LG P760 L9

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mulo 27. 5. 2015 20:13

mam problem telefon normalne fungoval nebol padnuty bolo on pekne starane 2,5 roka a naraz ho zdvihnem zo stola a je dead nejde zapnut z nicoho nic nereaguje na nic nesvieti nenabija (v baterke nieje problem som skusal aj inu) mal niekto podobny problem ?
siemens cx65 - nokia 6233 -nokia 6120 classic - Nokia N82- Orange Boston - Nokia C6-01- Nokia N8 - Nokia N9- LG L9
mulo
Junior

Odeslat příspěvekod Stovi 25. 8. 2015 00:26

Tak po roce a pul vlastnictvi řeším problem s nabíjením, resp propojením s PC. Telefon se přes adaptér nabíjí, přes pc taky ale stačí dost málo aby se kontakt přerušil. Bohužel o přenášení dat z/do pc si můžu nechat zdát, telefon se v PC objeví až při poměrně hodně silným zatlačení nabíječky do telefonu. Při povolení zvuk odpojení zařízení - ale nabíjí se pořád. Občas blázní a i přes adaptér hází pomalé nabíjení. Co s tím ? Záruka mi asi moc nepomuže, že ?
Stovi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 8. 2015 07:52

Nejprve hard reset, ten teda asi nepomůže, ale i tak, před tím, než odešleš do servisu ho udělej. A jinou nabíječku zkus. Tohle mi dělala LG 4X, když sem si na něj ustlal, dokonce mě popálil na břuchu. Stále funguje, ale konektor se musí něčím podepřít.
U tebe to vypadá taky na HW poškození.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků