Vybíjení L90

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bart18 17. 1. 2015 10:40

Posledních pár dní se zdá být klid,přes noc jen cca 1-2%. Vypínám zcela WIFI, nastavil jsem si interval vypnutí v režimu spánku po 30sec,tak jen doufám,že to bude už v pohodě. Upřimně mi nevadí až tak dobíjení každý den,s tím jsem tak nějak při častém používání počítal ,ale vytáčel mě neočekávané vybíjení baterie přes noc.
bart18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Scully112 17. 1. 2015 14:38

Zrovna řeším stejný problém. Po dlouhé době, kdy bylo všechno ok, se mi najednou přes noc začalo ztrácet cca 15-20% baterky. Zkoušel jsem odebrat všechny aplikace, které jsem v poslední době nainstaloval a pořád nic. Včera jsem ze zoufalství ještě zkusil na noc zastavit Gmail, Keep, Greader, Disk Google a ES File explorer. Dneska ráno 100%! Takže jedna z těch zastavených aplikací si pravděpodobně po aktualizaci změnila nastavení a teď přes noc pracuje. Budu dál selektovat...
Scully112
Junior

Odeslat příspěvekod czilczo 19. 1. 2015 14:44

NoLed, KnockCode, Google Disk - samá voda :(
měl jsem podezření, že se to stává po nabíjení přes PC, ale ani to se nepotvrdilo.
většinou pomůže restart
LG L90

Není důležité zvítězit, ale mít alespoň o bod více, než soupeř.
czilczo
Junior

Odeslat příspěvekod czilczo 21. 1. 2015 09:29

takže.. koukal jsem na fóra ve světě a vyzkouším následující:
1) vymazání "Data uložená v mezipaměti" (Nastavení-Úložiště-Interní úložiště) - bylo tam 180MB
2) sledování SD karty, zda se zbytečně nepřipojuje/odpojuje https://play.google.com/store/apps/deta ... ardmonitor
3) jak nic nepomůže, půjdu do HardReset
4) pokud nepomůže nic, tak reklamace

včera přes den úplně super výdrž, šel jsem spát v 9 a měl jsem cca 60% a přes noc to začalo padat a při buzení v 5:00 jsem byl na 17% , připojuji snímky
Přílohy
2015-01-21-05-39-08.png
2015-01-21-05-38-52.png
2015-01-21-05-38-34.png
LG L90

Není důležité zvítězit, ale mít alespoň o bod více, než soupeř.
czilczo
Junior

Odeslat příspěvekod czilczo 25. 1. 2015 16:53

tak jsem udělal reset a uvidím během týdne, jestli to pomohlo
LG L90

Není důležité zvítězit, ale mít alespoň o bod více, než soupeř.
czilczo
Junior

Odeslat příspěvekod czilczo 4. 2. 2015 08:13

mohu potvrdit, že po hard reset již baterka funguje jak má :tleskani
4x vybito a nabito - vše OK, baterie neztrácí během noci (ani dne) zbytečná procenta.
Po resetu jsem nainstaloval úplně stejné aplikace, takže opravdu netuším čím to mohlo být, hlavně že to funguje :D
LG L90

Není důležité zvítězit, ale mít alespoň o bod více, než soupeř.
czilczo
Junior

Odeslat příspěvekod ladisg 23. 2. 2015 17:41

Mě poslední dobou vybíjí baterii mod letadlo (desítky % přes noc), který jsem byl zvyklý zapínat na noc. Ne vždy za to může letadlo, ale ve většině případů ano, dle výpisu baterie pak je uveden klasicky jako u většiny tady OS Android. Baterie letí dolů přesně od zapnutí "letadla". Zatím letadlo používat nebudu a budu dál monitorovat, potom případně tov. nastavení.
ladisg
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 2. 2015 17:42

Nedávej mód letadlo, když vybíjí, pro jistotu tovární nastavení.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisg 10. 3. 2015 22:18

Tak hlásím, že se baterie někdy "sama" rychle vybije i bez zaplého modu letadlo. Nejvíc žere OS android (zakázat režim spánku). Zkoušel jsem tovární nastavení a nepomohlo. Nic od LG bych už nechtěl ani zadarmo :-(, vždyť o tomto problému musí vědět a nijak ho za půl roku nevyřešili.
ladisg
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků