LG Nexus 5

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hhitmen 18. 9. 2014 16:08

Nemáte tušení jestli nástupce přijde letos nebo až příští rok? Přemýšlím nad LG G3 nebo si počkat na Nexus X
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Theo47 18. 9. 2014 19:08

Podle odhadu zahraničních serverů se nejpravděpodobněji jedná o přelom října a listopadu tohoto roku. Optimistické odhady jsou v 1/2 října.
Theo47
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IMI5 19. 10. 2014 15:37

Tak máš nástupce Nexus 6. :-)
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F1.2000 26. 10. 2014 18:05

Ahoj, podle návodu jsem si nahodil na Nexus 5 dev. verzi Androidu 5.0, byl jsem nedočkavej a chci si to vyzkoušet co nejdříve.
A teď nevím jak to bude dál. Až vyjde oficiálně jestli se mi saám telefon na tuto verzi aktualizuje skrze OTA, nebo mám do telefonu nahrát zpátky 4.4.4 a pak teprve aktualizovat?
F1.2000
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MoSSiN 13. 12. 2014 23:39

Zdravím, mám problém s updatem 5.0.
Zakoupil jsem Nexus 5 9.12. a hned po zapnuti telefonu
jsem mel k dispozici moznost prechod na 5.0. z 4.4.4.
Chtel jsem se podivat jak 4.4.4. vypada a update nechat na potom.
Nicmene notifikace zmizela a aktualizace systemu ukazuje ze System je
aktualni. Zkousel jsem vymazat i Framework, ale nic nepomohlo.

Chci se zeptat, zdali se Vam to take stalo a co delat, kdyz chci telefon
updatnout. Mam proste cekat, nebo zkouset mazat Framework a stale to zkouset ? Diky moc za rady...:)
MoSSiN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr4Gon 4. 5. 2015 12:59

Zdravim,nejde mi připojit Nexus s PC.Zkoušel sem i jiný kabely a stejně ho PC nenajde.Začne se jenom nabíjet.Mam nastaveno přenos na MTP.I na notebooku ho nenajde :( Neví někdo co s tim?Díky za odpověd :)
Dr4Gon
Junior

Odeslat příspěvekod Srandista 4. 5. 2015 14:24

Az pripojis Nexusa k PC, stiahni si roletku s notifikaciami, vidis tam vyber USB rezimu? V nom skus MTP odskrtnut a znova zaskrtnut.

Ak v notifikaciach tuto volbu nemas, pozri sa do spravcu zariadeni, ci ti nechyba nejaky ovladac (uvidis podla zlteho vykricnika pri zariadeni).

Pripadne mi este napada taka blbost, nemas nejaky bordel v USB porte? Kamarat mal s tymto na inom mobile problem, musel sa tam pohrabat so sparatkom a vyfukat ho odtial, potom sa mu uz presun dat rozbehol.
Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | Intel Core i7-6700K + Scythe Mugen 4 | Patriot Viper 4 Series DDR4 16GB | MSI RX 470 4GB RAM | Intel 530 SSD 180GB + WD Black Mobile 1TB + WD Black 2TB | Corsair RM650x | Fractal Design Define C
Moto Z Play, Nexus 7 32GB
Srandista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod capt.forest 7. 5. 2015 09:46

Měl jsem ten samý problém, bude to špatný usb konektor, je třeba vyměnit. Na aukru seženeš za necelých šest stovek, na ebayi možná o něco méně. Já jsem koupil z aukra, nechtěl jsem čekat, než mi dorazí za tři týdny z Číny.

Výměna je snadná, měl jsem to za pět min. Pokud jsi teda už nexus rozebíral..nejhorší je sundat zadní kryt, ale jak ho jednou sundáš, tak už nebude nikdy držet tak jak předtím a sundávání bude snadné. Uvnitř odšroubuješ pár šroubků, vytáhneš starý konektor a dáš nový.

Jedná se o tuto součástku http://aukro.cz/flex-lg-nexus-5-d821-mi ... 81327.html
capt.forest
Junior

Odeslat příspěvekod giray 8. 6. 2015 14:45

Dobrý den,
v systému telefonu i při připojení k PC se mi ukazuje 16gb paměť. Přitom mám mít 32gb. Ověřeno i z krabičky. Nexus starý zhruba rok a byl kupovany v USA. Tahle změna nastala tuším po ruční aktualizaci na 5.1. Nyní mám 5.1.1 a problém pořád stejný. Vůbec netuším jak se něco takového může stát. Předem díky za odpověď
giray
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Srandista 8. 6. 2015 15:31

Srandista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nexartesus 27. 5. 2016 12:30

Zdravim, jednoho pekneho dne se mi muj Nexus 5 vypnul a pri zapinani se vypne vzdy ve stejnem momentu, tipuju ze je to zakladovkou, je to nejak opravitelne, slysel jsem o nejakem osviceni telefonu kde se vsechny spoje zatvrdi. Ma to cenu vubec zkouset nebo je uz odepsany?
Naposledy upravil seterwohipikule dne 27. 5. 2016 12:34, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno k existující diskuzi
Nexartesus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 5. 2016 12:36

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nexartesus 27. 5. 2016 16:38

Mohu se dostat do toho menu, ale v momentě kdy zvolím recovery, tak to skončí ve stejném bodě, jako když normálně bootuje. Jde vidět na videu.
Poprvé volím recovery, mobil se vypne a hodí se na screen nabíjení, protože ho mám v nabíječce a podruhé ho zkusím jen zapnout.
Nexartesus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 5. 2016 17:03

Vsechno špatně, doufam ze mas zaply usb ladeni..Do recovery se nechodi pres nejaky klikani v menu - viz pripady kdy jim zdechne display, ti doklikali a napriklad mount pokud potrebuji v recovery tak jsou nahrani.Do recovery se chodi prikazem - mobil pripojen k pc, prikaz v cmd nebo ps, pokud mas windows.
Takze nastuduj boot in to bootloader prikaz, boot in to recovery, fastboot.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Srandista 28. 5. 2016 23:43

Co je to za blbost? Samozrejme ze do recovery sa chodi aj cez bootloader... Navyse usb ladenie je platne, len ked je telefon zapnuty v systeme, v bootloadery aj recovery je absolutne bezpredmetne.

Vidim, ze bootloader mas zamknuty. Ak si ochotny prijst o data v telefone, tam by som skusil bootloader prikazom "fastboot oem unlock" odomknut a potom prehrat system z factory image- dostupneho na strankach Androidu. Ak nie, tak ti bohuzial nemam moc ako poradit inak, kedze sa zjavne nedostanes ani do recovery. Ak by si chcel pomoc s odomknutim bootloaderu a prehratim systemu, kludne mi napis do SZ.
Srandista
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků