LG G3 - obecná diskuse

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Katikakus 6. 7. 2016 09:37

LG PC Suite
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal Žilka 6. 7. 2016 09:56

Tak jsem to zkusil. Píše mi to doslova "nelze zkontrolovat nedostupnost aktualizace".

Sice nechápu ten dvojnasobnej zapor, ale každopádně nic...
michal Žilka
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 7. 2016 12:08

My taky máme šestku už dávno..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal Žilka 7. 7. 2016 16:53

Nám fran. distribuci...
michal Žilka
Junior

Odeslat příspěvekod Bukovec CZ 7. 7. 2016 18:59

Tak si stáhni francouzský PC Suite...
Bukovec CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Fleece 17. 7. 2016 11:46

Ahoj všem. V pátek večer mi nešikovně spadl telefon na zem při nabíjení... Na první pohled se mu nic nestalo (displej OK), asi po 3 minutách se sám vypnul. Od té doby nejde zapnout. Když ho dám na nabíječku, rozsvítí se displej, ukáže se, že nabíjí baterii, ale už nenaběhne (objeví se logo LG a zase zhasne). Zkusil jsem ho rozebrat, jestli se neuvolnil nějaký konektor, ale vše drží, jak má (vytáhl jsem a zkontroloval celou základní desku). Vím, že takhle od stolu se těžko hodnotí, co s tím může být, ale třeba někoho napadne nějaké spásné řešení. Obávám se, že při nárazu se něco stalo s některým z čipů (i když vizálně vše OK). Nová základní deska stojí cca 2.500 Kč, tak přemýšlím, zda opravit, nebo prodat na ND (přední panel je OK). Díky za každou radu do placu :-)
Fleece
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 17. 7. 2016 12:21

Jak je starý? Pokud je jinak v záruce, má dobrou baterii apod., tak bych ty 2500 Kč do něj dal.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod Fleece 17. 7. 2016 18:18

Tak jsem zjistil, že telefon je OK, a odnesla to jenom baterie (byla sice nová)... Je to zvláštní, ale je to tak... Tak naštěstí to bude jenom za pár stovek :-)
Fleece
Junior

Odeslat příspěvekod Lolinb 5. 8. 2016 07:35

Zhasínání displeje. Po dvou letech mám Android 6 a teď mi nepravidelně začne pohasínat displej. Ne do černa. Chvíli ještě podsvítá. Po chvíli zčerná. Po další chvíli (minuta) se dá rozsvítit vypinacim tlačítkem na zádech. Zase normálně běží. Udělal jsem tovární a předevčírem aktualizaci "kompatibility" co přišla. Problém trvá. Dnes opět pohasl. Měl to někdo? Díky.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 5. 8. 2016 08:32, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno k obecné diskuzi, kvůli každému dotazu nemusíš zakládat nová témata :)
Lolinb
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 8. 2016 07:45

Tak to je zřejmě na reklamaci/opravu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoblina 7. 8. 2016 12:24

Zdravím. Po 2letech se mi telefon sám od sebe restartuje někdy i 5krát za sebou. Nevíte někdo co s tím? Díky hoblina
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 8. 2016 13:03

Jak je na tom stav baterie? Není možné, že už je natolik oddělaná, že neudrží potřebné napětí, nebo není schopna dodat dostatečný proud a telefon se kvůli tomu zrestartuje? Tohle bych ověřil jako první. Je to totiž nejpravděpodobnější příčina.

Nemusí se to ani projevovat nedostatečným nabitím (může ukazovat třeba 60%, ale pod zátěží rychle padne, po snížení zátěže se zase vrátí k původnímu stavu).
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoblina 7. 8. 2016 14:30

Je pravda že baterie má něco za sebou. Přítelkyně pořád hraje tu farmu a je furt na nabíječce...
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 21. 8. 2016 13:00

Na jiném foru se zmiňuje, že se tyto případy obvykle vyřešily nákupem nové baterie.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 22. 8. 2016 13:57

Doporučili byste ještě dnes LG G3? Vybírám někomu telefon do 8k, Nexus 5x se docela líbí, ale trochu vadí USB-C, nevyměnitelná baterka a chybějící slot na karty. Otázka je jestli to překousnout nebo jít do 2 roky staré G3
Nechic
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků