LG E975 Optimus G

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hnedahlava 13. 3. 2013 16:09

Nevite nekdo, kdy bude v CR skladem?
Nebo lepsi verze Pro?
hnedahlava
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 3. 2013 11:09

Tak verze E975 je uz v CR skladem, kdyby to nekoho zajimalo :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 24. 3. 2013 12:33

No asi moc ne Lg opět zaspalo myslím tím u nás.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 3. 2013 13:55

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 3. 2013 12:25

Ale prdlajsz...na CZC a Alze byl skladem, kdyz jsem psal koment ;)
Dovoz byl skladem uz predtim.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 25. 3. 2013 18:34

Od minulého týdne je v retailu Optimus G běžně skladem. Ale prodává se poměrně slušně kupodivu, takže ty desítky kusů, co mají prodejci skladem z jsou už rozebrané (informace prodejce z PÁ). Další stovky budou skladem tento týden (KOUKÁM NA WEB EW I ALZA A MJAÍ JE UŽ DNES!!!!).

Jukněte na alza.cz, mall.cz nebo czc.cz
Určitě by je měl mít zalistované třeba i electroworld.cz, který je levnější než třeba právě výše uvedená Alza.

http://www.electroworld.cz/product/LGOP ... efon-cerny
http://www.alza.cz/lg-e975-optimus-g-d389693.htm
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eriknem 25. 4. 2013 18:45

Tak som uspesnym majitelom Optimusu G. Rozhodoval som sa medzi viacerymi mobilmi (najma Desire X, Lumia 620-720, Nexus 4...). Nakoniec padlo rozhodnutie na tento, kedze som ho dokazal zohnat za cca 300-320 € . Je to korejska verzia. Od predajcu, s ktorym mam dobre skusenosti, takze reklamacie by mali byt v pohode. Bezne stoji 500-600 €, takze kupa vynikajuca. Problemy boli s SMS, nakolko korejsky SMS system ma len 80 znakov. vyriesil som to instalvoanim aplikacie Go SMS Pro a uz ide vsetko ako ma. Ked mate nejake otazky ohladne telefonu, pytajte sa. Zatial som velmi spokojny.

+ nadherny! displej
+ nazivo velmi pekny dizajn, fotky na internete nie su to prave orechove
+ rychly system
+ fotoaparat v dobrych svetelnych podmienkach
+ vyborny dosah WiFi
+ pomerne pekna graficka nadstavba systemu (po nastaveni motivu Biz; defaulty moc pekny nie je)
+ a este raz displej; kvalitou sa neda zrovnavat s AMOLEDmi s nerealnymi farbami
+ kvalitny hudobny vystup do sluchatok

- korejskej verzii chyba QSlide (alebo ako sa volaju tie miniaplikacie, iba video som si vsimol ze sa da minimalizovat)
- predsa len vacsie rozmery a hmotnost (ale ta je ale celkom OK, napr. Lumia 820 sa mi zdala zbytocne tazka, toto clovek citi tak, ze hmotnost je adekvatna ku konstrukcii), ale bohuzial dnes ked chcete vybaveny telefon, tak ma velku uhlopriecku
- kvalita fotiek v zlych svetelnych podmienkach
- sosovka fotoaparatu sa lahko spini, pred fotenim ju treba utriet, inak je na fotke flak

Casom pridem mozno na nejake dalsie negativa, tak dam vediet
eriknem
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 25. 4. 2013 19:17

Taky mám zkušenost s Optimus G. A moje dojmy?

- neskutečně krásný IPS displej. Měl jsem v ruce vlajkovky Sony, Samsung i Nokia. Ani jeden z nich se nedá porovnávat s IPS od LG. Ta výhoda z monitorů LCD a televizí je znát!
- tvrzené sklo na zádech
- Qslide apps jsou silně návykové, ale hlavně jsou PRAKTICKÉ!!!
- solidní zpracování
-neskutečný výkon pro hry, jmenovitě pro GTA: Vice city a GTA III!!! :mrgreen:
- konektivita k televizi z aplikací LG, které jsou v Obchodě Play
- pěkná záda

A co se mi nelíbí?
Jakožto majitel podobného modelu Nexus 4 bych i u Optimusu G rád viděl bezdrátové nabíjení.
Paměťovka nechybí, paměť je více než slibná. Ale přesto, 64GB verze by nebyla od věci... :-P

Pro mě by byl Optimus G jasná volba, kdybych před měsícem nevzal Nexus4... :hm


(p.s. jestli ti chybí evropské aplikace, stejně jako jestli tě omezuje korejský limit pro SMS, proč si sám nepřeinstaluješ FW? Myslím, že někde na internetu najdeš návod... ;)
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eriknem 25. 4. 2013 19:29

To preinstalovanie nie je az take easy, nechcem ho zbytocne pokazit. Po istej aktualizacii dokonca nefunguje dostupny navod na root, takze nechcem riskovat. Celkovo navodov na tento mobil nie je vela. Sice mam trochu s flashovanim skusenosti, ale kvoli QSlide neviem ci oplati s tym trapit.

SMSky funguju. Ako default SMS aplikaciu som si nainstalovat GO Sms Pro a idu bez problemov. Aj MMS.
eriknem
Junior

Odeslat příspěvekod Creyzy 7. 5. 2013 18:17

Tak jsem taktéž šťastným majitelem tohoto krásného telefonu a jsem s LG hodně překvapen!
Displej je absolutní TOP! V porovnání s iPhonem 5 dokonce ještě lepší bila. Velmi svízny systém a perfektní spravování. S klidným svědomím mohu tento telefon jen doporučit. Pokud LG bude takto pokracovat a zlepší rychlejší dostupnost u nás v Evropě, tak věřím, ze se jim bude hodně dařit.
Creyzy
Junior

Odeslat příspěvekod eriknem 11. 5. 2013 08:09

Je to skoda, ze po tomto telefone ani pes nestekne... Vsetci sa trhaju za S4, ktory ma pomalsi system ako Optimus G4 a cena je o 200 € vyssia...
eriknem
Junior

Odeslat příspěvekod Refael 12. 5. 2013 10:56

Pokud nekdo chce uz verzi G Pro, mam typ na tento web:

http://www.mobicity.com.au/lg-optimus-g-pro.html

Uz ho mam doma(austr.Melbourne), ale podporuje vsechny ceske mobilni frekvence, ktere se pouzivaji krom Ufon.
Pry dovezou i do CR.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 13. 5. 2013 13:12

To se strasne vyplati.
15400 za mobil + posta + DPH a jsi na cene Iphone 5 64GB :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Refael 28. 5. 2013 05:48

Ano, mate pravdu, ted G Pro stoji bezmala $800(!), tak uz ho nepropaguji. V dobe me "propagace" stal o $60 mene. Ted uz se opravdu nevyplati ani nahodou.

Mam vsak jinou otazku:

Prave jsem si nainstaloval Adblock Plus ve verzi 1.1.2, ale pise mi to, ze musim do Wi-Fi Nastaveni a na Wi-Fi Proxy setting pres localhost a Port na 2020, ale tyto polozky nemohu nikde najit v Nastaveni.
Pokud dlouze podrzim prst na moji Wi-Fi adrese na mobilu, objevi se mi 2 moznosti:
1. Detail profil settings
2. Profile deletion

Pokud zmacknu prvni moznost, nereaguje to vubec na stisk, ta druha ano, ale nemusim vymazavat svoji Wi-Fi adresu.

Pomuzete mi PROSIM?

DEKUJI PREDEM za odpoved.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod hycek22 7. 9. 2013 10:53

jakou ma G posledni verzi androidu?

-- 7. 9. 2013 11:54 --

jakou ma G posledni verzi androidu?
hycek22
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků