LG P970 Optimus Black - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod M6HE 29. 9. 2012 08:47

Skús to pls rozpísať nejak podrobnejšie, čo ešte nejde príp robí problémy
M6HE
Junior

Odeslat příspěvekod ondree 29. 9. 2012 19:23

Zatím není možné nahrávat video v plném rozlišení a nedaří se mi připojit na wifi síť se šifrováním 802.1x EAP TLS - ostatní věci se zdají být v pořádku (posílat mms ani mobilní data jsem zatím nezkoušel).
ondree
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sunoros 5. 10. 2012 16:47

Ahoj, už někdo blacku používáte funkčního Androida 4, je k mání nějaká vyladěná romka?
sunoros
Junior

Odeslat příspěvekod ondree 7. 10. 2012 11:35

Slušný je port oficiálního ICS z LG KU5900. Je ale jen v angličtině a není zatím možné instalovat aplikace na SD kartu.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1909785
Obrázek
ondree
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondrejlo 12. 10. 2012 14:13

Konečně jsem se do toho opřel, překonal strach z bricknutí telefonu a nahodil si tam cyanogenmod 7 a zatím můžu říct, že je to naprostá paráda :-) Baterku neřešim, stejně nabíjim každej den, pro jistotu, ale ta rychlost, ta je fakt úžasná. Vřele doporučuju a neni to nic těžkého. Ikdyž jsem narazil na pár zádrhelů.

1. Nepodařilo se mi rootnout Android 2.3, tak jsem musel nahodit nejdřív 2.2
2. Poté mi nešla mountnout SD karta v recovery modu, to bylo způsebenou nejnovější verzí recovery, stačilo použít starší verzi a pak to byla otázka několika minut.

Teď jen počkat, až CM přijde se stable verzí Androidu 4 a LG se může jít se svými "aktualizacemi" zahrabat.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 9. 11. 2012 22:34

Jednu vytku a celkem podstatnou bych mel a to je zamrzani telefonu. S telefonem jsem od nahozeni CM nic nedelal,jen z marketu stahnul aplikace,co jsem mel i na gingerbreadu,ale casto mi telefon zamrza,nekdy kdyz s nim prohlizim web,jindy kdyz koukam na video,nekdy zase,kdyz ho mam zamceny a kapse nebo v noci na nabijecce,vzdycky musim vyndat baterku abych ho restartoval. Nekdy bezi nekolik dni bez problemu,jindy se mi kousne nekolikrat denne. Nevi nekdo,cim by to mohlo byt? Dekuji
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod polda 9. 11. 2012 23:29

Na verzi odTMO se mi dnes stáhla aktualizace softu V20c ,sice furt GB ale trochu rychlejší.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sokolus 15. 11. 2012 08:40

Ondrejlo mam stejny problem. Sekani moblu je na dennim poradku. Hlavne pri hrani Eternity Warriors je to katastrofa. Tezko rict,zda je to na reklamaci. Nekolikrat jsem daval tel do tovarniho nastaveni,zformatoval jsem kartu-nic z toho nepomohlo.
sokolus
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 20. 11. 2012 09:23

Telefon je hardwarově v pořádku,v mym případě, problém s tim mam od doby, co jsem ho roortnul a nahodil CM7 :-|
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 24. 11. 2012 20:54

Tak dneska jsem nainstaloval CM10 (Android 4.1.2), vše zatím funguje jak má a je to nádhera, pokud o tohle LG ochudí svoje zákazníky, tak si zaslouží pár facek.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod Žulda 26. 11. 2012 12:40

A jak ti šlape GPS? Na tu hodmě lidí nadává a já z toho důvodu jedu na ravenous ROM.
Žulda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 26. 11. 2012 14:30

Není to zrovna od rootu ale řekl bych, že ociciální aktualizace softu V20c co proběhla nedávno se zrovna GPS dotýká, naskakuje mnohem rychleji než dřív.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrejlo 26. 11. 2012 23:44

Ohledně GPS neodpovim, protože jsem jí nikdy na telefonu nepoužíval :-) Ale co hodnotim zatim kladně, to je výdrž baterky, svižnost systému a hlavně mi už telefon absolutně nezamrzá.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod LassaL 27. 11. 2012 22:38

Proboha, proč to tu porovnavate s Huawei G300. Ten litr za to nestoji!
LassaL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondree 4. 12. 2012 20:50

S CM10 mi GPS funguje bez problémů. U původního androidu 2.3 mi občas při navigaci Sygic zamrzal, u CM 10 jsem neměl problém i po několika hodinách navigace :-)
ondree
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků