.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 14. 1. 2017 11:04

Nejakym velkym ocakavaniam by som sa v tomto pripade asi vyhol. "Vyriesia" to podla mna maximalne prehranim SW.

Ja cakam, kym moja 1 rok stara 508 zdochne na bootloop... zatial sa jej nechce (este na to ma 2 roky vdaka rozsirenej zaruke od CSOB). Nechcem byt mesiac bez pouzitelneho smartphonu, kym to nie je nutne - nemoznost prijat/ukoncit hovor mi az tak nevadi, pretoze napriek tomu, ze je to telefon, tak na telefonovanie ho pouzivam len zriedka... i ked byt vzdy zastihnutelny by bolo fajn...
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeterPan 14. 1. 2017 17:32

gifter píše:Tento týden jsem dal na reklamaci telefon s oblíbeným problémem občas nezvoní nebo nejdou ukončit hovory. Je to portugalská 608 stará asi 3 měsíce. Jsem tedy zvědavým jak to dopadne, protože od telefonu za 10000 bych čekal, že bude umět telefonovat. Foťák a všechno ostatní má (zatím) výborné, ale díky tomu volaní nikomu nedoporučuji jeho koupi. Sim karta je tam asi 3 roky stará od Mobil.cz a nikde jinde s ní problémy nebyly.
Je to normalni u androidu 6 a G4. Pokud jsem chtel volat, musel jsem provest downgrade na 5, ale ta zas mela spoustu jiných chyb. Radeji jsem ten kram prodal. Zadna aktualizace tenhle problem u me G4 na androidu 6 nevyresila. Uvidis co ti reknou borci ze servisu. :)
S10+
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 14. 1. 2017 17:56

Nevím, co s těma G4 mate? To bylo asi taky kus od kusu. Já nemám s Android 6 vůbec žádný problém. Používám ho skoro pořad a OK, možná se to teprve projeví, kdo ví... Jinak je normálně s CZ distribuce.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod milan.44 19. 1. 2017 12:32

Ahoj lidi, nějaký osvědčený typ na tripod pro G4 ? Klidně Ali.. Díky.
milan.44
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 19. 1. 2017 13:16

Osvedceny nie... ale mam uz nejaky cas vyhliadnuty JOBY GorillaPod. Akurat som stratil prehlad, ktory to bol model.
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 21. 1. 2017 11:09

Tak uz doslo i na me. Najednou mi nejdou otevirat fotky a videa. Zacalo to psat nepodporovany format a nejhorsi je, ze, to dela i v PC. Mam vse ulozene na SD karte. Karta Samsung Evo plus 32GB. Takze, sem velmi rad, ze sem asi o vse prisel. Zkousel sem i ruzne programy i aplikace a stejny vysledek. Stalo se to nekomu? Dekuji za odpoved. Jinak Android 6
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 21. 1. 2017 17:19

Flash pamatiam sa to obcas stava... vacsinou karta po formatovani funguje dalej.

Ja som kupil nekvalitnu 32GB class 10 kartu znacky Team a tak sa s kolapsom stretavam pomerne casto. O data som uplne prisiel 2x. Prvykrat to bolo chybou karty - telefon zahlasil, ze je s nou nejaky problem a neskor ju ani neregistroval. Druhykrat som ju sam dal omylom naformatovat, ked som pri flashovani ROMky netrafil spravnu moznost v recovery menu. :-))

Odvtedy data zalohujem. Karta ciastocne vypovedala sluzbu x-krat v roznych telefonoch (Xperia Neo, Xperia Z Ultra a G4). Vacsinou sa mi z nej podarilo stiahnut data do PC.
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 21. 1. 2017 18:52

Na kartu to asi vypadá. Udělal sem několik videii a fotek, kde sem nastavil paměť telefonu a bez problémů. Zkusim teda formát a uvidíme.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod hrabe.x 22. 1. 2017 14:38

kdyby chtěl někdo mrknout na pár vybraných foto, jak fotí G4 https://www.zonerama.com/karelPzlin/Album/2541369
hrabe.x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rakepka 26. 1. 2017 12:46

Nemáte někdo zprávy, jak to vypadá s termínem Androidem 7 Nougat pro G4 ? Už mě ty problémy nepříjímáním hovorů fakt nebaví...aktualizace beru jako jeho poslední šanci, jinak jde...!!!
rakepka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků