LG G2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 31. 1. 2016 17:25

zober ihlu, posviet si baterkou a vyber z konektoru prach a špiny... na iPhone 4S mi to kedysi dávno pomohlo
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxApophisxx 1. 2. 2016 18:05

Pomohlo to, už normálně drží. Díky moc.
xxApophisxx
Junior

Odeslat příspěvekod rumukrad 5. 2. 2016 05:31

Já přesně s tímhle problémem jsem ho reklamoval cca před půl rokem.... Reklamace uznána, vyměnili mi myslím základní desku, teď si nejsem jistej.
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod ado095 11. 2. 2016 21:49

čaute potreboval by som poradiť s LG g2 do teraz mi išiel úplne bez problémov ale dnes sa mi volačo stalo s displayom nereaguje tak ako by mal presnejšie v jedej časti vôbec nereaguje alebo len slabo tu nan fotke som to znázornil najskôr som kreslil čiary vodorovne ten kúsok vynechávalo úplne neskôr spravilo pár čiar a potom zvysle a to v tom mieste nereagovalo vôbec to isté aj keď píšem tie písmenká čo sa nachádzajú tam musím aj 3x stlačiť stalo sa to už dakomu ? myslíte že sa to samo dáko napraví alebo nie ? alebo reklamovať ?
Přílohy
Screenshot_2016-02-11-21-08-56.png
ado095
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 11. 2. 2016 22:48

ado095 píše:... myslíte že sa to samo dáko napraví alebo nie ? ...


musíš mať trpezlivosť jak hovado :D

skúsil by som factory reset... ak nepomôže, tak jednoznačne reklamovať :-)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ado095 11. 2. 2016 23:03

práve že ani nie :D len sa mi nechce čakať ne reklamáciu... :D skúsim ten reset a ak nie tak reklamujem .. :)

ako som dal reset na výrobné údaje je to ešte horšie už nede vôbec napísať i ani 8 predtým na dáky 3x to išlo :D
ado095
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 2. 2016 21:19

Reklamuj a kašli na to.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 25. 2. 2016 06:43

Ahoj, mam nejaky problem s nabijenim u 1.5roku stareho g2. Za posledni mesic se mi uz tak 3x stalo, ze ackoliv byl telefon celou noc v origo nabijecce a indikoval nabijeni, tak se nabil treba jen na 45 procent. Pak uz je krivka nabijeni baterie rovna nekolik hodin v kuse. Existuje nejaky reset baterie? Znamena to, ze brzo odejde?
Jeste dodam, ze me v noci jednou tel probudil tim, ze furt vibroval jako ze neustale pripojoval a odpojoval nabijecku.
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 25. 2. 2016 07:15

reset baterie neexistuje, reklamuj.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sarginal 14. 4. 2016 14:21

Zdravim, kdyz bych si do telefonu lg g2 hodil cisty android 6 nebo 5.1, ztratil bych funkce poklepani 2x atd.?
Sarginal
Junior

Odeslat příspěvekod powlcz 14. 4. 2016 14:31

Nechápu na co se ptáš? Pokud například probuzení poklepáním telefon podporuje, ale čistý android ne, existují obslužné aplikace které to také umí a nahradí tak součást systému od LG...
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
BAN

Odeslat příspěvekod Frenza 22. 4. 2016 09:04

O probuzeni poklepanim neprijdes... V cm13 je implementovan v systemu, nicmene uspani jde poklepanim pouze na stavovej radek, nebo doinstalovat aplikaci, ktera to umi kdekoli
Frenza
Junior

Odeslat příspěvekod Jenda916 4. 5. 2016 18:41

Ahoj,
pomalu mi přestal fungovat dotyk na LG G2. Nejdřív nefungovala jen horní část, teď už nedokážu ani zadat PIN kód. V obecném tématu o LG G2 měl někdo stejný problém, který dokumentoval obrázkem (ten jsem si teď vypůjčil).
No ale můj problém je o to složitější, že cca před rokem mi display prasknul a nechal jsem si ho vyměnit u MobilPohotovost. Mám stále nárok na záruku? A měl bych ho reklamovat u MobilPohotovosti nebo u LG? Nyní je display skoro bez škrábnutí, jen nefunguje ten dotyk. Díky
Přílohy
Screenshot_2016-02-11-21-08-56.png
Jenda916
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fverny94 4. 5. 2016 21:51

Záleží kde byl mobil koupen. Pokud je to CZ distribuce, tak můžeš v autorizovaném servisu LG. (Ovšem mobil-pohotovost nebude záruční servis LG, tím pádem byl mobil nedovoleně otevřen -> ztráta záruky)

Pokud je to šedivka, tak musíš reklamovat přímo u prodejce.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jenda916 4. 5. 2016 23:28

Mobil je z české distribuce. Takže nyní jsem bez šance na bezplatnou opravu?
Jenda916
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků