LG G2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fverny94 6. 5. 2016 22:18

Si zjisti, kde si ten telefon měl na reklamaci. Nějaký protokol z toho musíš mít. MP může telefony pouze přeposílat k autorizované opravě.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joysi 29. 5. 2016 11:52

Ahoj, chcem kúpiť lg g2 32gb. Kúpiť nejaký od ruky alebo v rozumnej cene som našiel nové na poľskom aukru (allegro.pl) cca 150€. Nejaké refubrished nájdem na slovenskej či českej heureke. Aké nemám skúsenosť s refubrished mobilmi.
Alebo kúpiť od ruky? Koľko bude držať batéria?
Viete po dlhodobom používaní G2 odporúčať? Či odporučíte iný mobil? G3 už je veľký a batéria sa rýchlo vybije. Ďakujem
Joysi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 5. 2016 21:31

Baterie se vybíjí u G3 a G2 cca stejně. Používal jsem 3 kusy G2. Teď G3. Dobrý telefon ta G2, dnes taky zvládá. Ale nechceš radši nový, popř. jiný model? Důvody proč zrovna G2?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rubomiru 5. 7. 2016 20:21

Ahoj, existuje neco lepsiho nez LG G2 ted v roce 2016 co se tyce vydrze baterie a max rozmer 140 mm vyska? Nechci nic vetsiho ale kdyz jsem koukal tak jsem neobjevil od roku 2013 do ted nic zajimavejsiho nez G2. Diky
rubomiru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr133 20. 7. 2016 09:47

Zdravím, mám LG g2 stále s androidem 4.4.2.

1. Ma smysl to aktualizovat na 5.1.1 lollipop?

2. zustane mi po aktualizaci telefon nastavený ( vyzvánění u kontaktů atd) včetně vsech aplikací a zpráv?
Nebo o vše přijdu a budu muset vse nainstalovat znovu?

Díky moc za odpovědi ;-)
Petr133
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 7. 2016 09:51

Nastavení ti zůstane, aplikace taky.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riki 20. 7. 2016 10:39

Nemá to smysl...je jen verze 5.0.2 a KK je lepší ve všem a hlavně ve výdrži.Měl jsem a aktualizovat byla chyba.
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr133 22. 7. 2016 08:32

Vážně je ta verze 5.0.2 tak hrozná, že je lepší si nechat 4.4.2?
Petr133
Junior

Odeslat příspěvekod Snowjack 14. 8. 2016 12:45

Lollipop verze není vyloženě špatná, v mnohém je lepší. Jen výdrž a správa RAM je horší oproti KitKat - v poslední verzi firmware D80230f už snad i oprava některých bezpečnostních zranitelností Androidu. 30f ale pro ČR oficiálně ještě stále není a asi ani nebude. Pokud nechceš řešit Root a custom ROM založené na originálním firmware Lollipopu (návody na Androidfóru a XDA), pak doporučuji aktualizovat oficiální cestou na nejnovější firmware, následně resetovat do továrního nastavení, projít se do menu a nastavení aplikací, odinstalovat nebo vypnout nepotřebné aplikace a balast. Po několika plných cyklech nabití se baterka srovná na úroveň KitKatu. :-]
Honor 8 32GB & ROM B394
Snowjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rumukrad 6. 10. 2016 12:15

Byl by zájem o G2 16Gb černá na náhradní díly? Po pádu na zem je pavouk na display a dotyková vrsta funguje jak se jí zrovna chce, jinak funkční, na baterii jsem jel 2 dny. Cenu nabídněte
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod Lafí 6. 10. 2016 14:02

Bohužel ne.
Lg je výjimka, taky po ni pokukuji

rubomiru píše:Ahoj, existuje neco lepsiho nez LG G2 ted v roce 2016 co se tyce vydrze baterie a max rozmer 140 mm vyska? Nechci nic vetsiho ale kdyz jsem koukal tak jsem neobjevil od roku 2013 do ted nic zajimavejsiho nez G2. Diky
Lafí
Junior

Odeslat příspěvekod havraneek 17. 10. 2016 19:26

Ahojte,

mám dotaz ohledně mého problému. Mám lg g2 32 GB už 2,5 roku.
Před 2 týdny jsem ráno zapl doma wifi(mobil mi nespadl, nenamocil se, nic noveho nainstalovaneho nebylo) a po 5 minutach mi vypadla. Poté když jsem zapl wifi na LG tak to nenašlo žádnou síť. Wifi vypadala zdánlivě zaplá, ale nebyla. Viz video https://www.youtube.com/watch?v=fRGnQz1zUmw

Před týdnem mi to z ničeho nic síť našlo, avšak připojení trvalo tak 10 minut. Od té doby už síť lze vyhledat, ale když se připojím tak se hned sama odpojí a takto se to cyklicky opakuje.
Celé 2 týdny nefunguje bluetooth a to vůbec. Když to zapnu tak se hned samo vypne.

Zkusil jsem napsat na podporu LG, tam mi napsali diplomaticky, ze zavada muze byt hardware nebo software.

Nevíte někdo co je špatně? Jak se to dá vyřešit? Jak drahá oprava atp.?
Díky.

Radek
havraneek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 10. 2016 20:17

Nejdříve bych zkusil hard reset, obnovení továrního nastavení až potom opravu (jestli by se tedy cenově vyplatila)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod havraneek 17. 10. 2016 22:18

Ahoj, právěže už jsem zkoušel hard reset i továrko a nic. I tak díky.
havraneek
Junior

Odeslat příspěvekod Miruska27 29. 12. 2016 09:38

Hezký den. Neví někdo, jak dostat tel. seznam z LG G2 do Googlu??? Mám G4, tam to jde bez problému, na G2 je export seznamu pouze do SIM, nebo interní paměti :( Díky za odpověď
Miruska27
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků