LG L90 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod miple 21. 4. 2014 13:53

Zdravím. Má už někdo zkušenost s tímto mobilem? http://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-l ... tAodm2QANw
Díval jsem se po L9 II, a teď jsem narazil na tento. U té L9 II mám obavy z nedostatku vnitřní paměti 4GB. U té L90 je ta paměť také tak blbě rozdělena na 4+4GB?
miple
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 28. 6. 2014 09:59

Chtěl bych přesunout nějaké fotky mezi složkami v paměti, ale nějak nevím jak označit více souborů k přesunutí. Nainstaloval jsem si i totalcomander, ale ppíše mi to, že operace přesunutí selhala... Neví někdo jak na to? U předchozího Samsungu to šlo celkem v pohodě.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 6Werewolf6 1. 7. 2014 11:23

Zdravím všechny, jsem momentálně nadmíru spokojeným uživatelem LG L90. Zde dám pár informací a celkový můj pohled na tento telefon, momentálně jej mám ani ne 2 týdny, pokud na něco zase přijdu, či zjistím něco nového, tak se to sem budu snažit napsat. Podobnou recenzi jsem postoval i na Heureka.cz, leč jsem ji omylem odkliknul a nenapsal jsem tam vše co jsem chtěl :oops:

+skvělý výkon telefonu, 4 jádro, které je maximálně skvěle odladěno (nic se neseká, nezpomaluje, zvládá nejnáročnější hry)
+Wifi, opravdu velmi rychlé připojení a vyhledávání Wifi sítí
+GPS, to samé jak u Wifi, během chvilky připojeno a bez stráty signálu
+displej který je skoro přes celý telefon, minimální okraje, krásný displej s IPS technologií + Gorilla Glass 2
+NFC
+FM rádio
+infraport
+Knock code
+baterie (nadstandartní výdrž)!!!
+dílenské zpracování (vše pevně drží, nikde nic nevrže)
+4.4.2 KitKat v základu
+rozšiřitelnost paměťových karet
+možnost demontáže zadního krytu a výměny baterie
+digitální foťák 8Mpx se povedl, dělá ve dne překrásné fotky, každý kdo je viděl, tak jen nechápavě koukal, opravdu obrazový čip u foťáku je povedený
+FullHD videa, vynikající obraz


- velmi nesmyslné umístění zdířky pro nabíjení telefonu na spodní straně (díky tomu se nedá telefon normálně držet, pokud nabíjíte)
- neuvěřitelné množství marastu od google.inc, který pokud někdo NECHCE v telefonu, tak nejde odinstalovat, nezbývá než ROOT telefonu!!!
- i když je displej krásný, tak na přímém slunci je velmi špatně vidět (ale to u většiny telefonů) i když máte jas na 100%, pokud např. najednou přejdete ze tmy na slunce, tak je problém s nastavením jasu, není totiž nic vidět (jelikož není aut. regulace jasu a musíte nastavit jas ručně)
- notifikační dioda (např. mně vůbec nevadí že tam není)


Snad to někomu pomůže v rozhodování, celkem jsou ale tyto věco dosti omývané a u tohoto telefonu známé.
6Werewolf6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 18. 7. 2014 14:52

Tak se mi dnes v tom horku objevuje něco co vidím poprvé. Jas displeje se snížil na 60% a když jsem ho chtěl posuvníkem zpět zvýšit, naskočí hláška - vlivem vysoké teploty nelze zvýšit jas. Zkuste to později. No je fakt, že dnes je venku hrozně.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 7. 2014 17:24

Tohle mi dělalo LG 4X HD a i LG F6 to dělá třeba při navigaci v autě bez klimy.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nery 19. 7. 2014 17:10

No já měl mobil v uzavřeném pouzdře v kapse u kalhot a na slunci. Jak chladl, tak přidával maximum na 77 a 90%.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 6Werewolf6 22. 7. 2014 11:22

Mně se to taky stalo, 80% a výše to nešlo, na druhou stranu se mi líbí, že si to při vysokých teplotách tento telefon takhle hlídá :tleskani
6Werewolf6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 7. 2014 13:36

Je fakt, že HTC Desire HD se mi v autě při navigování tak rozpálilo, že se vyplo a snad 20 minut nešlo zapnout. Displej ale svítil až do toho vypnutí pořád naplno. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod D.Francis 23. 7. 2014 23:39

Dnes vyšla odborná recenze LG L90 na www.mobilenet.cz :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Nery 24. 7. 2014 05:14

V recenzi se píše o možnosti přesouvat aplikace na kartu. Bohužel se mi to nedaří, řekl bych že to nejde vůbec. Šlo mi o to přesunout mapové podklady aplikace Mapy.cz, které se mi taktéž nahrály do interní paměti.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 24. 7. 2014 05:34

Recenze LG L90 na mobilenetu není zcela bez chyb...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod marianek 28. 7. 2014 13:37

v jakém rozlišení si stahujete tapety pro Lg L90?
marianek
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 7. 2014 13:39

Zkus si nainstalovat Zedge, nějaké rozlišení ti bude úplě jedno.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod epilepticfish 1. 8. 2014 18:37

Jak je na tom telefon s kvalitou hlasitého reproduktoru při poslechu hudby?
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marianek 2. 8. 2014 15:01

ahoj, též přemýšlím o LG L90, ale, dá se v pohodě ovládat jednou rukou? display 4.7 mě přijde moc veliký....
marianek
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků