LG G Flex 2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Wosha 3. 5. 2017 10:40

Zdravím,
před rokem jsem si koupil Flexe a do minulého týdne naprostá spokojenost. Telefon fungoval parádně. Displej je v noci lehce nažloutlý, ale nic tragického. Jenže.. V minulém týdnu se mi telefon párkrát sám od sebe restartovat, tak jsem tomu nevěnoval zvýšenou pozornost. Jenže v pátek se telefon začal restartovat pořád dokola. Po vyjmutí sim karty a SD karty se mi povedlo proklikat do továrního nastavení a myslel jsem si že mám vyhráno.. Předpokládal jsem že jsem telefon zahltil daty ( aplikace, hudba, videa, sms, apod..), ale po Obnovení továrního nastavení je telefon pořád funkčně-nefunkční. Telefon se sám od sebe nahodile restartuje, když spustím třeba hru ( Chuck Norris Non-stop) tak třeba hodinu běží, pak se zasekne a telefon se restartuje. Když jí spustím znovu, tak někdy se telefon restartuje ihned, někdy po delší chvíli.. Bohužel se mi to stává už i u prohlížeče ( Chrome) .. Několikrát se bohužel i zasekl takovým způsobem, že byl displej černý a nešlo nic.. Pomohlo až zasunutí na nabíječku a pak se rozeběhl..

Jinak telefon je nošen v pouzdru s tvrzeným sklem a nikdy nespadl z větší výšky než z úrovně kolen..

Měl bych dotaz..
Myslíte že mám šanci na reklamaci ? Bohužel telefon jsem kupoval u CZC :/ Obávám se toho že se neprokáže závada, nebo že mam "rozbitou baterii" ..
Wosha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HZ11 3. 5. 2017 11:03

Klasika LG - bootloop vadná základní deska.
Reklamace, nic jiného nepomůže.
Ale nechápu proč "bohužel v czc?" czc je dle mého solidní obchod s reklamací by snad neměl být problém. Akorát nezmiňuj ty pády z úrovně kolen. A i kdyby baterie, tak jelikož je zabudována tak je součást zařízení a je na ní je záruka 2 roky jak na celé zařízení, takže i kdyby " "rozbitou baterii" tak ji musej vyměnit.
HZ11
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 5. 2017 11:40

Jak píšu na minulé straně, koupeno v Czc, výměna desky do třech týdnů, oprava dobrá, žádné škrábance nebo tak něco. Telefon mám rok a půl ( koupeno za 6 600 Kč ). Takže ho tam odnes a vypadá to na tu základní desku. Za mě reklamace v CZC naprosto OK. :-)

Telefon mám 1,5 roku, když vydrží další 1,5 roku - tedy celekm 3 roky, tak budu naprosto spokojen. ;-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceman27 3. 5. 2017 12:07

Kousek dozadu máš muj příběh s telefonem. 3x reklamovano a pak vracene peníze. Taky u CZC. Podobný problém s restarty.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wosha 3. 5. 2017 13:27

Děkuji za odpověď

Zítra telefon odnesu na pobočku CZC a uvidím jak to dopadne :)

Četl jsem si tento topic pár stránek dozadu a Vaše obtíže s Flexem byly horší než ty moje.. Tak proto jsem raději napsal a poptal se..

Doufám že to moje obtíže vyřeší, nerad bych byl 3 měsíce bez telefonu..
Wosha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 9. 6. 2017 18:32

Koukám, že máte s Flexem docela problémy. Mě se to zatím netýká. Ťuk, ťuk. :-))

Jediný problém mám s 16GB úložištěm a to i když se snažím vše ukládat na SD. Taky 2GB RAM jsou dnes na hraně.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vocapmen 24. 6. 2017 06:57

Tak asi tu mám rekord. Včera zakoupen (neporušená nálepka na krabičce a ještě fólie na displeji) a ani ne za 20 hodin je po něm.
Večer se po aktualizaci několikrát sám restartoval, ráno jsem připojil do nabíječky a už nejde nastartovat, ani nesvítí kontrolka nabíjení. Asi 15 minut docela solidně hřál, teď už v pohodě, ale rozjet pořád nejde.
Je možné, aby tak rychle odešla základní deska nebo by mohla být chyba někde jinde?
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 6. 2017 07:20

Možné je všechno. Příznaky jsou jasné, to bude výměna desky. Kde jsi ho koupil novej nevybalenej ? Cena ? Že bych si koupil ještě jeden. Ten telefon i s těmi problémy nemá chybu. ;-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vocapmen 24. 6. 2017 09:41

No, co jsem si s nim chvilku hrál, tak jsem z něho byl taky nadšený, ale toto docela *****.. Jsou nějaké problémy, tak za rok by se to dalo čekat, ale hned?
Bral jsem ho u nejmobily za 5800, ale už ho nemají. Nabízí ho jeste i max-shop, ale o 500 drazsi.
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod riki 24. 6. 2017 10:38

Mě teď po roce a půl přestal jít foťák,tak půjde na reklamaci...jinak telefon je výborný,akorát už slábne baterka...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wosha 18. 7. 2017 14:00

Tak abych řekl jak skončil můj příběh.. Po měsíci na servisním středisku mi CZC poslalo fakturu na -6666 kč a telefon si už nechali..
Wosha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas1107 19. 8. 2017 11:40

Nechapu proc to CZC, tak protahuje, kdyz jak sami priznali, tak maji informaci od LG, ze ten telefon ma vyrobni vadu, a oprava nic neresi, protoze vada se projevi znovu.
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod kamil2268 29. 12. 2017 12:41

Mám na Flex 2 ještě měsíc záruku, ale nevím, zda reklamovat. Restartuje se tak jednou za týden, někdy ani to ne. Obávám se, že se problém neprojeví a řeknou, že je ok. Mám to risknout? Je to telefon, který už nemá doma využití a půjde do šuplíku. Otázkou je, jak urychlit tuto vadu, aby se jim závada určitě projevila?
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 12. 2017 13:19

Reklamuj. Nepiš tam jak často restartuje. V horším případě ti vymění baterku nebo desku v lepším budeš mít zpět peníze.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 12. 2017 18:21

kamil2268: to chceš radu, jak je o..dat? Prostě reklamuj a uvidíš. Jak jednoduché. Nějaké rady, jak s někým vy..bat, to se tu myslím nikdy moc nepraktikovalo.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků