LG G4 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cabatomas 21. 10. 2016 09:39

Zdravim,poslední dobou mám na své g4 problém s hovory. Chodí za mnou lidi, že se mi nemůžou dovolat, já přitom na telefonu žádné zmeškané hovory nemám,dokonce jsem byl svědkem,kdy mi známý předemnou volal,zvonilo to,ale mě se na telefonu nic neukázalo....Má někdo podobnou zkušenost?? Volal jsem operátorovi a tam by problém být neměl... :hm
cabatomas
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 10. 2016 09:43

Restart, hard reset
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cabatomas 21. 10. 2016 09:48

Jako tovární nastavení? Nebo jak přesně...Díky
cabatomas
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 10. 2016 09:50

Ano, obnovení továrního nastavení, předtím si vše důležité zálohuj
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cabatomas 26. 10. 2016 05:24

Tak telefon resetován, uveden do továrního nastavení a dnes opět stejný problém, ráno vstanu koukám že nejdou mobilní data a volám z jiného číslo, vyzváni to ale mě to nic neukazuje... Takže asi reklamace... To je v *****
cabatomas
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 26. 10. 2016 06:44

Zkusil bych jeste jinou sim/operatora
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 26. 10. 2016 07:11

Jak starou máš SIM? Zkus si ji vyměnit u opa za novou, často to pomůže.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cabatomas 26. 10. 2016 07:34

Mám pár měsíců novou, na jaře koupený telefon a vyměněna simkarta, měl jsem už ji dlouho a potřeboval jsem stejně tu vylamovací...
cabatomas
Junior

Odeslat příspěvekod szantus 26. 10. 2016 08:19

Dělo se mě něco podobného a bylo to špatnou konfigurací LTE sítě operátora na daném místě - pomohlo mě vypnout LTE síť - Nastavení / bezdrátové sítě / Mobilní Data / Mobilní sítě / Režim sítě / Pouze GSM, nebo GSM/WCDMA , nebo rychleji - stáhnout lištu na hlavní obrazovce a dlouze podržet Data - otevře se stejná nabídka... Běžně používám pouze GSM ( lepší signál ,nižší spotřeba energie ), když potřebuju surfovat na netu, tak zapnu všechny "frekvence" ( GSM/WCDMA/LTE )...
V mobilní branži od roku 1997 - můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada...
Nyní Huawei Mate 10 a 20 Pro, iPhone 12 mini, Samsung S24 - 8/256GB, iPad Mini Cellular (2021), Win 10 PC/Win 11 NTB.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cabatomas 26. 10. 2016 12:00

Nastavil jsem WCDMA tak uvidím jestli se to zase stane. *****, štve mi to teda, jinak díky za pomoc
cabatomas
Junior

Odeslat příspěvekod szantus 26. 10. 2016 21:37

Ne - pozor, "Pouze WCDMA" nesmíš použít ( měl by jsi signál jen v centrech měst kde je pokrytí tzv. 3G sítí / cca. nad 3.000 obyvatel ), zvol - Pouze GSM, nebo GSM/WCDMA...
V mobilní branži od roku 1997 - můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada...
Nyní Huawei Mate 10 a 20 Pro, iPhone 12 mini, Samsung S24 - 8/256GB, iPad Mini Cellular (2021), Win 10 PC/Win 11 NTB.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 27. 10. 2016 00:23

Mne sa taktiez obcas clovek nedovola... prejavuje sa to rovnako - volajucemu to zvoni, no moj telefon nejavi ani naznak toho, ze by mi niekto volal :-)

Ci to robilo aj na 5.1, neviem... nepostrehol som. Na Androide 6.0 to robilo pri zostave v20d a tak isto teraz na v20g ... CZ distribucia, S/N 508. Robil som pri oboch cistu instalaciu, v telefone bordel nemam.

Nejak vyrazne ma to ale neobmedzuje - komunikujem takmer vyhradne cez internet a teda mam permanentne zapnute data aj wifi... cize prepinat na GSM/WCDMA nemienim

Bodaj by ale ten telefon zdochol na bootloop... kym je este v zaruke (01/2019)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 28. 10. 2016 09:02

Jakou paměťovou kartu telefon bez problémů zvládne? Rád bych pořídil 128 GB ale to už je typ Micro sdxc ale v katalogu uvádějí že telefon zvládne pouze sdhc do této kapacity což je nějaká blbost když tahle velikost se ani v Micro sdhc nedělá. Jak to tedy je a přímo jakou kartu byste doporučili? Mám limit 1500 a klasický požadavky - nejvyšší možná rychlost a spolehlivost karty, ne že se "uzamkne" a nepůjde na ni nic nahrát vymazat atd jako se mi už párkrát stalo že sem kartu pak musel vyhodit nebo dát na reklamaci a doufat že se mi nikdo nebude vrtat v jejím obsahu
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnface1987 28. 10. 2016 10:12

Nejvíce se mi osvědčily v telefonech Samsung karty.

Kingston a Transcend jsem reklamoval už x krát.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod Topes 28. 10. 2016 10:24

no právě kingston a A-Data mi vždy zdechly, že se prostě nějak blokly a byly pouze "pro čtení" a nešly formátovat a nic prostě. A umí ten telefon teda micro sdxc nebo jen sdhc ?
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků