LG G2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Snowjack 29. 12. 2016 13:01

Tak hromadně exportuj do interní paměti (uloží se v kořenovém adresáři) a pak soubor .VCF importuj do adresáře google. Alternativně můžeš u každého kontaktu změnit uložení z interní paměti do google účtu.
Honor 8 32GB & ROM B394
Snowjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miruska27 29. 12. 2016 17:17

To jsem včera zkusil, ale v telefonu jsem to nenašel. Pokusím se to tak udělat, díky za odpověď :)
Miruska27
Junior

Odeslat příspěvekod riki 29. 12. 2016 22:47

Není nic jednoduššího a pohodlnějšího,než si nastavit zálohování kontaktů na google.Pak se stačí přihlásit svým účtem na jakémkoliv telefonu a kontakty jsou tam...vše ostatní je jen ztráta času...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 29. 12. 2016 23:04

Asi tak, synchronizace pak trvá opravdu jen chvilku.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod malina121 6. 2. 2017 19:05

Čau, mám takovej problém.

V září mi při jedný akci vypadla G2 venku z kapsy, načež ležela celou noc na trávě v dešti. Hodil jsem ji do rejže, nabil a všechno překvapivě fungovalo. Asi v prosinci se mi z ničeho nic hodně ztmavil displej, takže na slunci na něm nic nepřečtu. Dneska jsem displej úspěšně vyměnil, ale i nový displej svítí pořád stejně málo. Dík
malina121
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vahač.X 10. 4. 2017 00:00

Mám problém s BT u LG G2, Android 4.4.2 (originální FW bez root).
Telefon jsem běžně používal v autě - připojeno jako "handsfree" přes BT. Nikdy nebyl žádný problém.
Jednou jsem použil telefon pro "přehrávání hudby" přes BT s využitím audiosoustavy auta - ale tady už problém vznikl. Nevím, jestli jsem měl ten BT nějak "ukončit" (něco jako při vysouvání flešky z PC???), ale žádnou takovou volbu jsem nenašel.
Od té doby se mi BT po zapnutí neustále restartuje. Současně mi blokuje Wi-Fi. Musím BT vypnout, pak funguje Wi-Fi bez problémů.

Z mého "amatérského" pohledu to vypadá, jako by v telefonu (resp. někde v nastavení BT) byla nějaká neukončená "session".
Existuje nějaká cesta jak uvést BT zpět do normálního fungování, ideálně něco jiného než HR (to bych si nechal až jako poslední možnost).

Předem díky za případné konstruktivní rady!!!
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod a3min 18. 4. 2017 06:43

Zdravím, již 14 dní se snažím o zapnutí tohoto typu..
Problém nastal při úplném nabití baterie běžel ještě cca 2 minuty, po aktualizaci počasí se najednou vypl a už nenajel, říkal jsem si že je to nejspíš už stáří baterie, tak jsem si ji objednal a vyměnil po výměně a kompletaci dílů mobilu jsem zkusil test zapnutí, 10 sec. vypadalo rozjetí úspěšně mobil ukázal logo lg pak druhou prezentaci loga a dioda blikala zeleně a modře, "říkám si super,, no a opět se vypl neukázal ani plochu takže, stejný problém... Při připojení na nabíječku mobil nejeví žádné reakce dioda, která by měla svítit červeně při napájení nesvítí, a ani na displayi se kapacita nabíjení baterie nezobrazuje...

Když se pokouším mobil zapnout někdy se rozsvítí na 5 sec. cca a opět se vypne, neměl někdo stejný problém u tohoto typu ?? a podělil se o zkušenosti ??

Nechci zbytečně financovat díly, které by byli v pořádku..
Mám podezření na zákl. desku ale rád si nechám poradit.
Díky
a3min
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod owner3 20. 5. 2017 21:04

Ahoj,

přítelkyně má G2 a včera zjistila, že se jí zpomaluje datum o 3 dny a čas o několik hodin. Z toho důvodu jsem chtěl aktualizovat Android z 4.4.2 na novější verzi přes LG PC Suite. Po stažení softu začala aktualizace, která se po 10 % zaseknula a už to trvá 4 hodiny. Prosím o radu co můžu v této fázi dělat?

Díky všem za rady.
owner3
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků