LG L Fino D290n

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Sony.j 27. 9. 2014 16:58

Ahoj potřeboval bych radu, jakož to uživatel WP jsem bezradný! Mám následující problém: z obchodu play jsem se pokusil stáhnout hru Plants vs. Zombies 2 v té době měl telefon volnou paměť cca 600mb, samotná hra měla mít podle informací v obchodu 416mb. Hra se začla stahovat, celá se stáhla jenže poté telefon začal hlásit že hru nelze nainstalovat jelikož není dostatek míst v interní paměti. To by tak nevadilo jenže instalační soubor hry je někde v telefonu a zabírá asi 500mb a nikde ho nemůžu najít >:-( . Ono celkově správa paměti je na androidu tak nějak chaos..
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 9. 2014 18:05

Asi bych něco jiného odinstaloval abych měl víc mista a doinstaloval resp. přeinstaloval tu hru a třeba ji pak odinstaloval.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zdenda321 27. 9. 2014 18:27

nstalator zrejme bude viditelny jako soucast google play nebo tak.. zkus se podivat v nastaveni - aplikace.. a pripadne vymazat tam.. kdyz je to tak, najak aplikace proste bude hlasit o +- 500 MB vic nez by mela mit.
zdenda321
Junior

Odeslat příspěvekod Sony.j 27. 9. 2014 18:36

Dík za rady, bohužel všechno sem prohledal ale soubor nikde není. Budu muset udělat tovární nastavení :-| . Doufám že se to nebude opakovat, nerad bych dělal tovární nastavení každý týden. Škoda že u androidu není možnost instalace aplikací na kartu jako u WP tam sem s tím nikdy neměl problém..
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 9. 2014 18:38

A to uvolnění paměti a dotažení té hry s následnou odinstalací nepomohlo?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sony.j 27. 9. 2014 18:48

Takže dík.. smazal jsem všechno co šlo a hru doinstaloval. Problém vyřešen :-)
Sony.j
Junior