LG G3 S - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martinsip 22. 2. 2015 11:25

Špatný kus. Já ani žena na svých LG G3s nic takovýho nepozorujeme. Nicméně, já jsem už zas vyměnil zpět LG G3s za LG G3. A rozhodnout, jestli cenově výhodný Honor 4C nebo LG G3s za stejnou cenu, tak pokud není potřeba DualSIM, tak ten LG G3s. Za 4.000,- dobrá cena. Já ho prodal měsíc starý za 5.700,-
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 10. 3. 2015 22:20

špatný ks nemám - tak asi jsi ty i žena hluchý stejně jako moje žena - také nic neslyšela -)))

všechny LG - 4 ks jsem prodal a máme samsung galaxy s3 NEO - 3 ks a tam je zvukový přednes daleko lepší -)))
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 14. 3. 2015 00:30

Tak je vidět, že jsi o své pravdě plné přesvědčen, všichni včetně tvé ženy jsou hluší a že jsi vlastně ani názor ostatních slyšet nechtěl.
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxsonic71xx 14. 3. 2015 23:03

hbboy - nezlob se na mně, ale ty asi ebudeš úplně normální. Tak ty si koupíš G2 a manželce, tchýni a kdo ví komu ještě G2 mini a chlubíš se jak jste všichni spokojení. Pak ti něco v hlavě přeskočí, prodáš G2 a koupíš si G3S a protože jsi s ní nadmíru spokojený , tak všem sebereš G2mini a místo nich dostanou G3S a opět si změnu všichni pochvalujou a z nových telefónů jsou nadčení, aby o pár týdnů později museli své vychvalované přístroje opět vyměnit, tentokrát za Samsung S3neo, protože tobě jako jedinému se nelíbil u G3S zvuk? Jsi v pohodě?
xxsonic71xx
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 15. 3. 2015 18:24

Dobrej magor si ty - když se do mě tak navážíš, LG G2 mini jsme měli v rodině jen jeden, pak huawei y300.

Přejít chtěli všichni ne jen já.

Ted jsou všichni spokojeni, kámoš má obchod, kde prodá spoustu mobilních telefonů měsíčně a LG 2 roky zpět zrušil a ani se mu už nedivím - LG už nikdy víc.

Mějte se a už se tu tedy raději nebudu vyjadřovat - zkus si z nich pravidelně denně volat 50 hovorů a víc a uvidíš.

Super u nich byl akorát výdrž baterie a display - na telefonování nic moc. Na automatický jas displaye jsme si také nikdo nezvyknul -))))
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TURBOSNEK 15. 3. 2015 19:03

LG uz nikdy ?!?!? Ja mam G3 a zena ma G3s a vsechno super. Pred tim jsem mel galaxy nexus a galaxy ace. A muzu rict ze samsung uz nikdy :-)
TURBOSNEK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DRSG 15. 3. 2015 20:42

to hbboy: chlape, Ty to nemáš v hlavě v pořádku, chudák Tvoje žena. Za měsíc tipuju nám tu zase sdělíš, jak jsi ten škaredý s3neo bez LTE vyměnil za iPhona :-) protože Ti kámoš řekne,že už je to OK. G2 byla potichu a G3s moc nahlas .... Zajdi si na ušní! :-D Boha jeho, i té tchýně je mi líto...
Ale bavíš nás tu kvalitně, to se musí nechat. Tleskám.
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 19. 3. 2015 17:45

-))) AMEN -)))

chytrolíni -))))

tak rok měnit nebudeme

končím tu s vámi - pište si své poznatky -))))) mezi sebou
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod l0l0 23. 3. 2015 20:23

Caute. Tak som nafasoval tento mobil cez operatora Slovak Telekom a tu su moje postrehy:

-tlacitko nanahravanie hovorov mam vymenene za kontakty, takze to riesim externou apkou, ktora nieje velmi spolahliva. obcas nenahra nic, obcas nepocut druhu stranu, alebo to sekne. Firmware ukazuje SK logo operatora pri starte.

-nema 5GHz wifi, aj ked to v nejakych letakoch bolo pisane

-GPS ma pomerne slabu citlivost, bez aktivneho GPS zosilovaca trcim na presnosti 15 metrov, s aktivnym sa dostanem na 3 metre. V aute mi predne sklo ubera signal, takze stale stracam GPS Fix. Pri zapnutom zosilovaci to frci super. Mimo auta sa s tym da fungovat, ale aby mi vypadol GPS na kazdej druhej krizovatke a potom koli tomu pobludim, je uz dost zle. Obcas je problem s fixom. Je taky dlhy vypadok GPS, ze pomoze len vybrat baterku.

-drziak do auta mam z Lidl za 7e. v pohode staci, nabijacka do auta tiez Lidl 5e. Pouzivam bezplatnu navigaciu Waze, denne na kazdy meter jazdy autom, takze bez stojana a nabijacky ani na krok.

-kupil som zadny obal, pretoze mobil ma hladky povrch, velmi tenke boky a velmi sa smyka, nieje ho za co chytit. s obalom super.
-dokupil som pancierove ochranne sklo. zatial som ho nepouzil, lebo zadny kryt chrani okraje.

-vydr baterie mohla byt lepsia, staci hodinku prezerat FB a uz mozem ist nabijat. Ale celodenne mam zapnute data, alebo wifi, polohu a displej skoro na max, takze vela neusetrim. Nabijanie baterky je priserne pomale, trva to hodiny kym dosiahnem 100%. Nepomoze ani nabijacka 2A , mobil si cuca 700mA.

-po nabiti sa mobil neodpoji od nabijacky, ale trvale taha okolo 20mA. nevadilo by to , kedze sa aspon baterka drzi na 100%, ale ak nasadim externy power bank, tak ho to vymlati do nuly.

-dvojitym poklepanim po displeji by sa mal zobudit displej. Ale mne to funguje az po 2x 2 poklepanie. Nie vzdy, vacsinou to robi ked medzi tym pride nejaka notifikacia.

-po troch mesiacoch pouzivania uz mobil slusne laguje. Nejaky setric ramky mi skopava aplikacie, ktore su na pozadi. Mam napriklad rozpisanu spravu na FB, prepnem sa na chrome browser a po navrate do FB, alebo do FB messengera je rozpisana sprava prec a aplikacia nanovo startuje... skoda pamate, 1 GB je malo.

Ale celkovo som s mobilom spokojny, lepsi v tejto cenovej kategorii nemali.
l0l0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 24. 3. 2015 05:22

S original nabíječku trvá asi 2,5 hodiny. S nabíječku od plnotucne LG G3 jenom 1,5 hodiny.
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dewils 26. 4. 2015 20:50

Notifikační dioda - Koukám, že se to tady hodně řeší. Ja mám oficiální cz distribuci a notifikační dioda mi nefunguje. Mě to nijak moc nevadí, ale přemyšlím jestli to nemám reklamovat? :hm
dewils
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod l0l0 28. 4. 2015 15:19

Original nabijacka nabija tiez 700mA, mam to na digitalnom meraku. Kablom to tiez nebude, pouzivam aj original, aj kopec rozne dlhych. Stale je to rovnake. Adapter som uz musel reklamovat, skapal uplne. Bol strceny nonstop v elektrike a zrazu z neho nic neslo. Uz mi poslali novy.
Co sa tyka lagovania, tak to doslo do stadia ze uz neslo skoro nic. Navigacia stratila polohu GPS, o 100 metrov stratila pripojenie na net, o dalsich 100 sa to vratilo a stale dookola. Restart velmi nepomahal, tak som na chvilu vybral baterku a uz to ide ovela lepsie. To skopavanie aplikacii som skusal nastavit v rezime pre vyvojarov. Da sa nastavit pocet aplikacii na pozadi, ale ziadna zmena.
Indikacna LED mi funguje, ale vdaka FB notifikacii blikala stale, tak som ju vypol.
l0l0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milan1m 28. 4. 2015 18:21

GPS se mi odpojovalo taky i ve volném prostoru. Tak jsem při reklamaci prasklého rámecku uvedl i toto. Z opravy prišel s vyměněným displejem a vyměněnou základní deskou.
milan1m
Junior

Odeslat příspěvekod Andy62 14. 5. 2015 19:26

G3s-ka dostala aktualizaciu na Lollipop 5.0.2 nič extra len SW tlačitka sa zmenili ale inač klasika
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod babenka4 15. 5. 2015 12:29

Andy62 - ahoj, mozes mi prosim napisat ci nevypadla pri stlaceni vypinacieho tlacidla
ponuka : vypnut
restart
stisit zvuk
lebo na Nexuse 7 2013 po upgrade na 5.0.1to vypadlo a tablet to uz nepozna, no a obcas je to problem, treba dat len a len tvrdy reset

no a tiez by ma zaujimalo ci sa upgrad vyplati, ci je to rychlejsie a ci nema vyssiu spotrebu baterky,
lebo ak mam byt uprimna z Lollipopu nemam dobry pocit, nie ze nic prevratne nepriniesol, ale dobre veci a funkcie odstranil. Moj nazor je, ze lepsi OS ako KitKat 4.4.2 ako ma LG 3s teraz doteraz este nebol, ale moze to byt len moj subjektivny pocit a nazor, nechcem ho tymto niekomu vnucovat ani Lollipop zatracovat. Kazdemu vyhovuje nieco ine, to je len samozrejme, viac ludi-viac nazorov.
Tak ak si najdes cas na odpoved, budem len rada a vopred ti za nazor a postreh dakujem.
babenka4
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků