Optimus L9 II

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jbeke 22. 2. 2015 01:17

mohl by nekdo napsat za jak dlouho nabije telefon s originalni nabijeckou z 1% do 100% ???dekuji
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod fanndys 30. 3. 2015 20:03

Mám problém když se divám na internetu na video a spustim ho tak jde jenom 1min:40s používám prohlížeč seznam.cz.Poradíte proč nejde déle?
fanndys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bestik20 1. 5. 2015 10:49

Zdravím,
Včera tedy 30.4.2015 se mi na mobilu objevila aktualizace softwaru aktualizaci jsem odmáčkl, netuší někdo co se aktualizovalo? :)
bestik20
Junior

Odeslat příspěvekod teplice 6. 5. 2015 21:26

Všiml si někdo nějakého zlepšení po aktualizaci?
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 7. 5. 2015 17:03

Tak ani LG nám nepomohlo :-)

...je mi líto, ale společnost neuvádí jaké případné změny nebo vylepšení obsahuje nová aktualizace softwaru. Pokud Vám telefon nabízí novou aktualizaci softwaru, je jen na zákaznikovi zda ji provede či nikoliv.
Děkuji za pochopení....


Nechci provést aktualizaci, když teď telefon funguje v pořádku.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 7. 5. 2015 18:52

Tady je téma:

http://forum.xda-developers.com/showthr ... 20&page=16

Někdo tam má 20g cz, píše se tam o změně SW a jádra. Mě to nabízí 20d. Možná to nahodim, ale tak abych nepřišel o root.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků