LG G3

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lolinb 4. 9. 2014 08:38

Chci se zeptat na Váš názor o LG G3. Hlavně uživatelů kteří už mají nějakou praxi? Stojí za to si LG G3 pořídit? Měl jsem kdysi Optimus 2X a trochu mne zklamala podpora. Jak je to u LG dnes. Chci udělat krok vpřed!
Lolinb
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 9. 2014 10:15

LG má v současnosti stejně kvalitní smartphony jako jiné top značky... Vše o LG G3 najdeš v příslušném tématu :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod backpa 4. 9. 2014 10:15

Rozhodně bych do něho šel. Mám ho už od začátku. Co se týče aktualizací, tak G3 by měl dostat minimálně Android L.
backpa
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 9. 2014 01:48

Já jsem s ním absolutně spokojen po pár dnech testování, a úpravy v Androidu jsou v LG poměrně malé ve srovnání se zpraseným UI Samsungu.

Jedinná závada kterou jsem zatím objevil je, že má tendenci se při náročných úkonech jako je natáčení 4K videa při nabíjení baterie přehřívat, což vyústí až hláškou o tom, že se telefon vypne. Nicméně na XDA-Developers jsou tweaky jak tu hlášku na vlastní odpovědnost proti ztrátě záruky zlikvidovat, a uvařil jsem už i iPhone 5S, když jsem po něm chtěl při nabíjení v horku navigovat. Trošku mně štve, že iPhone napsal "Needs to cool down" a po zchlazení dál fungoval, LG se po zahlášení problému chcípne, a člověk tak přijde o rozdělanou práci.
anonymni

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 5. 9. 2014 08:15

G3 mám od prvního dne prodeje a nikdy jsem žádný problém nezaznamenal. Je pravda, že hry nehraju, ale navigaci a jiné věci používám pravidelně a s vypínáním z přehřátí jsem se nesetkal.
BTW: včera večer mi přišla aktualizace, takže momentálně V10h - EUR - XX
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod backpa 5. 9. 2014 08:30

Několikrát jsem zkoušel hrát Dead Trigger 2 30minut v kuse se zapojeným gamepadem a telefon se nevypnul, ani nerestartoval, jenom hřál.
backpa
Junior

Odeslat příspěvekod sibelius81 5. 9. 2014 09:08

G3 tady ma cele samostatne vlakno, co si ho takhle precist?
sibelius81
Junior

Odeslat příspěvekod Proluxis 5. 9. 2014 09:58

Za sebe mohu vřele jen doporučit ..naprostá spokojenost ..
Proluxis
Junior

Odeslat příspěvekod Vladte 5. 9. 2014 10:32

Také mohu doporučit, mám ho od prvního dne a zatím bez problémů. Vyzkoušel jsem hry, používám GPS, navigaci atd. hlavně ho využívám na sledování videa a zatím vše bez problémů...
Vladte
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 9. 2014 14:20

Skijumper píše:Já jsem s ním absolutně spokojen po pár dnech testování, a úpravy v Androidu jsou v LG poměrně malé ve srovnání se zpraseným UI Samsungu.

Jedinná závada kterou jsem zatím objevil je, že má tendenci se při náročných úkonech jako je natáčení 4K videa při nabíjení baterie přehřívat, což vyústí až hláškou o tom, že se telefon vypne. Nicméně na XDA-Developers jsou tweaky jak tu hlášku na vlastní odpovědnost proti ztrátě záruky zlikvidovat, a uvařil jsem už i iPhone 5S, když jsem po něm chtěl při nabíjení v horku navigovat. Trošku mně štve, že iPhone napsal "Needs to cool down" a po zchlazení dál fungoval, LG se po zahlášení problému chcípne, a člověk tak přijde o rozdělanou práci.


No jestli někdo dnes ma zapraseny system tak je to pravě LG a ne jenom Samsung a možna ještě HTC ale ta ma system nejlepe vyladěny. Jenže LG ti ještě přide "skvěle" APK v podobě antiviru atd.+ nějake ty nedostatky a to ti nejen Samsung opravdu nenabidne.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 5. 9. 2014 14:33

No ač má nadstavba v LG k dokonalosti daleko, tak TW od samsungu nechává v prachu daleko za sebou. HTC je tom trochu lépe a z běžných značek je dle mě nejlépe odladěna a zprasena nadstavba od sony.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 9. 2014 14:40

Jde vidět že si mimo realitu. No a Sony nejlepe odladěne ? Vzhledem k tomu že je to Androidi "holatko" tak pravě HTC je na tom lepe. Takže ano Sony jsouu dobře odladěne ale taky toho jejich system mnoho nenabizi.
Navic odladěnost je věc jedna a funkčnost věc druha.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 5. 9. 2014 19:24

Když jsem tak mimo realitu, tak mě prosím vrať a vysvětli co sony tak šíleně chybí a co jiní mají. Děkuji
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 9. 2014 19:37

Nevim co Sony tak šileně chybi ale nejlepe udělaš když se zajdeš přesvědčit a hlavně se zaměř na možnosti nastaveni a to např. u Samsungu i možnost vyběru nastaveni , pak SW pomucky a APK usnadňujici praci.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 5. 9. 2014 19:46

tema o telefone je uz tu
viewtopic.php?f=1865&t=1212664

prosim pokracujte tam

zamykam
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků