Optimus L9 II

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod crhy 30. 12. 2014 14:15

Po poslední oficiální aktualizaci z počátku prosince už naše L9II funguje tak jak má, přicházejí všechny SMS ;-) :D . Mělo by to tím být vyřešeno
Je to sice dál, ale za to horší cesta ! :)
crhy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 30. 12. 2014 14:19

To je super, stále jde o velmi dobrý fon za současnou cenu :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod aubycek 31. 12. 2014 23:33

Nevíte někdo, jestli se dá nastavit pozadí/tapeta i v menu "Aplikace" ?? Nastavil jsem si tapetu výchozí obrazovky (to je tam, když kliknete na domeček :D) a zamknuté obrazovky... ale v tom menu Aplikace se to nezměnilo a nikde to nemůžu najít... Nevíte prosím ?? (4.2.1)
aubycek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MIRDIK 1. 1. 2015 01:53

crhy píše:Po poslední oficiální aktualizaci z počátku prosince už naše L9II funguje tak jak má, přicházejí všechny SMS ;-) :D . Mělo by to tím být vyřešeno


No funguje jak ma... Jedu asi mesic s aktualizaci, zatim nevim o sms, ktera by neprisla,ale.... 3x se mi stalo, ze jsem neslysel pri hovoru druhou stranu a musel telefon restartovat.. 4x za tu dobu se mi sam vypl a neslo s nim delat nic jineho, nez vyndat baterii. Navic, vcera jsem nekomu chtel zavolat a mezitim on volal me, na telefon to zrejme bylo moc, vyzvanel, ale displej nereagoval na doteky. Proste aktualizace neaktualizace, je to srot!
MIRDIK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crhy 1. 1. 2015 21:19

A proto jsem ho odevzdal před půl rokem ženě, neboť není náročný uživatel a pořídil jsem si G2. :mrgreen:
Je to sice dál, ale za to horší cesta ! :)
crhy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foxl 2. 1. 2015 20:50

Tak u mě bohužel i po poslední aktualizaci sms občas nechodí. Jinak telefon funguje jak má bez problémů, teda až na ty sms. Co jsem zjistil je že když jsem nainstaloval jinou apk na sms (TEXTRA) tak ze 3 sms po sobě mi dvě správně vzala původní apk a 1 se objevila v doinstalované apk byť jako výchozí byla nastavena originální apk. Tak nevím a upřímě už začínám být paranoidní a tak nějak předpokládám že sms nechodí.
foxl
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Kubela 26. 1. 2015 07:42

Dobry den, mám pul roku stary LG L9ll a začal se mi sam od sebe vypínat,nemate někdo nějaké zkušenosti,může to dělat nedávno nainstalovaný viber?
Dik za odpovědi
Pavel Kubela
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 26. 1. 2015 10:12

Viber určitě ne, u toho LG nejspíš půjde o softwarovou chybu
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod matesimo 26. 1. 2015 12:15

Měl jsem verzi 4.4. a měl jsem potíže při telefonování -hluché sluchátko. Možna mi nepřišlo i pár sms. Přešel jsem proto na starší verzi 4.1.2. a zatím funguje jak má. Určitě vám přechod na starší verzi doporučuji. Kdo má tuto pozitivní zkušenost jako já tak napište,ať ví ostatní uživatelé.
matesimo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MIRDIK 26. 1. 2015 13:02

A já doporučím se zbavit telefonu. Mě v 4.1 občas nechodily sms, vypadavaly data a signál a ve 4.4 po upgrade na d60520d občas hluché sluchátko a tak jednou denně zamrzne, že se musi vyndat baterka(vypadá jako vypnutej). A pak si vyber... Je to krám!
MIRDIK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jbeke 3. 2. 2015 00:18

jeden z nejhorsich telefonu co se tyka spolehlivosti co jsem zatim mel...problem s sms se stale opakuje
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod milan.44 3. 2. 2015 11:17

Zdravím, dovolím si vstoupit do této diskuse, tento telefon má zakoupený v březnu loňského roku u " Mironetu" , jedu stále na 4.1 a žádný ze zde uváděných problémů se mi neprojevil . Tak asi kus od kusu....
milan.44
Junior

Odeslat příspěvekod bestik20 11. 2. 2015 15:02

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat lidí, co telefon reklamovaly, jak uspěli? V poslední době už je situace vážně nesnesitelná, nedochází sms, samovolně se mi vypínají aplikace, párkrát se mi stalo, že jsem neslyšel volajícího... a celkově je telefon docela dost zasekaný na to,že je skoro prázdný....
bestik20
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 2. 2015 02:38

Tohle by se dít nemělo, zkus to hodit do továrního nastavení a uvidíš. Na HW problém to nevypadá.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jbeke 19. 2. 2015 23:38

bestik20 píše:Zdravím,

Chtěl bych se zeptat lidí, co telefon reklamovaly, jak uspěli? V poslední době už je situace vážně nesnesitelná, nedochází sms, samovolně se mi vypínají aplikace, párkrát se mi stalo, že jsem neslyšel volajícího... a celkově je telefon docela dost zasekaný na to,že je skoro prázdný....



stejne problemy porad dokola!jeste bych pridal silenou dobu nabijeni a velmi rychle vybity telefon pri beznem pouzivani.telefon jsem koupil z druhe ruky nicmene v zaruce u vodafonu,ten mi ted odmita vratit penize ikdyz mam servisni listy a zarucni list.ze pry muze jen cloveku ktry je veden v databazi jako kupujuci. :tleskani
jbeke
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků