LG G Flex 2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod riki 6. 1. 2016 16:52

Není,na mém kusu,není skoro žádná,jen slabě nažloutlý displej a dá se s tím žít...co jsem měl před tím,ten jí měl větší a jsou kusy,kde není skoro žádná,jako na mém...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danifilth 6. 1. 2016 20:43

riki píše:Jasně,tam si můžeš nastavit co chceš...

A kde se to dá nastavit? Díval jsem se dle manuálu (str. 102), že by to mělo v nastavení displeje - Uzamknout obrazovku: Zkratky – umožňuje vybrat zkratky dostupné na uzamčené obrazovce.
Jenže tuto volbu tam vůbec nemám, viz můj screenshot (měla by být mezi Tapeta a Animace počasí).

o7rkhs.png
danifilth
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 7. 1. 2016 04:12

Já to mám taktéž.
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod entro17 7. 1. 2016 08:24

řešení je jednoduché..ty ikony tam nemohou být pokud je nastavený nějaký zámek..jako knock code, heslo atd..
entro17
Junior

Odeslat příspěvekod danifilth 7. 1. 2016 12:45

To sedí, pokud mám nastavený zámek displeje, tak se ikony dole neukazují. Pokud zámek vypnu, tak ikony dole jsou. Jen nevím, jak je nastavit...
danifilth
Junior

Odeslat příspěvekod riki 7. 1. 2016 14:38

Musíš si nastavit posunutí a potom pod tapetou je nastavení zkratek a tam si dáš,co chceš,ale jak si nastavíš knock code tak zkratky zmizí,protože tam musíš ťukat ten kód...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danifilth 8. 1. 2016 12:30

Jo, díky riki, funguje to :-)
danifilth
Junior

Odeslat příspěvekod jrusinsky 10. 1. 2016 00:07

Pánové, mám dotaz.. vlastně dva... ve středu 6.ledna mi dorazil G Flex 2 z CZC.cz, od čtvrtka jej lehce používám (instalace aplikací, wifi, sem tam hovor, sem tam hra)... První problém vidím přesunu aplikací na kartu.. Facebook, Fallout Shelter a další aplikace dám v Nastavení/Aplikace přwsunout na SD kartu, následně hlásí že jsou na kartě (většina jejich velikosti).. ale když pak mrknu do Nastavení/Úložiště, tak to tam vypadá že všechna data jsou v telefonu, s karta zůstala prázdná... tuší někdo kde by mohl být problém??
On ten problém s kartou ale ani možná nebudu muset řešit - v sobotu večer po asi 10 minutách hraní Real Racing 3 se mi totiž najednou stala nemilá věc. Na displeji se najednou ukázaly střídající se černé a barevné čáry cca 2-3mm široké, po další cca minutě obrazovka zhasla a byl konec.. telefon očividně funguje (not.dioda bliká, telefon vibruje apod) ale obrazovka je prostě černá... Je něco co bych mohl zkusit? Nebo nemám šanci, a musím to řešit s CZC? A na co mám případně nárok? Nový kus/vrácení peněz když je to do 14 dní? A nebo se na pokažený kus lhůta nevztahuje a musí na reklamaci?

Předem díky za odpovědi
jrusinsky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kralikovo 11. 1. 2016 14:34

jjusinsky: Pokud se ti pokazil do 14 dní od doručení, tak máš nárok na odstoupení od smlouvy, tzn. že jim dáš telefon a oni ti vrátí peníze.. Zároveň bych při vrácení do protokolu zaznamenal, že jsi měl ty a ty problémy..

Pak si můžeš koupit znovu ten samý.. To je asi nejlepší postup..

Samozřejmě můžeš standardně reklamovat a doufat, jak to celé dopadne..
Fíla: do podpisu není povoleno vkládat odkazy, a proto byl odstraněn
kralikovo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karsat_ 17. 1. 2016 10:51

Hoj,
v týdnu si jdu také pro flex2,
rovnou si ho zkontroluji na prodejně zda nemá poroblémy s displejem,
můžete mi prosím říci na co se mám přesně zaměřit.
Co jsem našel tak vymačkat sevisní kod 277634#*#
a zkontrolovat šedou a bílou

Můžete mi poradit co tedy vše čeknout? a jak nato?

Díky.
opteron 144, 7900GT 570/870, Tagan 480, z-5500, Razr V3
karsat_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod entro17 18. 1. 2016 18:05

Stahnout na minimalni jas a pokud pri techto barvach nebude videt zadny problem, tak je to v pohode
entro17
Junior

Odeslat příspěvekod danifilth 20. 1. 2016 09:22

Až bude dostupný update na Android 6, nevíte někdo, zda bude dostupná funkce adoptable storage?
http://www.svetandroida.cz/microsd-karta-android-6-201511
danifilth
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 20. 1. 2016 10:27

Poslední dobou mám problém, že když se dívám na normální rovné telefony, tak se mi zdají zahlé do opačné strany jak LG G Flex 2 :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riki 20. 1. 2016 11:25

Buď v klidu,mám to stejně :D Ale stalo se mi to teprve nedávno ;-)
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod backpa 20. 1. 2016 13:51

Tak co, jak jste po těch týdnech používání spokojení? Já si zatím nemůžu stěžovat. Telefon je opravdu svižnej, baterka vydrží průměrně (což je v dnešní době dobře, že aspoň tolik).
Jediná nevýhoda je ten písek na displeji a nevýměnný akumulátor, ale za 6 tisíc je to asi best koupě. Hlavně v noci fotí líp, než G3.
PS: Pokuď si budete objednávat nějaký kryt, tak jedině černý. Já si koupil tento: http://www.ebay.com/itm/291544874188?_t ... EBIDX%3AIT v červené a pokuď fotíte s bleskem, tak je na fotkách po straně, kde je blesk, červený zákal. Jinak pouzdro super.
backpa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků