LG L90 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nery 8. 5. 2015 10:39

No L90 má obecně trochu slabší citlivost gps. Myslím že jsi "v normě". Mám to obdobně, možná malinko silnější. Navigace mi ale funguje korektně, při pomalé chůzi je odchylka trochu větší. Používám Moje trasy, Endomondo a Waze. Co se týče gps, tak nejvíce spokojen jsem byl v minulosti se Samsungy (Ace2 a 3) a v současné době nedám dopustit na Lumii 640.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rominho22 12. 5. 2015 16:55

mne aktualizacia este nanaskocila tak som si stiahol Firmware subor KDZ http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=55 a nahodil to cez program LG flash tool nasledoval root a vsetko slape ako ma. Co som si hned vsimol bol jas displaja co aj chvalim v Kitkate ked som mal 0% az 10% mal som problemy nato pozerat aj v noci v lollipope na 0% je to jasnesie a to este nevravim na slnku v kitkate na 100% bol problem vidiet teraz je to tiez ovela lapsie

budik - ak mate nastaveny tichy rezim tak vam nebude zvonit ale cez aplikaciu AlarmDroid to ide aj v tichom rezime ale po zazvoneni budikom sa vam hned vypne tichy rezim
rominho22
Junior

Odeslat příspěvekod Sony.j 12. 5. 2015 20:21

Ahoj stalo se tu někomu že mu praskl "sám od sebe" rámeček který je kolem displeje? Telefon mám asi 5 měsíců a rámeček mi samovolně praskl na spodní straně pod tlačítkam domů (nad USB konektorem). Telefon mi nijak nespadl a není na něm jinak ani škrábaneček :hm
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod Andy62 13. 5. 2015 07:08

Mal si si kupiť silikonový obal a by ty nepraskol :)
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 5. 2015 10:15

Hloupost.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rominho22 13. 5. 2015 13:01

Sony.j píše:Ahoj stalo se tu někomu že mu praskl "sám od sebe" rámeček který je kolem displeje? Telefon mám asi 5 měsíců a rámeček mi samovolně praskl na spodní straně pod tlačítkam domů (nad USB konektorem). Telefon mi nijak nespadl a není na něm jinak ani škrábaneček :hm



ano ten problem mam i ja a tiez som si nevedomy ze mi mohol spadnut
rominho22
Junior

Odeslat příspěvekod Andy62 14. 5. 2015 07:43

Ja mam silikonový obal ktorý ten ramik dookola chrani hrubšou gumou a kupena bola z ebaya za 2dolare :)
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod uursik 17. 5. 2015 16:04

ahojky, mám lg l90 asi týden. chci se zeptat, jak dostat alba s hudbou na paměťovou kartu? dřív jsem to dělala synchronizací přes windows media player, (u HTC) ale teď mi to najde pouze interní úožiště ale paměťovou kartu ne. při klasickém přesunu na kartu pomocí kabelu se pak písničky v albech rozhází.
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod uursik 21. 5. 2015 19:00

sice píšu dva příspěvky za sebou - ale nejde mi to upravit. chci si nainstalovat aplikaci hru (apku mám uloženou v počítači),. ale nevím kam to uložit. zkusila jsem jak kartu SD tak vnitřní úložiště, ale hra se nespustí. Přitom v xiaomi jede hra normálně. poradíte? nebo jsem si koupila mobil a nemůžu si na něm ani zahrát?
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod jaKub 31 22. 5. 2015 11:59

Čaute, chtěl jsme se zeptat ohledně aktualizace na Lollipot. Na celkové dojmy. Nemyslím vzhled, ale funkční věci. Chtěl bych vědět zda se telefon neseká, jede vše svižně, jak je na tom baterka, jestli se GPS nezlepšilo, jak je na tom foťák po aktualizaci, ... Předem díky za informace.
Nevím zda mám aktualizovat, když mobil zatím jede vcelku pohodě i když se při přechodu některým aplikací dosti zaseká a musím čekat (docela často při kontaktech, či SMS) Velice často když vyskočím z nějaké aplikace a vracím se na hlavní obrazovku tak musím čekat tak 6s než se na ni něco objeví.
PS: jdou na lollipotu v L90 přesouvat aplikace na SD kartu - hlavně myslím mapy.
jaKub 31
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uursik 22. 5. 2015 14:18

tak jsem chtěla odinstalovat nějaké aplikace, které nebudu potřebovat a omylem jsem se zbavila aplikace Světlo. nevíte kde ji na play najdu? tu která tam má být?
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod jaKub 31 23. 5. 2015 07:20

Svítilnu najdeš v LG obchodě.
jaKub 31
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uursik 23. 5. 2015 10:27

no, ať se dívám jak se dívám, ta ikonka té o tam byla není. asi se vrátím do továrního nastavení.
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod Andy62 23. 5. 2015 13:44

uursik:

Hru nainštaluješ tak že ak máš OBB data tak tie dáš do interna pamäť-Android-obb tam to presunieš a inštalačku presunieš kde chceš interna alebo SDkartu a potom v Správcu suborou najdeš instlačku klikneš a hotovo

apku Svetlo - pridrž prst na ploche a klikni na widgety ak ju tam nenajdeš tak asi si ju uplne vymazala tak skus LG obchod ak tam nebude tak si stiahni nejaku apku svetlo z Google play.

Hudbu dáš normalne urobiš si zložku na SD karte hudba/mp3 jak chceš presunieš hudbu a hotovo potom prehravači máš celu zložku a hotovo

-- 23. 5. 2015 14:46 --

jaKub 31 píše:Čaute, chtěl jsme se zeptat ohledně aktualizace na Lollipot. Na celkové dojmy. Nemyslím vzhled, ale funkční věci. Chtěl bych vědět zda se telefon neseká, jede vše svižně, jak je na tom baterka, jestli se GPS nezlepšilo, jak je na tom foťák po aktualizaci, ... Předem díky za informace.
Nevím zda mám aktualizovat, když mobil zatím jede vcelku pohodě i když se při přechodu některým aplikací dosti zaseká a musím čekat (docela často při kontaktech, či SMS) Velice často když vyskočím z nějaké aplikace a vracím se na hlavní obrazovku tak musím čekat tak 6s než se na ni něco objeví.
PS: jdou na lollipotu v L90 přesouvat aplikace na SD kartu - hlavně myslím mapy.


Lollipop neseka rozdiel medzi Kitkatom nevidim,GPS nepouživam neviem,to že ty apky 6s trvaju stiahni si Ccleaner alebo Advanced mobile care a hotovo. Presuvat na SD kartu ja neviem či som si iba ja všimol alebo čo ale aj na Kitkate sa dali presuvat apky mne to išlo aj na lollipope idu presuvať hry a aplikacie lebo všetci hovoria že v Kitkate sa neda presuvat ale mne to išlo a nemal som mobil rootnuty ani nič podobne
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 5. 2015 14:18

uursik píše:chci si nainstalovat aplikaci hru (apku mám uloženou v počítači),. ale nevím kam to uložit. zkusila jsem jak kartu SD tak vnitřní úložiště, ale hra se nespustí. Přitom v xiaomi jede hra normálně. poradíte? nebo jsem si koupila mobil a nemůžu si na něm ani zahrát?

A na Google Play ji najít nedokážeš, nebo tam není a nikdy nebyla?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků