LG G3 - obecná diskuse

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vencamikes 28. 11. 2017 05:56

Nevite jestli by sla stahnout aplikace pocasi co ma LG G3 do jinyho telefonu,jestli je na Store?
vencamikes
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 28. 11. 2017 08:41

No tak to by chtělo se na ten obchod podívat, jestli tam ta aplikace je v nabídce!
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vencamikes 28. 11. 2017 09:14

To ano,ale jaky je nazev aplikace,protoze at koukam jak koukam tak jen vidim alikace verze 4 , vic jsem nenasel
vencamikes
Junior

Odeslat příspěvekod haens 25. 6. 2018 15:07

nevíte, kde by mohli mít nějaké dobré náhradní baterky? ta moje se začíná občas chovat trochu divně, tak jsem si řekl, že by nebylo špatné zkusit "novou", i když všechny ty nové jsou v podstatě teď už staré :) ta moje je z roku 2015 a určitě bych nechtěl nějakou vyrobenou v 2014, kdo ví, v jakém by teď byla stavu. stačilo by třeba z 2016, pokud se v té době ještě dělaly?
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod David79 25. 6. 2018 18:22

David79
Junior

Odeslat příspěvekod jahobova 1. 7. 2018 07:38

K dispozici aktualizaci softwaru verze V30o-APR-25-2018. O co jde? Mám to instalovat?
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod David79 1. 7. 2018 08:30

Neznám jediný důvod proč neaktualizovat..u tak starého telefonu může být člověk jenom rád, že se ještě snaží o nějaké to vylepšení. :-)
David79
Junior

Odeslat příspěvekod jahobova 21. 1. 2019 10:28

Odinstalovala jsem aplikaci a potřebovala bych ji vrátit. Je možné ji nějak dostat zpět?
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 1. 2019 10:36

Google Play - Moje aplikace - Knihovna
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 9. 3. 2019 22:25

U jedné tuším 16GB verze se stratílo imei. Udělál jsem tovarní nastavení ale telefon se choval divně, nestabilně. Je tam android 5 a tak jsem se pokusil přehrát na 6. Baterie na 100 procent, použil jsem flash tool 2014. Někde u 80procent zhasnul displej. Nechal jsem to podle pc dojet do konce. Po skončení nešel zapnout telefon, tma. Baterka ven a dovnitř a nic. Nějakým laborováním jsem dostal do stavu kdy se v pc hlásíl jako QDLoader 9008. Podařílo se mě jej rozjet a jsem na android 5. Imei ok. Znovu pokus a znovu mrtvola. Stejným způsobem jsem ho oživil . IMEI ok. No a po dvou týdnech opět imei v čudu. Že nejde aktualizace rom je blbé ale s telefonem bez imei si nikdo nezavolá. Proč zmizne imei. Děkuji
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod Jarko01 30. 3. 2019 20:07

Mal som doma na opravu od znamych 2x G3 16GB verziu s podobnym problemom.

Po dlhom hladani na internete som sa dopracoval k tomu, ze sa najskor jedna o HW problem a moze pomoct re-flow. Tak na odporucanie z fora som ich nechal zapiect v rure cca 15 minut pri cca 130° a fungovali bez jedineho problemu. Tak isto flash na Andorid 6 uz siel normalne. Telefony som testoval aj pod zatazou (hry, benchmarky) a OK.

Samozrejme je potrebne kompletne rozobrat telefon a do rury dat len zakladnu dosku. Vysledok nie je garantovany a dlzka zivota po takomto "domacom" re-flow je tak isto nepredvidatelna. Od par hodin az po dlhe mesiace. V mojom pripade jeden telefon funguje doteraz (uz to bude niekolko mesiacov) a druhy b na tom mal byt podobne.

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod hoper11a 18. 6. 2019 07:02

Ahoj,
prosím pokud možno o radu, pokud se někdo nesetkal s podobným problémem. Mám LG G3, a nějakou dobu se potýkám s problémem k připojení na wifi, a to konkrétně na frekvenci 2,4gHz.
Postup je:
1) Připojování
2) Uloženo
3) někdy mi to hodí hlášku: Připojení zakázáno nebo Nezdařilo se připojení k síti Wi-Fi.
Pokud jsem na 5gHz, tak je vše v pořádku a telefon se připojí. Problém na jakkékoli 2,4gHz wifině (otestováno několik), a ostatní zařízení v síti se bezproblému připojí. Vím, že u těchto mobilů bývá hardwarový problém, že se nepodaří zapnout WIFI/BLUETOOTH, ale to u mě není. Navíc pokud dám program Wifi Analyzer, tak v okolí vidím sítě na frekvenci 2,4gHz, takže bezdrátový modul jede. Heslo mám správně, autorizaci také, jak jsem psal s jinými zařízeními problém není a já se s LG nepřipojím v jakékoliv 2,4gHz síti. V 5gHz bezproblému. Zkoušel jsem i HW reset jestli to nedělá nějaká aplikace, výsledek stejný.

Díky za případné rady.
hoper11a
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 18. 6. 2019 07:20

Podobný problém jsem měl u svého Honor 9 s tou wifi a včera mi na to vyšla aktualizace opravná a je to v cajku.. Tak v ní taky doufej ^^
Ale vzhledem k tomu jak je G3 starý model nevím nevím no :roll: :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků