LG L90 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Andy62 29. 2. 2016 14:51

Dnes vyšla opravná aktualizácia V20c nič extra len doladilo trošku SW :) Ani som nedúfal že sa ešte dožijem aktualizácie dajakej :D
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod OndrejNecas 1. 3. 2016 23:22

Dneska se mi to nainstalovalo a zatím jsem nepostřehl výraznou změnu. Měla se jen vylepšit stabilita a výkon. Taky jsem si myslel, že aktualizace na 5.0.2 před rokem byla poslední a LG mile překvapilo :-)

Zbývá čekat, jestli se trumfnou a bude šestka. A když ne, tak si počkám na stable Cyanogenmod přímo pro L90 :-D
Byl jsem nikde, znám nic
OndrejNecas
Junior

Odeslat příspěvekod Andy62 3. 3. 2016 15:55

tak Android 6.0 určite nedajú :) LG kašle z vysoká na strednú triedu to keď dá aspoň opravnú tak človek by si mal vypiť :D
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod lucka233 28. 11. 2016 22:34

AHojte neviete mi poradiť ..mám LG L90 a nefunguje mi domáca wifi... ked ju zapnem napiše pripojene no do minuty napiše že neodpoveda prostrednictvom internetu.
lucka233
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SirionRazzer 28. 11. 2016 23:35

1) restartovat telefon
2) restartovat router

Jiná zařízení doma fungují? Může se mobil připojit k internetu přes data?
SirionRazzer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lucka233 29. 11. 2016 15:02

všetko som reštartla nič nezaberá :) a na inych zariadeniach funguje :) dáta som neskušala,pretože ich nepouživam
lucka233
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 11. 2016 17:12

Zkus ještě u LG hard reset, obnovení továrního nastavení (předtím si zálohuj důležitá data)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubinho08 15. 5. 2017 15:52

kdo tu má LG L90, jak je na tom váš dislej? Stane se vám někdy, že se displej jakoby sám zmáčkne (je to cítit jak to zavibruje) a přitom se např. sama spustí aplikace nebo to samo vyskočí z aplikace foťáku, napadlo mě, že to je kvůli zapatlanému displeji, oleofobní vrstva se zdá být dost mizerná pokud tam nějaká je....se zpocenýma rukama se to skoro nedá ovládat
občas se zase stane, že displej nechce zareagovat na dotyk, chci třeba zmáčknout aplikaci v menu a nezareaguje to ani na několikátý pokus
Kubinho08
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků