LG L90 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uursik 23. 5. 2015 17:13

hru už se mi tam podařilo dát. holt to chtělo jinou instalačku asi. ale zajímavé je - že v xiaomi to šlo hned a tady ne.
to s tou hudbou na sd kartě - už jsem to udělala, prskla jsem si paměťovku do pc - a udělala alba tam.
tak světlo - zajímavé - v těch widgetech je, ale není v tom seznámku aplikací. jsem z toho jelen :shock:
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod Andy62 25. 5. 2015 13:39

Ak ty ide svetlo cez widget tak si nechaj alebo si z google play stiahni inu aplikaciu svetlo máš tam aj iné aj lepšie
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod uursik 25. 5. 2015 14:47

no jo, těch aplikací na světlo je tam neurekom - to kdybych věděla která je lepší, tak si ji dám ;-)
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod Andy62 25. 5. 2015 19:33

Odporučim ty Svietidlo - Tiny Flashlight napríklad
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod uursik 29. 5. 2015 19:42

díky a poradíte mi někdo ještě nějaký prográmek - co nahrádí tu notifikační diodu? když zmeškám hovor, aby to nějak blikalo nebo tak nějak?
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod helpspb 31. 5. 2015 09:00

Zdravím,

prosím nevíte, jak můžu změnit v galerii tu fotku, která je jako náhled do alba? Vím, že sem to kdysi u jednoho alba změnila, ale teď nevím jak. Když kliknu na jednotlivý fotky, tak mi to nabízí jen, že si je můžu dát jako tapetu atp.
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod jan.ny 27. 6. 2015 05:17

Ahoj, poradili byste mi, zda se da zmenit/prohodit ta tlacitka dole? Kde? Jak? Jednoruc tlacitko zpet na leve strane proste nezmacknu, potrebovala bych jej napravo. Diky J
jan.ny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koblih.jr 27. 6. 2015 12:46

Tohle umí jen telefony, které nemají pevné stanovena tlačítka. Standardně změnu u pořadí umí jen modely, které mají virtuální čudlíky na displeji... Nejbližší např. G2 MINI, G3S, L Fino, L Bello, Leon nebo Spirit.
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaaro 4. 7. 2015 09:26

Zdravim.
Chcel by so sa spytat uzivatelov na kvalitu fotografii.Tento mobil je de facto dvojca Lg g2 mini len neviem ci maju aj identicky fotocip,fotovybavu a teda ci robi foto v tej kvalite ako G2 mini.
A este by som rad vedel ze ako to s tymi slotmi na sim kartu.Uvazujem o dual sim verzii len som niekde zachytil ze oba sloty nevedia 3g ale jeden 3g,druhy 2g.Je to naozaj tak?
Dakujem
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod OndrejNecas 25. 7. 2015 19:33

Reklamoval tady někdo z vás už LG L90 kvůli GPS? V autě je totálně nepoužitelná. Chytí přesný signál z aspoň 10 družic leda tak na kopci na volném prostranství. Zkoušel jsem to offline pouze s GPS, potom i s pomocí mobilní sítě, ale všechno tragédie. Mobil nejde používat ani jako pomocníka pro geocaching, protože v lese nechytne signál ani za zlaté prasátko. A fakt mě štve, že musím nosit na tyhle věci v druhé kapsi Lumii 710, která vše zvládá perfektně. Ve stejných podmínkách ve stejnou chvíli.

Jen by mě zajímalo, jestli vám to opravili - GPS anténu, GPS modul... nebo jen řekli, že se závada neprojevila a poslali zpátky. Chystám se to hodit na reklamaci příští týden.

Nemám root, všechen SW originál, update jsem provedl na 5.0.2 a nepomohlo ani obnovení do továrního nastavení.
Byl jsem nikde, znám nic
OndrejNecas
Junior

Odeslat příspěvekod marianek 2. 8. 2015 07:58

mám LG L90 skoro rok, poslední dobou ale neustále laguje, nemám tam zbytečné aplikace, jen facebook, messenger, pár her, interní pamět je volná 1 GB, externí 6GB, nepomohl hard reset, nyní skoro vždy po vyjíždění z netu na plochu musím cca 5 sekund cekat, stve mě to, nový mobil nechci, L90 mě jinak vyhovuje, neví někdo co s tím?
marianek
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 2. 8. 2015 09:50

Pokud používáte Facebook aplikací, tak ta je dost náročná. Zkusil bych ji nahradit verzí lite. Případně i vymazat mezipaměti internetového prohlížeče.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy62 4. 8. 2015 09:14

Marianek: z google play si stiahni Clean master alebo ccleaner alebo advanced mobile care raz za čas prečistiť od somarín alebo na vypínanie aplikácii greenify. Alebo si nastav animácie Nastavenie - nastavenie pre vyvojara a Mierku animácie okna a Mierku animácie prechodu a Stupnica trvania animátora je tam pre nastavenie 1x nastav na 0.5x alebo ak nepoužívaš animácie tak vypni.
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod uursik 7. 11. 2015 15:12

ahojky, poradíte nějakou dobrou aplikaci na fotoaparát? ten v telefonu - než mi to cvakne, tak je záběr uplně pryč, nebo mi to děsně osvítí bleskem a všechno je šedé.
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Kubela 28. 12. 2015 08:34

Dobrý den, mám dotaz mám LG L90 a televizi samsung a chtěl bych používat screen mirroring která je na televizi,ale na mobilu není je nějaká aplikace která by tohle vyřešila???? dík za odpověď
Pavel Kubela
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků